Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Güzel bir oyunla hakedilen bir galibiyetti. Diagne'den tam randıman alamadık. Belhanda ve Ndiaye maçı kopardı. Ilk yarıda gol öncesi baskı inanılmaz seviyedeydi.

Trabzonspor'u tebrik ederim, kısıtlı kadroya rağmen çok iyi hücum ve mücadele ettiler.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Gs bizi yine yenerdi de bu hakemler olmaz aga olmaz. Yine doğrandık yine doğrandık

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• hazard ve pogba çetesi dünyada çok hoca yedi. Bu hazard Chelsea de yediği kaçıncı hoca. Bireysel oynamak için takımı bozuyor hocayı da tayfası ile yiyor. Hazard, David Luiz, willian, rudiger ve yancıları terör örgütünün futbol şubesi gibi :)

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Fark yeniden 6'ya indi.Diagne'nin performansını hafta içi değerlendireceğim bu hali ile savunma arasında kaybolan golcü izlenimi verdi. Belhanda keyfine göre oynamasa daha fazla katkı sağlayabilir. Sarri'de Manchester'dan direk İtalya biletini alabilir City çok iyi tamam ama Chelsea nasıl 6 yer? Başakşehir yenseydi skorlarda 3/3 yapacaktım :)

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Baybars hocam belhanda nasıl savunma ya yardım etmiyor gözünü seveyim ya :) istatistik bakarsak modric, kante, busquest vasat sayılır mı ama dünyanın açık ara en iyi orta sahaları. Değil 2 selçuk şuan ki hali ile 10 selçuk 1 belhanda eder gözümde. Görüşüne saygım sonsuz sevgiler, saygılar.

• Baybars hocam belhanda nasıl savunma ya yardım etmiyor gözünü seveyim ya :) istatistik bakarsak modric, kante, busquest vasat sayılır mı ama dünyanın açık ara en iyi orta sahaları. Değil 2 selçuk şuan ki hali ile 10 selçuk 1 belhanda eder gözümde. Görüşüne saygım sonsuz sevgiler, saygılar.

O oyuncuların oynadıkları ligi oynadıkları klasmanıda bir söylesene.. Belhandanın neresi defansa yardım ediyor? aynı maçları izlemiyoruz herhalde, İyi Selçuk İnanın Türkiye liginde karşılığı yok, Oynadığı zaman 14 golle ligi-kupayı tamamlamışlığı var yeri geliyor bazı takımların forvetleri o golü atamıyor. Herkesin görüşüne saygım sonsuz ancak bu bildiğim doğrularımı söylememe mani değil.

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Fark yeniden 6'ya indi.Diagne'nin performansını hafta içi değerlendireceğim bu hali ile savunma arasında kaybolan golcü izlenimi verdi. Belhanda keyfine göre oynamasa daha fazla katkı sağlayabilir. Sarri'de Manchester'dan direk İtalya biletini alabilir City çok iyi tamam ama Chelsea nasıl 6 yer? Başakşehir yenseydi skorlarda 3/3 yapacaktım :)

Bu hafta skorlarda iyisin:) Diagne bence deplasman futbolcusu en azından şimdilik görüşüm bu, Türkiye liginde İstanbula gelen takımlar kapanma derdine girince Diagne gibi küçük takımda forbet oynamış parlamış oyuncular ya stoper kucağında etkisiz hale geliyor yada gece alemlere akmaktan top oynayamıyor. Tabikide tersi olabilir ancak hızı çabukluğu boş alan oyuncusu izlenimi veriyor. Bu boş alanı İstanbuldaki maçlarda ancak rakip 10 kişi kalırsa yada skor olarak 2-3 farklı geri düşerse bulabilir. Bende 2-3 deplasman maçını bekliyorum yorum yapabilmek için ancak oda yetmez adamı 4-5 maçta eleştirmekte doğru olmaz. Bence sezon sonu daha iyi fikirlerimiz olur..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Şimdi trabzon başkanını izliyorum olayı çanakkale savaşına kadar götürdü daha bu gözler neler görecek bilmiyorum.Sonuca gelecek olursak zamanında Galatasaray bu hakemler düdük asacak diye bangır bangır bağırırken karşı bildiriye imza atıp "Hakemlerde insan onlarda hata yapar diyenler" şimdi feryat figanlar.Sonuç olarak dün bizim başımıza gelenler bugün başlarına geldi o yüzden bu tip konuşmaların anlamı yok benim gözümde.Başkanın dediğine gelince olay neden istiklal marşı,neden vatan millet sakarya? Hayırdır savaşa mı gidiyoruz? Bu ayrıştırma çabası neden?Bu çabanın sebebi ne? Melo,Hagi,Alex bu adamlar istiklal marşı okuyan adamlardı onlar okurken sıkıntı yokta şimdi takımın çoğu yabancı olduğu için mi bu algı yapma çabası? Lütfen küçülmeyelim lütfen küçülmeyelim gerek yok.Hatalı kararlar oldu mu oldu ama hakem hata yapabilir diyenlerde sizlerdiniz.

