Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Galatasaray Erzurum’da baya üşür

Muhtemelen hissedilen soğukluk -5 -10 arası birşey olur

Sinirleri de gerer böyle sert havalar

Isınmak için omuzumuza yakınlaşmalar olur ve topçular birbirine yapışabilir 😀

Bol gollü bol kartlı maç bekliyorum

Erzurum : 3 GS : 2

Diğer maçlarda sıradan hava olayları olduğu için bakmadım :))

• Erzurum tüm maçlarını 13:30'da oynuyor hatta iki hafta sonra Trabzon maçı da 16:00'da.Ama söz konusu Galatasaray olunca bu maç havanın daha da soğuk olacağı 19:00 da başlatılıyor. İşte burada erken oynamak isteği ayrıcalık değil adalet isteğidir. Yıldırım Demirören giderken son numarasını yapıp gitti Galatasaray'a. Yazıklar olsun diyorum sadece.

• Beşiktaş'ta gerçekten hakkı ödenmeyecek tek oyuncu atiba olabilir. Yaşlı kurt yavaştan veda ediyor ve onun gibisini bulmamız çok zor. Gerçek bir efsane kendisi tam olarak.

• Beşiktaşın savunma hattında problem var özellikle topu rakibe bıraktıkları anlarda savunma yapmayı bilmiyorlar maalesef, geçen hafta F.bahçeden 3 gol bu hafta kayseriden şimdilik 2 gol yediler üstelik 4 gol atmalarına rağmen, yani hücum hattı işini yapıyor ama takım savunmasında ve savunma bölgesinde zaafiyet var..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Takımın kuruluş amacı beni kanser etmek sanırım hiç bir şeyi anlamıyorum savunma ne yapıyor belli değil. Kaleci desen uçanı kaçanı geleni gideni içeri alıyor valla inanılmaz.

• Fanatik Beşktaşlı olarak söylüyorum ki şampiyonluk tamamen bitmştir bugün. zaten cok zordu tamamen bitti. Ayrıca yönetim acil toplanıp şenol güneşe tekekür edip göndermeli. çare SERGEN YALÇIN !

• Beşiktaş'ın sahada oyun zora girdiğinde rakip takım maçı kilitlediğin de sorumluluk alacak bir tane oyuncusu yok şu talisca'yı öyle bir özledim ki rüyalarıma giriyor yemin ederim. Kötü mi oynuyoruz? dağıldık mı? Çıkıyor bir tane kafa golü atıyor takımı ipten alıyordu.

• Fikret Orman çok çok yanlışlar yaptı. Talisca ve aboubakar' ın ne yapıp edip bonservisini alması lazımdı. Takıma hep kiralık ve yaşlı futbolcuları aldı. Bonservisi olmayınca satıştan parada alamıyor.Oyuncu maaşları zaten yüksek. Cenk tosun haricinde para kazanamadı şampiyon kadro.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Şu bir gerçek topun arkasına geçersen bu FB değil kim olursa olsun sana gol atar beşiktaşın en iyi yaptığı iş savunma değil...

Topun kontrolünü kaybettiğimiz dk maç bitmişti yazık oldu.

Kayseri top ile oynamaya pres yapmaya başlayınca ne oldu 2 gol yedik. Hemde 5dk iki gol...

Bunu geçen haftada söyledim olay FB'de değil. Kim olsa beşiktaşa gol atar zaten gol yemediğimiz maç 1-2 tanedir.

Çare kesinlikle Başta Fikret ormanın istifa ederek TFF başkanlığını derhal açıklaması

Ve Şenol güneşin Konyaspor maçında önce plaket verilerek teşekkür edilmesi

Gutinin sezon sonuna kadar takımı yönetmesi, performansı yetersiz olursa Sergen yalçının sezon başında beşiktaşa hoca olarak getirilmesidir.

2 Mal editiert, zuletzt von Wonder ()

• Bu arada Beşiktaşımızın Başkanı kesinlikle Ahmet Nur Çebi olmalıdır.

Menfaat uğruna Fikret ormanın yönetimine giren Serdar Adalıya prim verilmemelidir.

• Beşiktaş maçında sakatlanan Mensah’ın kaburgalarının kırıldığı açıklandı. Ve faul bile çalınmadı.

Beklentiyi minimalize etmek karamelize etmekten daha iyi eğer karamelize edersen gördüğün şey seni mutlu etmeyebilir,minimalize edersen en ufak şey seni mutlu edebilir.