Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 8 puan fark zor kapanır artık. Evimizde başakşehir yensek 5 puana düşer evet ama Fenerbahçe deplasmanı var. Benim için lig bitmiştir. Yıllık 5m alıp, 3 senedir Galatasaray ' ı yakan kalecimiz var. Barcelona kalecisi ter stegen 2m alıyor. Bu sene Schalke, fener maçı hep yakan ve bu hale düşüren musleradır. Eski formu yok ve dünyanın en çok kazanan kalecilerinden. Sezon sonu vedalaşılmalı artık. Başakşehir şampiyonluk hayırlı olsun sezon sonu çinlilere yada araplara satılır.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Ligin bitimine kac hafta var bu zamandan Basaksehiri sampiyon ilan etmek algidan baska birsey degil. Ayrica daha oncede soylemistim araplara satilmasinin ne sakincasi var anlamis degilim..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Kim ne der bilmiyorum ben ama oyuncularına ve teknik direktörüne gram lafım yok çok güzel top oynuyorlar ama taraftarı olmayan bir takımın şampiyon olmasını istemiyorum. Araplara satılınca lige direk ambargo koyarlar. 1 cengiz transferi ile 10 ransfer yaptılar araplar parayı basınca düşünün neler yaparlar... Bana her haliyle itici geliyor kulüp. Twitter açıklamalarında falan kendilerini büyük görüp laubali laubali mesajlar atan resmi siteleri var.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Kim ne der bilmiyorum ben ama oyuncularına ve teknik direktörüne gram lafım yok çok güzel top oynuyorlar ama taraftarı olmayan bir takımın şampiyon olmasını istemiyorum. Araplara satılınca lige direk ambargo koyarlar. 1 cengiz transferi ile 10 ransfer yaptılar araplar parayı basınca düşünün neler yaparlar... Bana her haliyle itici geliyor kulüp. Twitter açıklamalarında falan kendilerini büyük görüp laubali laubali mesajlar atan resmi siteleri var.

• Antalyaspor-Beşiktaş maçı dışında diğer maçlardan skoru tutturan Mmemati (Alanyaspor-Galatasaray 1:1) ve 55_Samsun_55 (Trabzonspor-Ankaragücü 1:0) ödülleri hesaplarına gönderilmiştir. Tebrikler..

Bu hafta çok bilen çıkmadı bakalım Beşiktaş maçından bilen çıkacak mı:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• hem hükümet tarafından hemde tff bariz kolluyor yani herşey açık siyasi bir takım

Hükümet bütün büyüklere destek oldu zaten, tff desteklese geçen senede evvel ki senede desteklerdi.

• Vintersaga hocam doğrumu bu istatistik yoksa latifemi. Belhanda sadece 1 isabetmi buldu?

Bunu belhanda ben 8 numara oynuyorum 10 numara değil diyerek özetliyor.ama bana kalırsa kagawa yi öncede bilen bilir ceza sahasına girisleroyle bu becerisyle aslında bi 9.5 gibi oynar.Alex tarzı.