Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Berkay4535 gaziantep Fk ya doğru yonelince öbür takım düştü.ama manisa Eskişehir gibi takımlar tamamen yönetimle alakali sorunlar hele Eskişehir kimleri sattı ama para har vurup harman savurdu şimdi mecburen gençlerle oynuyorlar.aynı hatayi suan Erzurum Ankaragücü gibi takımlar yapıyor bilinçsizce alıyor. Bu alanda Kasımpaşa ve Başakşehir tam bir örnek takımlar bide bi zamanin gencleri

• 1987 kisini yasama ihtimalimiz fenerin 2 mac ust uste kazanma ihtimalinden daha fazla sanirim ^^

Bu iki maçı kazandi kazandı yoksa aynen dediğin olur. Ersun geldiği ilk maçta çok güzel oynamışlardi ne oldu da o oyun bibdaha oynanmadi anlamak güç.bizden alttaki takımlar(görece gucsiz) daha çok pas yaparak oynuyor bence fb temel sorunu pas yapma sorunu ayağında topu tutmadan atan yok.mübarek hepsi hazard

• Berkay4535 gaziantep Fk ya doğru yonelince öbür takım düştü.ama manisa Eskişehir gibi takımlar tamamen yönetimle alakali sorunlar hele Eskişehir kimleri sattı ama para har vurup harman savurdu şimdi mecburen gençlerle oynuyorlar.aynı hatayi suan Erzurum Ankaragücü gibi takımlar yapıyor bilinçsizce alıyor. Bu alanda Kasımpaşa ve Başakşehir tam bir örnek takımlar bide bi zamanin gencleri

Yok hocam Manisa da yeni takım çıkardı geçen sene hem basketbolda ,hem futbolda lig atladı .Bunu Göztepe de yaptı .Gerçek Göztepe şuan amatör liglerde sürünüyordu lakin Aliağasporu satın alıp böyle yaptı .Eskişehir direniyor lakin nereye kadar belli değil .Anlaragücü zaten hiç bir zaman ekonomik durumu iyi olmadı .Başakeşehir olayı ise eskilere dayanır istanbul bbsk .Malatyada öyle gerçek malatya amatör ligte şuan .Türk futbolu bambaşka yerlere gidiyor ...

Edit: Manisaspor da eski yönetimde çok uzaktan tanıdığım vardı adama sordum ne kadar aldınız diye bu oyuncu geçen sene 200 bin euro demişti başım döndü bu rakamı görünce tabi sonra klüp iflsa etti hepsi çekip gitti .Oyuncunun ismide Axel Meye google da arasınız bulursunuz .

3 Mal editiert, zuletzt von Berkay4535 ()

• Berkay4535 aslında temel sebep alttan geliştirmek için cabalanmamaşı yöneticilerin populer yöneticilik yapıp şunu alacağız bunu alacağız demesi eğer manisa spor Toto ya çıksın oda aynısını yapar bibtakim 10 12 oyuncu almaz burda yanlislik vardır.bence manisa da Eskişehir de Erzurum urfaspor da hep aynı hataları yaptılar.fb gitti Bayburt tan oyuncu buldu bu oyuncu oralarda degerlndrilse yüksek fiyata satılır hmde takımına katkı da bulunur du ama işte bunu tercih etmiyorlar alalım alalım siyaseti

• Ah ah Aykut hocamı özledim ben, sene başı yollanmasıyla başlayan süreçte geldiğimiz hal ortada. Ersun Yanal'dan da mucize beklemesin kimse, severim ama şampiyon olduğu seneki şartlarla şu an oluşan şartlar aynı değil, sezon bitmeden kovulursa şaşırmam.

• Manisada oynanabilirdi bu maç zemin kötü .

Sorsan ama en iyi takımlar bunlar neden almnya da bu yaşanmıyor.TFF artık şart koşmalı ya zeminin iyi olur yada daha fazla ceza yersin bu nedir yani Göztepe yazın da kötüydü.Antalya kötü koskoca konya kötü Erzurum kış geldi bitti stadı iyi olan Gaziantep Eskişehir ve Balıkesir ise ikinci ligde

• mac sonu fatih terim;

"ozan kabak'ın gitmesini istemedim ama sayın başkan ve yönetici arkadaşlar idari olarak verme kararı aldı. yapılacak iki şey vardı, ya izin vermek ya da başka bir şey. o başka şeyi galatasaray taraftarına söz verdiğim için yapmadım."

• Sadece memleketimin takımı Eskişehirspor için şunu diyebilirim ; diğer takımlarda olduğu gibi beceriksiz yönetim oldu ama 90+1 de takımı sahadan çeken Alpay için hakkımı helal etmiyorum.Bu hareketle süperlige çıkışını elden kaçırıp önemli bir finansal desteği kaçırdılar...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...