Futbola Dair Her Şey [2019/20]


 • Şimdi trabzon başkanını izliyorum olayı çanakkale savaşına kadar götürdü daha bu gözler neler görecek bilmiyorum.Sonuca gelecek olursak zamanında Galatasaray bu hakemler düdük asacak diye bangır bangır bağırırken karşı bildiriye imza atıp "Hakemlerde insan onlarda hata yapar diyenler" şimdi feryat figanlar.Sonuç olarak dün bizim başımıza gelenler bugün başlarına geldi o yüzden bu tip konuşmaların anlamı yok benim gözümde.Başkanın dediğine gelince olay neden istiklal marşı,neden vatan millet sakarya? Hayırdır savaşa mı gidiyoruz? Bu ayrıştırma çabası neden?Bu çabanın sebebi ne? Melo,Hagi,Alex bu adamlar istiklal marşı okuyan adamlardı onlar okurken sıkıntı yokta şimdi takımın çoğu yabancı olduğu için mi bu algı yapma çabası? Lütfen küçülmeyelim lütfen küçülmeyelim gerek yok.Hatalı kararlar oldu mu oldu ama hakem hata yapabilir diyenlerde sizlerdiniz.

 • şimdi takımın çoğu yabancı olduğu için mi bu algı yapma çabası?

  Algı kelimesini sevmiyorum ancak fırsatçı dolu etraf.Yabancı sayısına takılan bu hafta ki Çaykur Rizespor'un 11'ini bir incelesin.

  Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

 • Şimdi trabzon başkanını izliyorum olayı çanakkale savaşına kadar götürdü daha bu gözler neler görecek bilmiyorum.Sonuca gelecek olursak zamanında Galatasaray bu hakemler düdük asacak diye bangır bangır bağırırken karşı bildiriye imza atıp "Hakemlerde insan onlarda hata yapar diyenler" şimdi feryat figan sonuç olarak dün bizim başımıza gelenler bugün başlarına geldi o yüzden bu tip konuşmaların anlamı yok benim gözümde.Başkanın dediğine gelince olay neden istiklal marşı,neden vatan millet sakarya? Hayırdır savaşa mı gidiyoruz? Bu ayrıştırma çabası neden?Bu çabanın sebebi ne? Melo,Hagi,Alex bu adamlar istiklal marşı okuyan adamlardı onlar okurken sıkıntı yokta şimdi takımın çoğu yabancı olduğu için mi bu algı yapma çabası? Lütfen küçülmeyelim lütfen küçülmeyelim gerek yok.Hatalı kararlar oldu mu oldu ama hakem hata yapabilir diyenlerde sizlerdiniz.

  Hocam benden duymazsın hakemlerde insandır ve hata yaparlar bu laf bence tüm takımları kapsar. Yarın öbür gün Galatsaraylılarda hakem yanlı kararlar verince bence çok isyan etmesinler, düdük asacak bu hakemler demek bir kulübü her daim haklı yapmaz..


  Açıklamasını dinlemedim ama bu yabancı algısına fazla giriliyor gerekte yok, Trabzonsporda da yabancı oyuncu sayısı az değil..

 • Hocam benden duymazsın hakemlerde insandır ve hata yaparlar bu laf bence tüm takımları kapsar. Yarın öbür gün Galatsaraylılarda hakem yanlı kararlar verince bence çok isyan etmesinler, düdük asacak bu hakemler demek bir kulübü her daim haklı yapmaz..


  Açıklamasını dinlemedim ama bu yabancı algısına fazla giriliyor gerekte yok, Trabzonsporda da yabancı oyuncu sayısı az değil..

  Ben onda değilim hocam tabi ki isyan etmesinler ama zamanında dediğim oldu mu oldu o yüzden bana boş geliyor. Açıklamasını a spor da verdiler açıp izle hocam ne demek istediğimi anlayacaksın senin dediğine gelecek sanki az yabancı varmış gibi istiklal marşı vurgusu, çanakkale savaşı vurgusu ne ararsan var. Kimse kusura bakmasın kaliteli türk oyuncu olupda oynatmayan kulüp yok bakın ozana 11 e gitti bile. Alttan gelen de var. Bu tip mesajlara gerek yok gerçekten gerek yok.

 • ünal karaman hoca çok iyi bir insan harika konuştu. Trabzonspor bugün iyi oynamadı kendide dedi bencede ekuban pozisyon penaltı verilebilirdi ama hala 11 yabancı oyuncu tartışması yapmak aptallık. Ahmet ağaoğlu diyo Çanakkale savaşında Trabzon öğrencileri hep şehit olmuş, böyle olacaksa istiklal marşı falan okunmasınmış futbolla ne alaka ya? Galatasaray lisesi veya diğer insanlarımız atalarımız şehit olmadı mı? Galatasaray lisesi 1 dönem hiç mezun verememiştir çünkü öğrencileri şehit olmuştur.

 • futbolla canakkale ne alaka? mac basinda istiklal marsi okunmasin bile dedi. cok manasiz aciklamalardi. futbolcu yerli olunca emek harciyo da yabanci olunca harcamiyo mu. yabanci futbolcular lehine karar verilmesin yerliyse sıkıntı yok. o zaman avrupaya avrupa sampiyonalarina da gitmeyelim yabancilari da gonderelim yuzde yüz yerli ohh miss..

 • futbolla canakkale ne alaka? mac basinda istiklal marsi okunmasin bile dedi. cok manasiz aciklamalardi. futbolcu yerli olunca emek harciyo da yabanci olunca harcamiyo mu. yabanci futbolcular lehine karar verilmesin yerliyse sıkıntı yok. o zaman avrupaya avrupa sampiyonalarina da gitmeyelim yabancilari da gonderelim yuzde yüz yerli ohh miss..

  Mantıklı bir yanı yok elle tutulur bir yanı yok baştan aşağı gündem değiştirme için yapılmış bir açıklama bomboş bir açıklama.

 • Hakem tarafından mağdur olduğunu düşünen bir başkan heralde ancak bu kadar kötü konuşabilirdi. Cidden yani bu tarz cümle kuran biriyle herhangi bir şekilde anlaşmak mümkün değil. Bence en büyük zararı kendilerine vermiş. Yazık...

  There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change...