Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Gerginliği yaratan biz değiliz ki abi, Fenerbahçe resmi hesabı yapmış. Resmi hesap paylaşım yapınca paylaşmak normaldir bence. Taraftar paylaşımı değil ki.

Balık baştan kokar, resmi hesap bunu yaparsa bizler napalım? Bu her takım için geçerli, kendi takımım yapsa onuda atar eleştiririm. Yani bazı değerlerimize saygısızlık oldu..

iste o yuzden paylasmamalisin sozle soyler gecersin, burda bunu paylasirsin baska arkadas baska seyleri getirir doker buraya, hic gerek yok,konumuz bu degil cunku..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• bence fenerin şansı gs ye göre daha düşük yenmesine rağmen..mac rusya da oynanacak - bilmem kaç derecede bizim futbolcular doğru düzgün kar don nedir bilmiyorlar orada büyük bir acemilik zorluk çekeceğiz gibi..bir fenerli olarak diyorum gs ruhunu yakalarsa benfica yi orda yener ama turu geçer mi muamma..umarım iki takımımız da turla doner

• bence fenerin şansı gs ye göre daha düşük yenmesine rağmen..mac rusya da oynanacak - bilmem kaç derecede bizim futbolcular doğru düzgün kar don nedir bilmiyorlar orada büyük bir acemilik zorluk çekeceğiz gibi..bir fenerli olarak diyorum gs ruhunu yakalarsa benfica yi orda yener ama turu geçer mi muamma..umarım iki takımımız da turla doner

Fenerbahçe defansta taviz vermezse tur rahat bize gelir hocam.

Ama bizim takımım Belhanda-Onyekuru-Feghouli ile birlikte şansı imkansıza yakın. Fatih hocada bunu kastederek yazın büyük değişimi işaret ediyor. Avrupa için orta sahamız çok vasat..

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Fenerbahçe defansta taviz vermezse tur rahat bize gelir hocam.

Ama bizim takımım Belhanda-Onyekuru-Feghouli ile birlikte şansı imkansıza yakın. Fatih hocada bunu kastederek yazın büyük değişimi işaret ediyor. Avrupa için orta sahamız çok vasat..

hocam aslında bakınca 3 u de çok yetenekli futbolcular ama malesef istikrar yok ufacık şeylere alınıp cok kötü maçlar çıkarıyorlar veya ufacık şeylere gaza gelip inanılmaz maçlar çıkarıp mükemmel oynuyorlar bir ortaları yok..fatih terim gibi karizması ağırlığı olan bir hoca bile onlarla sorun yaşıyorsa ortada büyük bir sorun var demektir..şu gs nin formda döneminde leblebi gibi gol atması lazım hocam

• hocam aslında bakınca 3 u de çok yetenekli futbolcular ama malesef istikrar yok ufacık şeylere alınıp cok kötü maçlar çıkarıyorlar veya ufacık şeylere gaza gelip inanılmaz maçlar çıkarıp mükemmel oynuyorlar bir ortaları yok..fatih terim gibi karizması ağırlığı olan bir hoca bile onlarla sorun yaşıyorsa ortada büyük bir sorun var demektir..şu gs nin formda döneminde leblebi gibi gol atması lazım hocam

Maalesef hocam. Tespit çok doğru fakat olmuyor işte. Maç seçiyorlar resmen. Onların keyfine görede işimiz zor..

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Fernando berbattı hele son dakikalar doldur boşalt yaptı takım .İşimiz çok zor hiç beklemiyordum bu kadar kötü oyun organize atak yok bir şey yok onyekuru adam geçemiyor 1.55lik nagatomo'ya çizgiden çizgiye havadan paslar Belhanda'nın Selçuk gibi etrafında dönmesi Feghouli'nin aynı sürü nereye giderse oraya gitmesi. Donk olucaktı bu maçta artık. Emre Akbaba'nın Belhanda'yı kesmesi lazım. Twitter'a giremiyorum elin Portekizli'si Galatasaray sayfasına yorum atmış 500 beğeni gemiş yarısından fazlası Türk... Bu kafadan kurtulmamız lazım,İnşallah Galatasaray Porto deplasmanı gibi oynayarak turu geçecektir. Luyindama çok iyi idi Marcao'da kötü oynamadı ama goller ona yazıldı şansızlığına Göreceksiniz bu ligin en iyi stoper tandemi olacaklar.

