Futbola Dair Her Şey [2019/20]

 • Liverpool B. Münih maçını izleyen var mı? Bu takımların seviyesi ile bizim takımların seviyesi arasındaki fark 20 yıl falan kapanmaz. Tüm oyuncular mı tek pas hastası olur hepsi mi hızlı olur aynen öyle oluyormuş. İnşallah Münih kazanır

  zmanında barça nın dalga gectiği zman bayern aklını başına aldı ve önce sansayonel oyuncular aldı ve hemen ardına onların yerine geçebilecek oyuncular yaşlılarla gençleri harmanladı bu sene de yine ribery ve robenin birinin yerine iyi bir oyuncu alacaktır.

  bu arada münih in nüfusu 1.5 milyon civarı yani istanbuldaki üç büyüklerin her birinin taraftarı kadar. biz ise bu kadar imkan varken tren i kaçırdık bundan 10 12 sene evvel tam sistem uygulayacağımız oyuncuların bu kadar pahalı olmadığı zman al sat yapabilseydik bi bayern olmasak da bi atletico bi dortmund olurduk artık o tren geçti anca kendi yağımızda kavrulacagız.

 • Uefa Avrupa ligi için tahmin yarışması açalım; Her maç için skoru bilene 2000 HF puan verilecektir.Maçlar başladıktan sonra yapılan tahminler geçersizdir..


  Villareal-S.Lizbon

  Zenit-F.Bahçe

  Arsenal-Bate

  Benfica-G.Saray

  Napoli-Zurih


  Başarılar

 • Villareal 1 - 1 S.Lizbon

  Zenit 1 - 0 F.Bahçe

  Arsenal 2 - 0 Bate

  Benfica 10 - 0 G.Saray

  Napoli 3 - 0 Zurih

  ->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.


  ->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

 • 10 mu ?(?( hocam elensekte o kadar yemeyiz

  Abi Kasımpaşa maçında da aynı skoru yazmıştım. Bizim takımla sezon sonuna kadar böyle tahmin vericem. Ne zaman ümitli olsam ters tepiyor.. :)

  ->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.


  ->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

 • Şampiyonlar liginde M. City'e karşı defansta top gevelerseniz topu Aguero tarafından ağlara gönderilirken bulursunuz. City tam makine oldu. Bu sene o sene bence şampiyonlar şampiyonluğu bu oyun stiline ve futbolcu kalitesine yakışır.