Futbola Dair Her Şey [2019/20]

 • Burak Yılmaz bu akşam 2 golle taraftarla bütünleşti. Ama Beşiktaş'ın oyununu ben pek beğenmedim.


  Bursaspor'da atak yapmayı unutmuş, orta sahadan ötesi yok takımda. :)

  ->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.


  ->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

 • Belhanda gerçek bir modern orta saha. Harika dikine oyun oynuyor kaldı ki ilk yarı 3 asistlik pası vardı diagne atsa 2 gol 1 asist yapmıştım hep savundum savunacağım da :)

 • Belhanda Türkiyeye gelmiş en kötü orta sahalardan biri, bir maçta iyi oynadı diye asla yıldız yapmam, geldiği günden beri kazandırdığı maç yok denecek kadar az, bugün 3 asist 5 gol atsada haftaya mükemmel oynasa da benim için değişmeyecek..

 • Maç beklediğim gibi olağanüstü baskıyla başladı. Gol gecikmeli de olsa geldi.Penaltı konusunda hatta öncesinde ofsayt olduğu ile alakalı tartışmalar var çizgiden gördüğüm ofsayt değil penaltı da ise ardanın onyekurunun sol ayağına hareketi var ama vermese de niye vermedi demezdim açıkcası. Cagne de korktuğum şey olmaz umarım iyi golcü ama tehlikeli hareketleri var atılmaması işten bile değildi.Attığımız gol sonrası klasik çekilme olduğu için gol yedik. Başka tartışmalı pozisyonlarda oldu ne yazık ki olmaya da devam edecek bu hakem heyetleri değişmediği sürece.

 • Belhanda bu sezon hep kötü adamlarla oynadı gerçekten modern orta saha dikine geçişleri çok iyi yapıyor pasları harika yapması gereken her şeyi yapıyor ama forvetler atamıyordu artık öyle bir sorunda yok. Sneijder ile kıyaslanamaz çünkü Sneijder dünyanın en iyi orta sahası ödülünü almış biri ve Belhanda ile bambaşka oyun oynuyor.

 • Belhanda nerede dikine oynuyor Allah aşkına 2 senedir G.sarayda nasıl dikine oynadı biz göremedik? Sneiderle kıyaslayan yok o başka, ancak Belhanda içi bomboş bir oyuncudur, devamlılığı olmadığı gibi gereksiz kartlık hareketleri olan bir oyuncu, kısaca tırt bana göre..