Futbola Dair Her Şey [2019/20]

• Aslında sempatik biri ama birazcık sivri dilli.:hfyeni (18)::hfyeni (18):

Fırıncılarla davalı. :D

Ama hakikaten koca Fenerbahçe kulübü kuzu yediremiyor mu futbolculara? :P

hahaha yok ya protein yüklemesi yapılıyordur. Ersun Hoca kondisyona takıktır. Beslenme için vermiştir herkese özel liste:)

• 20. hafta tahmin yarışmasında Antalyaspor-Beşiktaş maçı dışındakilere ödüller dağıtılmıştı. Antalyaspor-Beşiktaş maçının skorunu tabiki de bilen çıkmadı ve bu hafta kasa kazandı ağırlıklı olarak:):)

• Hemen aklımda ve aktifken 21. hafta tahmin maçlarını da vereyim başlasın;

Kayserispor-Fenerbahçe

Başakşehir-Erzurumspor

Beşiktaş-Bursaspor

Galatasaray-Trabzonspor

Her bir maçın skor tahmin ödülü 2000 HF dir. Maçlar başladığı andan itibaren yapılan tahminler geçersizdir. Herkese başarılar

• Buarada kaynadı ama Tolgay Arslanın Fenerbahçeye transferine çok memnun oldum ancak yaptığı açıklamaları beğenmedim bunlara hiç gerek yok, kendini Fenerbahçe taraftarına kabul ettirmen için geldiğin bir diğer büyük camia hakkındaki açıklaması hoş olmadı..Bunlar gereksiz taraftarı ve takımları gerebilecek şeyler..

• Para insanı nasıl değiştirir adlı canlı örnek. Tolgay Arslan Beşiktaş'ta Türkiye'nin en büyük kulübü Beşiktaş dedi, Fenerbahçe'ye gidince aynı ifadeleri kullandı ve Fenerbahçeliydim zaten dedi. 2013 yılında ise Hamburg'dayken Galatasaraylıyım demiş birisi, video kayıtları bulunuyor.

Ya kardeşim profesyonel futbolcusun, isine baksana ya. Sonra taraftarları birbirine katıyor.

->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.