Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • fenerbahce bugun gayet iyi. Tek aksayan oyuncu yine neusteader . Butun hava toplarini kaybetti. Göztepe bugun sahada yok. Yasin girerse hareketlenirler. Ama yinede fenerin kazanacagini dusunuyorum

• F.bahce yeni transferiyle 2-0 yapti, helal, bitene kadar 3 yada 4 olursa sağlam moral olur..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Sıkıcı maçtı ilk 15 dakikası hariç. Tabii fenerliler için bu oyun sıkıcı değildir o ayrı

Beklentiyi minimalize etmek karamelize etmekten daha iyi eğer karamelize edersen gördüğün şey seni mutlu etmeyebilir,minimalize edersen en ufak şey seni mutlu edebilir.

• Sıkıcı maçtı ilk 15 dakikası hariç. Tabii fenerliler için bu oyun sıkıcı değildir o ayrı

bizim icin sıkıcı olup olmamasi onemli degil,kazanmak onemli,suan istenilen guzel futbol degil..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Moses'i kim transfer edip kim uğraştıysa eline emeğine sağlık. O tarz bir futbolcuyu Ülkemize getirmek cidden büyük başarıdır. Ayew,slimani gibi öküzlerin yapamadığını adam 1 maçta yaptı.

• bu maçta fenerbahcenin kazancı mehmet topal 1 maç yok sadece stoperlerin arasına girmekten başka bir şey yapmayan sadece defans düşünen bir orta saha değil de belki diğer mac oyunun her iki yönünü de oynayan bir orta sahamiz olur topal 'ın olumlu yaptığı işler var ama adam orta sahadaki yaraticiligi öldürüyor 2 stoperin arasına giriyor sürekli

• Bir de Ersun hocayı tebrik ederim. Tüm oyuncular ile iyi kötü fark performans fark etmeksizin hepsiyle bir baba,abi gibi davranıyor. Takımın en kötüsü bile iyi iş yapıyor şu 2-3 maçtır.

• Fatih Terim Galatasaray'a geldiğinin ertesi gününde basının önüne geçtiğinde bu bir meydan okuma benim de bir hayalim var demişti. Açıkça Şampiyonlar Ligini ima etmesine rağmen yönetim ona bu imkanı tanımadı.Şimdi yine zor durumda Galatasaray 6 puana bakmayın deplasmanda maç kazanmaya muhtaç bir takım var geçen yıl ki durumla aynıyız.Birkaç gün önce dedi ki Bakü'de olmayı düşlüyorum. Alınan forvetler ve gelen stoper kendi transfer listesinde olan isimler onun için kaç yabancı olduğunun hiç mühimi yok seneye Şampiyonlar Liginde olunmadığında hangi durumda olacağımız da belli.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Fenerbahcenin 2 macta aldigi 6 puan iyi bir hava yakalamasini saglayacak. Kuskusuz ligin, Fenerbahce gibi büyük bir kulube ihtiyaci var. Fenerbahcesiz bir ligden bir Galatasarayli olarak keyif aldigimi soyleyemem

• Fenerbahcenin 2 macta aldigi 6 puan iyi bir hava yakalamasini saglayacak. Kuskusuz ligin, Fenerbahce gibi büyük bir kulube ihtiyaci var. Fenerbahcesiz bir ligden bir Galatasarayli olarak keyif aldigimi soyleyemem

Al benden de o kadar kardeşim.Şu son yıllarda hiç bir müsabakadan zevk almıyorum.

Nerede o eski derbiler nerede o eski maçlar.İyi bir Trabzon, iyi bir Galatasaray,

iyi bir Beşiktaş ve tabiiki iyi bir Fenerbahçe istiyor insan.Eski Gençlerbirliği, Bursa ve

daha sayamadığım bir çok takım.Hepsinin ötesinde iyi bir Milli Takım istiyor insan.

• Maçı izlemek nasip olmadı ama sanıyorum Fenerbahçe gümbür gümbür kazanmış gibi.

Tek sıkıntım Jerome denen futbolcunun Sadık'a yapmış olduğu insanlık dışı faul. Bu adama böyle uzun zaman unutamayacağı bir ceza vereceksin ki akıllansın. Resmen adamın işini elinden almak bu!

Bara döda fiskar följer strömmen...