Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • erzurumda su soğukta seremoniye küçük çocuklar çıkmasa nolur acaba??

bu saatte niye oynatılır diyede sormak lazım, gündüz maçı olabilirdi..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Son 5 seçimde oyunu iktidar partisine vermiş biri olarak yalvarıyorum siyasiler sadece ülkenin sorunlarına kafa yorsunlar. Bunu defalarca cimer'e yazdım. Yönetici ve hakemler siyasilere göre düdük çalıyorlar. İspatım olmasada buna adım kadar eminim.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

• Marcao çok fazla hata yapıyor. Onlardan birinde attılar golü.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

• Galatasaray eşitliği yakaladı, bundan sonrası büyük takım refleksi olacak, ya 1-2 yapıp maçı alacaklar yada puan kaybına razı olacaklar

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Hakemi makemi geçin bu maç fatih terime yazar kimse fatih terim yalakalığı yapmasın.Semih Kaya'yı sağ bek başlatıyor , onyekuru rezilini 90 dakika sahada tutuyor,selçuğu oyundan alıp orta sahayı boşaltıyor.Böyle taktik mi olur? Onyekuru yerine sinan yada yunus,selçuk yerine donku alsaydın böyle mi olur? yada 4-3-1-2 ye dönerdin orta saha donk-ndiaye-belhanda feghouli mitrouglu-diagne şeklinde sen şampiyonluğu bu sezon kendi elinle verdin puan farkı 8 olmuş başakşehir şampiyonluğu hayırlı olsun.Bu arada yanında oturan yalaka yardımcılar ne iş yapar anlamıyorum.Hasan şaş sadece kavga ve çirkeflikte var sağolsun taktik zekaları 0 kenardakilerin.Hiç mi uyarmıyorsunuz hoca şöyle yap böyle yap ben böyle taktik anlayışı görmedim.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

Einmal editiert, zuletzt von sura16 ()

• Şimdi Başakşehirin el altından desteklenmesi yaklaşımı bu Erzurum’daki puan kaybında da hissedildi mi ? Sanmıyorum

Bazen kabullenmekle başlar herşey

Oyna ve kazan , kimseye de birşey hediye etme

• Bu hafta ki kaybı tahmin ediyordum keşke geçen hafta o gol atılmasaydı. Bir an önce şampiyonluğunu garantiler pozisyona gelsin de kalan 2 ay rahat bir nefes alalım.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Bu arada en büyük yanılgılardan biri biz Başakşehir'le şampiyonluk mücadelesi veriyoruz diye tepkimiz var sanılması. Başakşehir sadece futbol kulübü değildir.

Başakşehir'in kirli çamaşırları hakem hatasi ile açıklanamaz. Ben liseye giderken adı IBB'ydi o zamanda tepkiliydim, bugünde tepkiliyim, yarın da tepkili olacağım. Politika futbolu yönlendiremez.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Vintersaga maalesef politika her yerde hem de dünyanın her yerinde öyle

Müzikte de , sinemada da , futbolda da , fifa’da ve UEFA’da da

Güç ve iktidarın müdahale etmediği , edemediği alan yok maalesef

Bunu yukarıdan aşağı bir dikte olarak da algılamıyorum

Dünya halkları torpil, adam kayırma , haketmediği şeyleri elde etme konusunda irtifa kaybetmeye devam ediyor ve yöneticileri herşeye müdahale etmeye teşvik ediyor ve yöneticiler zevkle yapıyor

Trampet kafa’nın ve arkasındaki güçlerin Birleşik devletlerde müdahale etmediği sanat faaliyeti bile kalmamıştır

Hollywood felsefesi açık örnek

• Cold.EFso Sözlerinize son derece katılmakla birlikte; UEFA ve FIFA'nın kurduğu düzen bir politika olsa da; Türkiye'de siyasettir. Siyaset ise tek görüş değil; birçok görüşten oluşmaktadır. Bir görüş her alanda en kuvvetli olacağım derse karşı tarafa cevap hakkı doğar. Dolayısıyla bu adres asla spor olamaz.

Bara döda fiskar följer strömmen...