Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ben maçı izleyemedim ama özet görüntülerini 4 gözle bekliyorum, 2 takımada tebrikler kartlardan hakemlerden konuşmaktan bıkmıştık, sanırım futbolun konuştuğu bir gece oldu..

genic ozet izle ben ozete baktim fenerin 2. yari akin akin geldigi anlar yok bjk bi ara cikamadi

• genic ozet izle ben ozete baktim fenerin 2. yari akin akin geldigi anlar yok bjk bi ara cikamadi

sonuç güzel maç oldu, 3-3 ten sonrada 2 takımın 1 er topu direkten dönmüş, buda yeterli güzel maç dememiz için

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• macin 3-0 dan sonra daha da kopmasini bekliyordum ilk yarida ki bjk yi görünce. Ancak bu fenerbahce ayni tarifeyi gs ye de uyguladi. Derbi maclarinda skora aldanip maca asilmamak yada boşlamak büyük hata olur. Fenerbahcenin ligde ki konumuna aldanipta hic bir takim eli kolunu sallayarak maca cikmamali. Özellikle derbileri cok farkli oynayan fenerbahce oldugunu hepimiz biliyoruz

• Bu sonuç beşiktaş adına şenol hocaya yazar. Ersun yanalın oyuncu değişikliklerine karşı pektemek ve caner hamleleri çok saçmaydı. Hocanın aklı milli takımda ise artık gitsin. Acı ama artık bize el freni oluyor.

Fenerbahce ikinci yarıdaki oyunu ile galibiyeti haketti.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

• Bjknin şampiyonluk şansı çok azdı artık bitti.Birtek biz kaldık başakşehir karşısında.Bizim de kadıköy deplasmanını saymazsak kusursuz gitmemiz lazım.he birşey olur yeneriz yeme de yanında yat ama o sene bu sene değil bence.Fb bu kadar düşmüşken aşağı zaten oynayacağı bir iki maç var o da gördüğümüz gibi derbi maçları.Herneyse Ya da başakşehirin fazladan aptal puanlar kaybetmesini bekleyeceğiz.Bu da uzun iş.Ne olursa olsun tüm maçları almamız lazım kısacası .1 maç verme şansımız var o da Kadıköy.Kısacası Galatasaray için de her maç final merak ediyorum neler olacak

• Galatasaray ile Fenerbahçe ne kadar birbirinin en büyük rakibi olsa da şampiyonluk için her zaman birbirlerinin önünü açmıştır. Geçen sene Fenerbahçenin Başakşehiri yenmesi bugün yine Beşiktaştan puan alması ve rakibimizin birini ekarte etmesi. 2009-2010 sezonunda Ali Sami Yende Galatasaray Fenerbahçeye yenilip sonra gidip Bursaya çelme taktı ve Fenerbahçeyi lider yaparak şampiyonluğu altın tepside sundu ama Fenerbahçe bunu değerlendiremedi. İki hafta sonra Fenerbahçe Galatasaraya yine jestini yapacaktır Başakşehir karşısında.

• Galatasaray ile Fenerbahçe ne kadar birbirinin en büyük rakibi olsa da şampiyonluk için her zaman birbirlerinin önünü açmıştır. Geçen sene Fenerbahçenin Başakşehiri yenmesi bugün yine Beşiktaştan puan alması ve rakibimizin birini ekarte etmesi. 2009-2010 sezonunda Ali Sami Yende Galatasaray Fenerbahçeye yenilip sonra gidip Bursaya çelme taktı ve Fenerbahçeyi lider yaparak şampiyonluğu altın tepside sundu ama Fenerbahçe bunu değerlendiremedi. İki hafta sonra Fenerbahçe Galatasaraya yine jestini yapacaktır Başakşehir karşısında.

Yalnız hocam jest demeyelim 2 senedir kazanmamız gerektiği için kazanıyoruz

• Yalnız bişey diyicem maçı 3-0 dan alıp 3-3 e getirmekte her baba yiğidin harcı değildir 🥳🥳🥳 hele hele fenerin hali ortadayken! Birde böyle bir derbiyi rakip takımın sahasında oynarken! Eğri oturup doğru konuşmak lazım! Her koşulda ve her şartta bir fenerli olarak takımımla gurur duyuyorum!

