Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Başakşehir, şu anda çok çok başarılı gidiyor. Tabii onunla da övünüyorum çünkü kurduğum takım. " (TRT )

Medipol Başakşehir’de hiçbir futbolcu 12 numaralı formayı giyemez. O forma, Cumhurbaşkanı’nın.Stadyumda Recep Tayyip Erdoğan müzesi vardır.

Başakşehir'de diğer takımlara göre devlet desteği daha fazla bu bir gerçek ama bahane değil tabi ki bunlar.Ben sadece şampiyonluğunu camia olarak desteklemiyorum taraftarı olmayan bir takımın şampiyonluğu çok itici geliyor.Keşke bir anadolu takımlarına bu destekler verilsede anadolu takımları şampiyon olsa.Ne bileyim bir göztepe,eskişehirspor vb böyle takımlar şampiyon olsaydı onlara daha fazla destek verilse fena mı olurdu?

Bu arada kagawa çok güzel başlangıç tebrikler.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Narsil Başakşehir maçını doğru tahmin etmiştim arada kaynadı muhtemelen göndermene gerek yok sen bilirsin.

aynen arada kaynamis,bu yarismayi herkese acik tutuyoruz kim hakediyorsa odulu gondeririz bunjnla ilgili farkli bir uygulamam yok..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• O konuda yazacağım çok şey varda siyaseti buraya taşımak hiç hoş olmaz.

Kagawa hızlı başladı mübarek, Japonlar'ın en önce işine saygısı var. Umarım yararlı olur BJK'ye..

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Arkadaslar Basaksehir bu sene kurulmadi bu takim senelerdir ligte uste oynuyor.Istediginizi yazin o takimin basarisino kucumseyemezsiniz.Basinda iyi hir teknik direktor var,futbolcu kadrosu gayet iyi, ve adamlar son senelerde ligin bu zamanlarinda hep iyi yerdeler.3 buyukler dedigimiz takimlarla oynadiklari maclarida kazaniyorlar.Bosuna hazimsizlik yapiyorsunuz.Basaksehir devlet destegi aliyorsa G.saray basta olmak uzere diger buyuklerde bu devlet destegini fazlasiyla aldilar hala da aliyorlar. Adamlarin seyircisi yokmus, ee daha ne seyircisiz bu basariyi gosterebiliyorlarsa alkislamak lazim degil mi? G.saraylilari anliyorum bu sene Fb ve Bjk bu durumdayken rahatca sampiyon oluruz derken basaksehir iyi gidiyor.Takiminiz iyi transferler yapti.O basaksehirle gecen senede yaristiniz ve sampiyon oldunuz, G.saray buyuk kulupse isini dogru yaparsa sampiyon olur.Basaksehir neden olmasin? hakediyorlarsa olurlar bundan gocunmayin artik. Hep basaksehir iyi giderken birseyler cikiyor yok siyasi destek var arkasinda yok taraftari yok parayi belediyeden aliyor vs, kimseye bedava mac vermiyorlar.Bir takimi bir siyasinin kurmasi o takimi siyasilerin koruyacagi anlami tasimaz bu kadar basit.Eger oyle olsaydi 2002 den beri en cok sampiyon olan takimin Fb olmasi gerekirdi cunku siyasetin basi koyu Fb li..Siyaseti kenara koyun bununla futbol degerlendirmesj yapilmaz

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Hocam olay galatasaray ile alakası yok.Cumhurbaşkanı trt'ye çıkıp bunun diyorsa desteklediği bellidir yani.Cengiz ünderi sattık diyip 10 transfer yaptılar bu kadar para nereden gelebilir ki başakşehire? Oyuncularına ve oynayışlarına gram yok çok güzel top oynuyorlar buna herkes hem fikir zaten.Amaçları başakşehiri şampiyon yapıp,araplara satmak bakın ben buna eminim yaza olurda başakşehir şampiyon olursa araplara satılacak.Şampiyon olmazsa satılamaz reklamını yapamazlar ama şampiyon olursa çok rahat araplara satabilirler.Ben bu konu hakkında başka bir şey yazmayacağım tartışmaya falan kaçmasını ve buranın ortamını bozmak istemiyorum.Baybars hocam senide forumda gördüğüm kadar çok severim yanlış anlaşılmak istemem konuyu uzatmayacağım herkese iyi forumlar :)

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Bu arada Boffin ne yaptı ya? Beğendiğim bir kaleciydi fakat bugün yaptıkları facia resmen.

