Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • sura16 birkere kirmizi kart demen yeterli 3 tane mesaj atinca ayni icerikte, Firat Aydinus seni duyup kirmizi vermiyor:)))

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Jailsonla beraberligi yakaladik 2. yari maci koparmak icin ilk 15 dakikada bir gol lazim bize..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Adalet her takıma eşit mesafede durmaktır. Bir takımın yöneticisi çıkıp hakemleri eleştirdiğinde o takım kollanıyorsa bu eyyamcılıktır. Geçen hafta Galatasaray göz göre göre nasıl kollandıysa bu hafta da Fenerbahçe göz göre göre kollanıyor. Bu şekilde ülke futbolu hiçbir yere varamaz. Galatasaray adalet derken bunu kastediyordu. İlk yarıda 7 puanı çalındığında ayrıcalık değil adalet istiyoruz dedik. Artık tüm takımların dik durup bütün hakemleri ve federasyonu değiştirmesi lazım. 945e6e337053ca1.jpg

• Abi yine Sadık'a sert müdahele sonrası kırmızı görülmüş. Ne istiyorlar bu adamdan, Göztepe'den sonra birde bu. Jahovic yaptığın iş mi yani. Son derece haklı kırmızı, minimum 3-4 maç verilmeli.

Aynısı Skrtel içinde geçerli. Yazık günah kardeşim, karşındaki düşmanın mı ya. Bu adamı yinede atmayan Fırat Aydınus'a birşey demiyorum. Yorum yok, herkes gördü..

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Galatasaray Trabzonspor maçında ki pozisyonlar günlerce konuşuldu bakalım Skrtel'in pozisyonu konuşulacak mı acaba?

Beklentiyi minimalize etmek karamelize etmekten daha iyi eğer karamelize edersen gördüğün şey seni mutlu etmeyebilir,minimalize edersen en ufak şey seni mutlu edebilir.

• Baybars hocam hep bana sert yapıyorsun tarafsız yorum yapıyorsun sözde ama Fenerbahçe ' ye laf da ettirmiyorsun 1 resim 1 video koymuşum ortada çok sert bir faul var.Sadığa verilmese kırmızı o zaman görürdüm ben bir şey demiyorum hep bana sert yapıyorsun ben anlamadım bir hatam mı var doğruyu yazsam gene bana çıkışırsın.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Baybars hocam hep bana sert yapıyorsun tarafsız yorum yapıyorsun sözde ama Fenerbahçe ' ye laf da ettirmiyorsun 1 resim 1 video koymuşum ortada çok sert bir faul var.Sadığa verilmese kırmızı o zaman görürdüm ben bir şey demiyorum hep bana sert yapıyorsun ben anlamadım bir hatam mı var doğruyu yazsam gene bana çıkışırsın.

Yahu ne alakasi var 3 tane benzer seyi yazmissin takildim. Ayrica bana diyorsun ama masallah Fenerbahce maclarinda burada en cok yorum yapanlardansin buna ne yorum getirelim o zaman...Laf ettirmesem fanatikce savunurum burada birisi cikip diyemezki benim hakkimda hep F.bahce fanatikligi yapiyor, ama suan bile 4-5 kisi sayarim G.saray fanatikligi yapan;)

• BaboEL.jpg

Adamın ayağı ne hale gelmiş temas yok sarı kart diyorsun ayıptır günahtır ya ayağımı kopsun adamın bariz kırmızı neyine itiraz edebiliyorsun?

Ben Fenerbahçeli olarak sadığın kramponları krımızı değildi maçı izliyorum ayırıca kameralar sadığın ayağını gösterdi kızarmıştı bu bölge değildi.