Futbola Dair Her Şey [2019/20]


  • Galatasaray tesadüfi Göztepe galibiyeti haricinde deplasmanda maç kazanamayacağının sinyallerini vermeyi sürdürüyor.

    Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

  • Alanyada bir takım gayette yenilebilir. İyi oynadılar, ve beraberlikle yetindiler.Buda gösteriyor ki deplasmanlar her zaman her takım için kolay geçmiyor. Özellikle 2. yarı itibariyle işler iyice kızışacak..

  • Başakşehir yarınki Akhisar maçını alırsa bence çok anormal puanlar kaybetmediği sürece kaç senedir uğraştığı şampiyonluğu alır.Sezon sonuda gönder Abdullah Avcı'yı Beşiktaş'a .Şenol Güneş de milli takıma.Herkes muradına ersin.

  • Puan farkımız 8 oldu Başakşehir ile artık puan farkını bırakıp bütün maçlarımızı yenmemiz lazım. 3 puanlık sistemde imkansız değil ama Başakşehirde havayı yakaladı...

    Beklentiyi minimalize etmek karamelize etmekten daha iyi eğer karamelize edersen gördüğün şey seni mutlu etmeyebilir,minimalize edersen en ufak şey seni mutlu edebilir.

  • 8 puan fark zor kapanır artık. Evimizde başakşehir yensek 5 puana düşer evet ama Fenerbahçe deplasmanı var. Benim için lig bitmiştir. Yıllık 5m alıp, 3 senedir Galatasaray ' ı yakan kalecimiz var. Barcelona kalecisi ter stegen 2m alıyor. Bu sene Schalke, fener maçı hep yakan ve bu hale düşüren musleradır. Eski formu yok ve dünyanın en çok kazanan kalecilerinden. Sezon sonu vedalaşılmalı artık. Başakşehir şampiyonluk hayırlı olsun sezon sonu çinlilere yada araplara satılır.

  • Kim ne der bilmiyorum ben ama oyuncularına ve teknik direktörüne gram lafım yok çok güzel top oynuyorlar ama taraftarı olmayan bir takımın şampiyon olmasını istemiyorum. Araplara satılınca lige direk ambargo koyarlar. 1 cengiz transferi ile 10 ransfer yaptılar araplar parayı basınca düşünün neler yaparlar... Bana her haliyle itici geliyor kulüp. Twitter açıklamalarında falan kendilerini büyük görüp laubali laubali mesajlar atan resmi siteleri var.