City'de Arsenal'i 3-1 devirdi, Agüero hattrick yaptı. Pas oyunu için enfes bir forvet, Guardiola'ya çok uygun.

Einmal editiert, zuletzt von Vintersaga ()

• Cumhurbaşkanının bu açıklaması hoş olmamış. Resmen başakşehir biz kolluyoruz demiş. Gerçi bir yandan da geçmişte üç büyükler çok kollandı bu seferde başakşehir kollansın. O yüzden pek kızamıyorum.

• Bu arada Boffin ne yaptı ya? Beğendiğim bir kaleciydi fakat bugün yaptıkları facia resmen.

City'de Arsenal'i 3-1 devirdi, Agüero hattrick yaptı. Pas oyunu için enfes bir forvet, Guardiola'ya çok uygun.

Eskişehirdeki halinden eser yok hocam adam kale vuruşu kullanırken gol atmıştı öyle garip bir adam kendisi .

• Eskişehirdeki halinden eser yok hocam adam kale vuruşu kullanırken gol atmıştı öyle garip bir adam kendisi .

^^^^^^

Güzel kaleciydi cidden.

Birde Antalyaspor çok kötü oynuyor. Puanı yüksek gibi dursada bu oyunla küme düşme tehlikesi onlar içinde geçerli..

• sura16 tartışma konusuna değineyim, konuşabileceğin en mantıklı Fenerbahçeli ile konuşuyorsun benim için ne doğruysa onu söylerim. Fenerbahçe haketmemişse haketmez derim o yüzden asla ve asla tarışmaya dönmez yeter ki saygımız olsun herkesin görüşüne saygım sonsuz ama benimde kendimce doğrularım var ve bunları dile getirmek istedim..

Velev ki Başakşehir destek alıyor eminim ki diğer takımlarda(başkta 3 büyükler) desteğin kralını alıyorlar o yüzden başakşehire verilen destek için bu kadar dillendirmeye gerek yok bence eşit. Velev ki başakşehir şampiyon oldu ve araplara satıldı bundan bize ne? G.saray,F.bahçe Beşiktaş ve Trabzonspor bu üleknin futboluna yön veren önemli 4 kulüp,bunların seyircisi, kulüp tarihi ve olgusu kolay yenilmez. Aksine başakşehir gibi bir takımın bu kadar düzgün planlama ile kurduğu takım herkese örnek olmalı, ben futbolsever olarak kurdukları takımın 11 ini sayarken oradan en az 3-4 oyuncuyu kendi kadromda görmek istiyorsam o takımın ve onların yönetiminin hakkını yiyemem olay bundan ibaret.. Araplara satılırsa satılsın, chelsea ruslara satıldı diye ligte şampiyon mu çıkmadı başka? takılmayalım bunlara, iyi takım sayısının artması rekabeti kızıştırır. Bak trabzon biraz hareketlendi nasılda lig değişti..

Chronic53 hocam ben buradayken siyaseti buraya alet etmeyiz zaten bende onu söylemeye çalışıyorum ama bazı konularda mecburen ucundan değiniyoruz:) konunun en çok açık kalması için uğraşan modlardan biriyim kapattırmamak için elimden geleni yaparım hocam, güzel seviyeli ve mantıklı sohbete her zaman devam:)

Buarada Boffen için bende parantez açayım, Eskişehirdeyken çok beğeniyordum ama gün geçtikçe düştü. Kagawa evet 2 gol attı ama 2 side kaleci hatası sonucudur. Ama bu Kagawa ya inanılmaz bir hırs istek ve moral olmuştur ülkemizde iyi futbolcuları izlemek hepimizin hoşuna gider..

• Bu kadını hiç sevmiyorum Vintersaga :) Bunun lahmacun yerken videoları varya benim için orada bitti:):)

• Aslında sempatik biri ama birazcık sivri dilli.:hfyeni (18)::hfyeni (18):

Fırıncılarla davalı. :D

Ama hakikaten koca Fenerbahçe kulübü kuzu yediremiyor mu futbolculara? :P

hahaha yok ya protein yüklemesi yapılıyordur. Ersun Hoca kondisyona takıktır. Beslenme için vermiştir herkese özel liste:)

• sura16 bu nasıl darbe?? Sanırsın yanı başında bomba patlamışta şarapnel parçası gelmiş..