Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Narsil https://youtu.be/ujYQ5g9WKMo hocam yüzüne çok fena basıyor vallahi canım acıdı.

Kasıt sezdim önüne bakıyor ve yüzünü görüyor ayaklarını yerden kesip yere usulunce düşebilirmiş rakip. Bunun spor olduğunu unutan her oyuncuya gerekli ceza verilmeli..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• 20. hafta tahmin yarışmasında Antalyaspor-Beşiktaş maçı dışındakilere ödüller dağıtılmıştı. Antalyaspor-Beşiktaş maçının skorunu tabiki de bilen çıkmadı ve bu hafta kasa kazandı ağırlıklı olarak:):)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

Einmal editiert, zuletzt von Narsil ()

• Hemen aklımda ve aktifken 21. hafta tahmin maçlarını da vereyim başlasın;

Kayserispor-Fenerbahçe

Başakşehir-Erzurumspor

Beşiktaş-Bursaspor

Galatasaray-Trabzonspor

Her bir maçın skor tahmin ödülü 2000 HF dir. Maçlar başladığı andan itibaren yapılan tahminler geçersizdir. Herkese başarılar

• Kayserispor 1-1 Fenerbahçe

Başakşehir 2-0 Erzurumspor

Beşiktaş 3-0 Bursaspor

Galatasaray 2-0 Trabzonspor

Beklentiyi minimalize etmek karamelize etmekten daha iyi eğer karamelize edersen gördüğün şey seni mutlu etmeyebilir,minimalize edersen en ufak şey seni mutlu edebilir.

• Buarada kaynadı ama Tolgay Arslanın Fenerbahçeye transferine çok memnun oldum ancak yaptığı açıklamaları beğenmedim bunlara hiç gerek yok, kendini Fenerbahçe taraftarına kabul ettirmen için geldiğin bir diğer büyük camia hakkındaki açıklaması hoş olmadı..Bunlar gereksiz taraftarı ve takımları gerebilecek şeyler..

• Para insanı nasıl değiştirir adlı canlı örnek. Tolgay Arslan Beşiktaş'ta Türkiye'nin en büyük kulübü Beşiktaş dedi, Fenerbahçe'ye gidince aynı ifadeleri kullandı ve Fenerbahçeliydim zaten dedi. 2013 yılında ise Hamburg'dayken Galatasaraylıyım demiş birisi, video kayıtları bulunuyor.

Ya kardeşim profesyonel futbolcusun, isine baksana ya. Sonra taraftarları birbirine katıyor.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• bunlar alışılmış şeyler emre belozoglu da zamanında kefen giyerim fener forması giymem demişti sergen de3 büyüklere gittiğinde aynı şeyleri dedi bunu futbolcu taraftara iyi gözükmek için yapıyor ama aslında çok itici duruyor ben fenerliyim ama tolgay in böyle söylemesi yanlış en azindan turkiye nin en büyük kulüplerinden birine geldim dese daha doğru olurdu ama bu kez yine taraftar dan baskı yerdi neden en büyük demedin diye yani sonuç olarak ne dese batırıyor en ıyisi beşiktaş a teşekkür edip burda çok mutluyum dese daha klas olurdu

• Çok doğru onlara da ayrı bir parantez açmak gerek.

Japonları gözünüzde çok büyütmeyin hocam

• Dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama boffenin yedigi iki uzaktan şutta top son anda fasol alıyor bunun bir mühendislik hatası olabileceğini düşündüm...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...