• Şimdi trabzon başkanını izliyorum olayı çanakkale savaşına kadar götürdü daha bu gözler neler görecek bilmiyorum.Sonuca gelecek olursak zamanında Galatasaray bu hakemler düdük asacak diye bangır bangır bağırırken karşı bildiriye imza atıp "Hakemlerde insan onlarda hata yapar diyenler" şimdi feryat figan sonuç olarak dün bizim başımıza gelenler bugün başlarına geldi o yüzden bu tip konuşmaların anlamı yok benim gözümde.Başkanın dediğine gelince olay neden istiklal marşı,neden vatan millet sakarya? Hayırdır savaşa mı gidiyoruz? Bu ayrıştırma çabası neden?Bu çabanın sebebi ne? Melo,Hagi,Alex bu adamlar istiklal marşı okuyan adamlardı onlar okurken sıkıntı yokta şimdi takımın çoğu yabancı olduğu için mi bu algı yapma çabası? Lütfen küçülmeyelim lütfen küçülmeyelim gerek yok.Hatalı kararlar oldu mu oldu ama hakem hata yapabilir diyenlerde sizlerdiniz.

Hocam benden duymazsın hakemlerde insandır ve hata yaparlar bu laf bence tüm takımları kapsar. Yarın öbür gün Galatsaraylılarda hakem yanlı kararlar verince bence çok isyan etmesinler, düdük asacak bu hakemler demek bir kulübü her daim haklı yapmaz..

Açıklamasını dinlemedim ama bu yabancı algısına fazla giriliyor gerekte yok, Trabzonsporda da yabancı oyuncu sayısı az değil..

• Hocam benden duymazsın hakemlerde insandır ve hata yaparlar bu laf bence tüm takımları kapsar. Yarın öbür gün Galatsaraylılarda hakem yanlı kararlar verince bence çok isyan etmesinler, düdük asacak bu hakemler demek bir kulübü her daim haklı yapmaz..

Açıklamasını dinlemedim ama bu yabancı algısına fazla giriliyor gerekte yok, Trabzonsporda da yabancı oyuncu sayısı az değil..

Ben onda değilim hocam tabi ki isyan etmesinler ama zamanında dediğim oldu mu oldu o yüzden bana boş geliyor. Açıklamasını a spor da verdiler açıp izle hocam ne demek istediğimi anlayacaksın senin dediğine gelecek sanki az yabancı varmış gibi istiklal marşı vurgusu, çanakkale savaşı vurgusu ne ararsan var. Kimse kusura bakmasın kaliteli türk oyuncu olupda oynatmayan kulüp yok bakın ozana 11 e gitti bile. Alttan gelen de var. Bu tip mesajlara gerek yok gerçekten gerek yok.

• ünal karaman hoca çok iyi bir insan harika konuştu. Trabzonspor bugün iyi oynamadı kendide dedi bencede ekuban pozisyon penaltı verilebilirdi ama hala 11 yabancı oyuncu tartışması yapmak aptallık. Ahmet ağaoğlu diyo Çanakkale savaşında Trabzon öğrencileri hep şehit olmuş, böyle olacaksa istiklal marşı falan okunmasınmış futbolla ne alaka ya? Galatasaray lisesi veya diğer insanlarımız atalarımız şehit olmadı mı? Galatasaray lisesi 1 dönem hiç mezun verememiştir çünkü öğrencileri şehit olmuştur.