Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • son 12 maç
    11 galibiyet
    1 beraberlik

Sakaryaspor'a bir tebrik alırım

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• manasbalasy hocam Uşak Sakarya'yı bir yendi teknik direktör değişti Sakarya'da ve ardından seri yakaladı. Uşak'a çok şey borçlu Sakarya:) bu arada ölümüne dosttur Uşak ve Sakarya arkadaşlar.

vallahi tam orası dönüm noktası oldu. dost çelmesi yedik ama ayağa bir kalktık pir kalktık. Bu hafta Samsunspor ile içeride oynuyoruz. Stat yine ful çeker. Ez 20 bine oynarız

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• HaKaN-EFE ye sonuna kadar katılıyorum nice anadolu takımlarına takır takïr ceza verilirken Samsunspor,Gaziantep,Ordu,Sakarya,Kocaeli.....

3 büyüklere 3 maymun oynandı .Diger anadolu takımlarının taraftarı yokmu? Şuanda Manisa takımları hariç hiç bir takım tutmuyorum bunuda belirteyim son 3 senede Manisaspora bu sene -18 geçen sene -15 diğer sene -3 verildi 3 sezonda -36 puan silme,transfer cezası,klübe haciz aynı şekilde Gaziantepe .Yazık değilmi bu klüplere keza ankaragücü ıslak formayla maça çıktığında kaç kişi sesini yükseltti biraz mantıklı yorum yapalım düşerse düşsün fb son yıllarda ne kazandırmısta Türk futboluna Bir şey kaybettirsin.

• Bir beşiktaşlı olarak fenerbahçe'nin bu durumuna üzülüyorum sadece.

Aziz yıldırım başkan olsaydı şu an da hassasiyetim bu denli olmazdı.

Ama fenerbahçeli dostlar bilsinler ki Ali Koç'un futboldan anlamadığını 1-1 biten bjk maçında " Beşiktaş'ı ezdik! " dediğinde anlamalılardı.

Ama komşu kötü de biz iyi miyiz ? kesinlikle hayır.

• Yayıncı kuruluş 600 bilmem kaç milyon dolar para ödüyormuş ve üç büyükler dökülüyormuş. Yayıncı kuruluş para kazanamıyormuş. İnsanlar kendilerini bırakmış yayıncı kuruluşu düşünür olmuşlar. Bunlar hep algı, maalesef uzun yıllardır ayarlarımızla oynuyorlar. Bu ligin en iyi takımı kimse o şampiyon olsun. En iyiler kimse onlar avrupaya gitsin. En kötüler kimse küme düşsün. Kaç yıllık çınar oldukları beni hiç ilgilendirmiyor. Herkes hak ettiğini yaşasın.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

• Önümüzde ts kasımpaşa ve akhisar maçları var ikisi deplasman olmak üzere

Ben iyi sonuçlar alınacağını düşünmüyorum max 4 puan olarak görüyorum.

Aslında üzüldüğüm konu şu;

2 sene üstüste şampiyon olduktan sonra KİBİRLİ yönetimin yaptığı hatalar olmasa uzun sürecek bir beşiktaş hegamonyasını kendi elleriyle çöpe attılar.

ne gs ne fb ne de ts kendisini toparlayabildiler o sırada bu istifaden faydalanamayacak kadar basit hatalar yaptılar hem mali hem de idari.

o yüzden ne futbolcular da ne de teknik direktör de heves kaldı.

• satılan futbolcuların yerini anca o kalitede adamlar ile doldurursan başarı devam eder.

Tamamen mali açıdan yönetirsen bir tüccar gibi hüsrana uğrarsın.

son 3 yıldaki kadrolara bak şimdi pektemek necip caner gibi oyunculara mahkum kalırsın

üstüne güven dorukhan gibi deneyimsiz çocukların ayağına bakarsın.

yaşlanmış atiba ile şaklaban7 ile 200 bin euroluk adam babel ile rugbyci larin ile bu peynir gemisi YÜ-RÜ-MEZ.

• Son olarak fenerbahçe hakkında söylemek istediklerim ise 16. olmalarına kimse aldanmasın puan farkı aman aman yok.

evet şampiyon olmak çok zor ( mentalite ve psikolojiye bakar )

Ama ilk 4 te olamayacak kadro değil.

Bu sene şampiyonluğu hakedenler ilk 2 de zaten. belki buna uzun süren suskunluğunu bozmak isteyen Ts de eklenebilir.

Ama acilen ;

Fener teknik direktör sorunu ve takım içi psikolojik sorunu çözmeli

Galatasaray her başı sıkıştığında acil butonu olarak fatih Terim i kullanmamayı öğrenmeli

Beşiktaş ise 15/16 sezonuna damga vuran kadro da yapılan tüm doğrulara çalışıp onun üzerine gitmeli.

• kasimpasa kayseri maçında hakem 2 penalti verdi kayseri aleyhine evlere senlik vara ragmen hemde. ilkini diagne kacirdi lung kurtardi. 2. penaltiyi da trezeget direge nisanladi. 1 0 önde kayseri. kayserinin 2. golunu ofsayt diye iptal etti hakem. vardan döndü 2 0 oldu allahtan ofsayt olcumleniyorda sonuç kesin yoksa onu da iptal eder bu hakemler

• Arkadaslar arka arkaya uzun mesaj yazmayalim ayrica unutmamak gerekir ki bu tff yi bu kulupler secti devlet destekli vs diyerek konuyu baska taraflara cekmeyelim lutfen.

Su dusme muhabbetinede nokta koyalim. Ortada dusme olmasi icin ligin bitimine 6-7 hafta kala bu durumun olusmasi lazim.

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• kacan penaltinin kontrasinda geldi ikinci gol. ofsayt pozisyonunu durdurmayin ofsayt ise vardan doner diyorlar ona ragmen hakem pozisyonu durdurdu oyuncu devam etmeyip golu atmasa gitmisti pozisyon. vardan döndü gol oldu. derken kontradan bir gol daha buldu kayseri 3 0 oldu mac8)

• Kayseri kasımpaşa maçı çok ilginç 2 tane penaltı kaçıran kasımpaşa,boş kale kaçıran kayseri derken kayseri 3-0 öne geçti :D Bu arada ersun yanal ile anlaşılmış haberleri var ne kadar doğru daha net değil şuan sosyal medyada.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