• Buarada Hasan Ali bence kariyer golünü atmıştır 100 defa vursa şansa 1 i gol olurdu oda bugüne denk gelmiş, buarada Zajc isimli oyuncu giderek takımda yer alacak ve yararı olacak bence..

hasan ali sürekli deniyordu ama hocam. Hemen hemen her maç vuruyor. Antrenmanlardan sonra özel olarak şut çalıştığını biliyorum. He 100 tane vursa 1 tanesi girerdi belki ama adam sürekli deniyordu

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Fenerbahçe deplasman da 8 gol atmış

3 Beşiktaş'a
    2 Galatasaray'a
    1 Trabzon'a
    1 Konya'ya
    1 Bursa'ya

+----------
    8 Toplam

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

Çok iyimser yaklaşmışsın. Asla şampiyon olamıyolarsa birbirlerinin olmasını istemezler rekabet gereği budur. Yalnız bir gerçek var büyütülmeye çalışılan bir başakşehir in şampiyon olması yerine her zaman köklü tarihe sahip şehir takımlarının şampiyon olmasını isterim.

• Başaksehirin 6 maçı sırayla;

Malatya (d), Fenerbahçe , Kayseri (d), Konyaspor, Beşiktaş(d), Rize

Galatasarayın 6 maçı;

Erzurumspor(d), Antalya, Bursa (d), malatya, Fenerbahçe(d), Kayseri

bu 6 hafta belirler nolacağını. bu maçlar sounda puan farkı 3 veya altı olursa bu iş tamamdır. bu hafta ne olursa olsun galatasaray kazanmalı.

• Ne Galatasaraylı ne de Fenerbahçeli kendisinin kötü olduğu sezonda diğerinin şampiyon olmasını istemez kimse kimseyi kandırmasın. Fenerbahçe bulunduğu konumdan kurtulmak adına Başakşehir maçınıda ( ki deplasman ve bu deplasman Fenerbahçe için her zaman zorlu olmuştur) ve bu maçtan 2 hafta sonra oynayacağı iç sahadaki Galatasaray maçınıda almak isteyecektir. Hep söylerim büyük takımlar başkasından medet ummayacak kendi işlerini kendileri görecekler, İlk yarı boyunca Galatasaray o kadar saçma sapan puanlar kaybetmeseydi şimdi belkide liderdi, o yüzden bu işler birbirlerine pas atmakla olmaz,büyük takımlar prestijlerine daha çok önem verirler unutulmamalı..

Türkiye liginde sadece 3 büyüklerin değil başka takımlarında şampiyon olduğunu görmek, bu takımların sayısını çoğaltmak kalite ve rekabeti arttırır. Bursa şampiyon olduğunda kadrosunu koruyabilseydi ve 2-3 iyi transferle dahada güçlenebilseydi belki bir sonraki sezon yine ilk 3 içinde olabilirdi. Şimdi Başakşehir var, kadroları iyi, senelerdir yükselen performansları var, zaman zaman kötü oynasalar da ( kaldı ki büyük takım dediğimiz Fenerbahçe Beşiktaş ve Galatasarayında sezon içinde berbat oynadıkları maçlar oldu hala da oluyor) bu sene iyi gidiyorlar ve ben şampiyon olmalarını istiyorum, Abdullah Avcı bunu hakediyor en azından. Tabi ki ben yada benim gibi düşünenler istedi diye Başakşehir şampiyon olmayacak, kim hak ederse kim son haftalarda az hata yaparsa o olacak..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Arkadaşlar herkesin gönül verdiği bir takım var.Eleştirmek diyaloğun en özgür halidir fakat futbol konusu her daim gerginlik yaratmaya açık olmuştur.Bu nedenle rakip takımlar hakkında yapmış olduğunuz yorumlarda kullandığımız kelime ve kurduğumuz cümlelere lütfen dikkat edelim.Kimse kimseyi tartışmaya sürükleyecek ifadeler içerisinde bulunmasın.Konu asla kapatılmayacak fakat amacı dışına çıkan her kim olursa olsun konuya yorum yazması engellenecektir.Herkese iyi forumlar..

• Kagawaya uyabilen bir oyuncu olsaydı sahada çok farklı bir skor oluşurdu.Alt yapısı buna uygun Cenk gibi bir forvet ya da iyi psikolojide bir oğuzhanla neler olmaz neler.Hele onyekuru yerinde olsa Gs ye tarih yazdırır.Çok iyi oyuncu...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Bu haftanın skor tahmini sonuçlarından kazananların puanları gönderilmiştir, tebrikler..

• Kasımpaşa düşme hattına 5 puan kaldı.Bursam demiştim gidici diye.Oyun durumlarına göre Kasımpaşa-Bursa düşer Akhisardan emin değilim

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...