Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Güzel maç oluyor, Rize korkusuz oynuyor ama çok amatörce bir kırmızı kart gördüler. Fenerbahçe'de iyi oynuyor genel anlamda. Bu maçtan 3 puan alınamaza ersun hocanın hanesine bir eksi daha yazılır.

• rize 10 kişi ile 2-2 yi yakaladı, tebrik etmek lazım, son 6-7 haftadaki çıkışlarını doğrular nitelikte bir maç ortaya koyuyorlar..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• F.bahçe 3-2 öne geçti, penaltıdan Moses attı..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Maç bitti, böylelikle Fenerbahçe için önemli bir maç sona erdi, bu maç özellikle beşiktaş maçından sonra önemliydi ayrıca rizesporun yeride göz önüne alındığında zor bir maçtı..

• Okan buruk ve ekibi iyi iş çıkardı 10 kişiyle ama hakem bence kötü yönetti penaltı pozisyonu ve kırmızı kart doğru ama Fenerin 2 3 tane net penaltı pozisyonları vardı. Var a bile gitmedi.

• Turkiye var sistemi tarihine gececek bir mac.1 metre ofsayttan penaltiyla one gecti Fenerbahce.Bu lig icin hic umudum kalmadi artik.Penalti pozisyonlarini tartisabilirsin gridir herkesin yorumu vardir ayri.Ofsayt la bu ofsayt sozun bittigi yer.

• Turkiye var sistemi tarihine gececek bir mac.1 metre ofsayttan penaltiyla one gecti Fenerbahce.Bu lig icin hic umudum kalmadi artik.Penalti pozisyonlarini tartisabilirsin gridir herkesin yorumu vardir ayri.Ofsayt la bu ofsayt sozun bittigi yer.

Diğer pozisyonlara bakabilirsin 2 3 tane fenerin net penaltılarını vermedi. Var a bile gitmedi

• Maçı kazanması iyi oldu, maçı kaybetti diye yazmış olmayayım. :)

Belki FB'liler bana kızabilir Ersun Yanal Fenerbahçe için yanlış tercihdir, önümüzdeki süreçte bunu göreceğiz. Başarılı olabileceğine inanmıyorum. Ali Koç'ta gelmesini istemiyordu ama en son baskıdan pes etti adam. Bence bu konuda haklıydı.

Aslında Aykut Kocaman idealdi ama Alex'i göndertmesi sebebiyle büyük suçlu. FB'li olsam asla affetmezdim heralde. Ama Şenol Güneş olmasa milli takıma Aykut Kocaman gelsin istiyordum.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Diğer pozisyonlara bakabilirsin 2 3 tane fenerin net penaltılarını vermedi. Var a bile gitmedi

Penalti pozisyonlarini gormedim isteydim son dakikalarina bakabildim.Burda vurguladigim Fenerbahcenin hakemle kazanip kazanmamasi degil.1 Adim ofsayt o kadar var odasi incelemesinde nasil gorunmez?Scandal degil mi sence de bu

• Penalti pozisyonlarini gormedim isteydim son dakikalarina bakabildim.Burda vurguladigim Fenerbahcenin hakemle kazanip kazanmamasi degil.1 Adim ofsayt o kadar var odasi incelemesinde nasil gorunmez?Scandal degil mi sence de bu

Ofsayt varmı bilmiyorum ama Fenerli oyuncuya yüzüne darbe var onu gördüm. Tartışılır.

• Top atıldığı anda ofsayt pozisyonunda olan oyuncuya, o oyuncu daha topla buluşmadan ceza sahası içerisinde faul yapılırsa penaltı oluyormuş. Enteresan bir kural . :) Bunu da görmüş oldu Türk futbol seyircileri. Sık olmaz.

• Katılıyorum, yine de yabancı bir teknik direktör yerine Ersun Yanal daha doğru bir tercih. En ideali ise Aykut Kocaman, bizim Fatih Terimimiz olabilirdi ama taraftar yedi. Alex ile yaşadığı sorundan dolayı zamanında ben de nefret edecek duruma geldim ama sonra daha sakin düşünüp sevmeye başladım. Zaten Alex geçen gün buraya geldiğinde hem Aykut hoca hem de Alex karşılıklı olarak aralarında artık bir sorun olmadığını söylediler. Aykut Kocaman'ın oyun tarzına laf edenlerin çok büyük çoğunluğu Alex olayından dolayı bu kadar sert, yoksa oyun falan hikaye. Zamanında Vitor, Advocaat gibi bomboş top oynatan hocalara bile daha az söylendi taraftar.