Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Fenerbahçe hiçbir derbide kolay kolay yenilmez, bizim 2-0'dan 2-2 verdiğimiz maç gibi oldu. FB derbi açısından çok başarılı ve futbol şansı olan bir takım.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Fenerbahçe hiçbir derbide kolay kolay yenilmez, bizim 2-0'dan 2-2 verdiğimiz maç gibi oldu. FB derbi açısından çok başarılı ve futbol şansı olan bir takım.

Onu şöyle desek, elbet şansıda yaver gidiyor ama özellikle derbi maçlarında sakin ve uzun zamandır süre gelen kaybetmeme alışkanlıkları takıma sirayet ediyor, elbet arada yeniliyor ama muhakkak bir yerden çıkarıyor acısını Trabzona kaybetse gidip Beşiktaşı yada Galatasarayı yeniyor..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Maç 3-3 bitsin 33.000 3-4 bitsin 34.000 puanınız benden bu öngörünüzden dolayı..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Tarih bu maçı da yazacak en son bu kadar gollü 3-4 Kadıköy de Beşiktaş’ın aldığı maç vardı onun dışında bu kadar bol

Gollü maç hatırlamıyorum (karşılıklı atılan)

• Onu şöyle desek, elbet şansıda yaver gidiyor ama özellikle derbi maçlarında sakin ve uzun zamandır süre gelen kaybetmeme alışkanlıkları takıma sirayet ediyor, elbet arada yeniliyor ama muhakkak bir yerden çıkarıyor acısını Trabzona kaybetse gidip Beşiktaşı yada Galatasarayı yeniyor..

Doğru abi, derbilerdeki grafikler ortada. Ama futbol şansı da var gerçekten. Mesela Hasan Ali'den o golü kim bekler? Gerçekten bana maç önü sorsalar stoperlerden gol beklerim Hasan Ali'den beklemem. Sezon boyunca böyle jeneriklik 1 gol atacaksa o da derbiye denk geliyor. Futbol şansını kötü anlamda söylemiyorum yanlış anlaşılmasın.

Bara döda fiskar följer strömmen...

Einmal editiert, zuletzt von Vintersaga ()

• Nasıl goller kacırdık ya 4 3 fener yener di Beşiktaş ucuz kurtuldu. Haftaya Rize maçı önemli.Sağlık olsun güzel maçtı Beşiktaş takımını tebrik ediyorum.

• Bence şenol güneş in artık veda gelmiştir.Takımı nie geri çekiyorsun kardeşim bırak farka gitsin maç bence bu maçın tek sorumlusu Şenol güneştir.Bu arada koyu beşiktaşlı olarak beşiktaş taraftarı bitmiştir.2.yarı fenerbahçe taraftarının sesi geldi tv ye.Bunun sorumlusuda bilet fiyatlarını pahalaştıran Fikrer ormandır.

• Ben maçı izleyemedim ama özet görüntülerini 4 gözle bekliyorum, 2 takımada tebrikler kartlardan hakemlerden konuşmaktan bıkmıştık, sanırım futbolun konuştuğu bir gece oldu..

• Kombinem vardı bugün içimden gitmek gelmiyordu devrettim arkadaşa.

Devre arası çok şey kaçırdım dedim :) Maç sonu iyi ki gitmemişim dedim :)

Şu bir gerçek topun arkasına geçersen bu FB değil kim olursa olsun sana gol atar beşiktaşın en iyi yaptığı iş savunma değil...

Topun kontrolünü kaybettiğimiz dk maç bitmişti yazık oldu.

• Bu arada bu maçta herşey ayarlanmış gibiydi.Maçtan önce başkanların yekmek yemesi .Sn.Devlet Bahçeli nin bu maçı berabere bitmesini istiyorum demesi.Beşiktaş ın 3-0 dan sonra kaleye gitmemesi.

• Güzel zevkli maç oldu sonuç iki takıma da yaramadı bu işten en kârlı galatarasaray çıktı beşiktaş ile arayi iki maça çıkardı bundan sonra yarış daha çok başakşehir ile galatasaray arasında geçecek gibi gözüküyor. Güzel bir futbol akşamı oldu.