Futbola Dair Her Şey [2019/20]

 • Beşiktaşın savunma hattında problem var özellikle topu rakibe bıraktıkları anlarda savunma yapmayı bilmiyorlar maalesef, geçen hafta F.bahçeden 3 gol bu hafta kayseriden şimdilik 2 gol yediler üstelik 4 gol atmalarına rağmen, yani hücum hattı işini yapıyor ama takım savunmasında ve savunma bölgesinde zaafiyet var..

 • Takımın kuruluş amacı beni kanser etmek sanırım hiç bir şeyi anlamıyorum savunma ne yapıyor belli değil. Kaleci desen uçanı kaçanı geleni gideni içeri alıyor valla inanılmaz.

 • Fanatik Beşktaşlı olarak söylüyorum ki şampiyonluk tamamen bitmştir bugün. zaten cok zordu tamamen bitti. Ayrıca yönetim acil toplanıp şenol güneşe tekekür edip göndermeli. çare SERGEN YALÇIN !

 • Beşiktaş'ın sahada oyun zora girdiğinde rakip takım maçı kilitlediğin de sorumluluk alacak bir tane oyuncusu yok şu talisca'yı öyle bir özledim ki rüyalarıma giriyor yemin ederim. Kötü mi oynuyoruz? dağıldık mı? Çıkıyor bir tane kafa golü atıyor takımı ipten alıyordu.

 • Fikret Orman çok çok yanlışlar yaptı. Talisca ve aboubakar' ın ne yapıp edip bonservisini alması lazımdı. Takıma hep kiralık ve yaşlı futbolcuları aldı. Bonservisi olmayınca satıştan parada alamıyor.Oyuncu maaşları zaten yüksek. Cenk tosun haricinde para kazanamadı şampiyon kadro.

 • Şu bir gerçek topun arkasına geçersen bu FB değil kim olursa olsun sana gol atar beşiktaşın en iyi yaptığı iş savunma değil...


  Topun kontrolünü kaybettiğimiz dk maç bitmişti yazık oldu.

  Kayseri top ile oynamaya pres yapmaya başlayınca ne oldu 2 gol yedik. Hemde 5dk iki gol...


  Bunu geçen haftada söyledim olay FB'de değil. Kim olsa beşiktaşa gol atar zaten gol yemediğimiz maç 1-2 tanedir.


  Çare kesinlikle Başta Fikret ormanın istifa ederek TFF başkanlığını derhal açıklaması


  Ve Şenol güneşin Konyaspor maçında önce plaket verilerek teşekkür edilmesi


  Gutinin sezon sonuna kadar takımı yönetmesi, performansı yetersiz olursa Sergen yalçının sezon başında beşiktaşa hoca olarak getirilmesidir.