Beklentiyi minimalize etmek karamelize etmekten daha iyi eğer karamelize edersen gördüğün şey seni mutlu etmeyebilir,minimalize edersen en ufak şey seni mutlu edebilir.

• Maalesef hocam. Tespit çok doğru fakat olmuyor işte. Maç seçiyorlar resmen. Onların keyfine görede işimiz zor..

mesela bu sene kadiköyde bir fenerli olarak o formda konsantre 3 luyu istemem hocam cok tehlikeliler darma dağın edebilirler ama surda 10 hafta kaldi gs bir dünya kulübü sezon sonu hepsine yol verirler ne kadar yetenekli de olsalar giydikleri forma gs forması bir ceki düzen versinler kendilerine..ben bir fenerli olarak gs yi seviyorum hocam bu arada oteki takimi tutan arkadaşlar kızmasın benim nacizane fikrim gs ile çekişmek yenmek yenilmek o heyecan büyük zevk veriyor bana

• biri de cikip demiyor ki; galatasaray kötüydü özellikle merkez orta saha bölgesinde, tamam da peki galatasarayi üzerine kontrollu cekerek orta alanda merkeze hapsedip hataya zorlayan benficanin taktik üdtünlük kurdugunu anlayan yok. Galatasarayin en etkili oldugu bolgeler olan kanatlara acilmasina izin vermediler. Merkeze cekip hataya zorlayarak kaptiklari toplari ayni merkezden uzun top olarak kullandilar. Yani skordan ziyade taktik savasini da kaybettik

• Galatasarayda hep birşeyler eksik.Hem ümit veriyor hem vermiyor oyuncular.Mesela marcao mükemmel kafaya çıkıyor güzel toplar çıkarıyor bu adam duvar diyorsun ama sonra olmayacak hata yapıyor.Luyindama akan oyunda çok güzel hamleler yapıyor sonra hiç olmayacak pas hataları tehlikeli hamleler yani korkutan.diyorsun belhanda hakkaten iyi başladı oynuyor bi bakıyorsun yok.Ndiaye çok güzel seri oynuyor diyorsun sonra gidiyor bomboş yere topu amatör topçu gibi atamıyor.Onyekuru diyorsun sürati Mane otobana çeviriyor ama beyin yok.takımda forvet yok diyorsun Orta saha iyi oynuyor aslında diyorsun.bu sefer forvet var orta saha kanatlar yok oynamıyor.mesela lig maçından alanyada ayağı iyi olan mitroglouya maç boyunca gelmeyen top ,sinan oyuna girer girmez ayağına geliyor ama topa vuramıyor.Ordan artıyor burdan azalıyor.Hep herşey yarım.daha da yazılır demekki takım gerçek manada TAKIM değil...

Skorlar ortadayken Fener’in daha şanssız olarak nitelendirilmesi tuhaf gerçekten. Fener’in Zenit maçında oynadığı futbola bakıyorum, son haftaların en iyisi. Galatasaray’ın benficaya karşı oynadığı futbola bakıyorum içler acısı. Benficanın kadroya bakıyorum 5 oyuncu getirmemişler, bu getirilmeyen 5 oyuncu 26 gol kaydetmiş toplam. Bilemedim :/

Kafkaslar'dan gelen soğuk hava dalgası...

• Galatasaray Benfica maçındaki penaltı kararı kesinlikle yanlıştı. Portekiz takımıyla oynuyoruz maçın hakemi Portekizin komşusu olan ispanya nın bir hakemi. Türkiye üzerine oynanan bu oyuna bir son versinler artık. Hakkımız böyle yenmemeli.

• Ah bu küresel çete. Futbolda bile yakamızı bırakmıyorlar. Hatta Türk takımlarının ilk 11’lerinin yabancı oyuncularla doldurulmasını sağlayıp Türk oyuncuları yedek bırakarak zulüm yapıyorlar. Bu oyunu bozacağız Allah’ın izniyle.

Kafkaslar'dan gelen soğuk hava dalgası...

• Narsil Lig tahmin yarışmasını Çarşamba açacaktınız bugün Beşiktaş’ın maçı var hatırlatmak istedim.

Aklimda Berkay acacagim cuma bir gecsin:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN