Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ya Allah aşkına şu Türkye kupasını Akhisar gibi takımlar almasın yeter yaa..Yırtınıyorlar Türkiye kupasını almak için, sonra UEFA'da averaj takımı oluyorlar..Her sene garanti bir averaj takımımız oluyor bu şekilde...

• HaKaN-EFE

Yeni Malatyaspor 2 - 1 Trabzonspor

Konyaspor 2 - 2 Ankaragücü

Erzururum Bş. Bld. 1 - 1 Göztepe

Bursaspor 1 - 2 Kasımpaşa

Antalyaspor 2 - 2 Akhisar Bld.

Adanaspor 1 - 2Gazişehir Gaziantep

Afjet Afyonspor 1 - 1 Hatayspor

Boluspor 2 - 1Denizlispor

Giresunspor 4 - 0 Karabükspor

Balıkesirspor 0 - 2 Gençlerbirliği

Ümraniyespor 1 - 0 Altınordu

Elazığspor 1 - 1 Eskişehirspor

Altay 0 - 0 Adana Demispor

Osmanlıspor 1 - 0 İstanbulspor

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Yeni Malatyaspor 1 - 1 Trabzonspor

Konyaspor 2 - 1 Ankaragücü

Erzururum Bş. Bld. 1 - 2 Göztepe

Bursaspor 0 - 2 Kasımpaşa

Antalyaspor 3 - 1 Akhisar Bld.

Adanaspor 1 - 2 Gazişehir Gaziantep

Afjet Afyonspor 1 - 0 Hatayspor

Boluspor 0 - 0 Denizlispor

Giresunspor 4 - 0 Karabükspor

Balıkesirspor 1 - 3 Gençlerbirliği

Ümraniyespor 2 - 1 Altınordu

Elazığspor 2 - 0 Eskişehirspor

Altay 1 - 1 Adana Demispor

Osmanlıspor 0 - 1 İstanbulspor

HaKaN-EFE

• Ya Allah aşkına şu Türkye kupasını Akhisar gibi takımlar almasın yeter yaa..Yırtınıyorlar Türkiye kupasını almak için, sonra UEFA'da averaj takımı oluyorlar..Her sene garanti bir averaj takımımız oluyor bu şekilde...

bende aynen oyle düşünüyorum.avrupa tecrübesi yok gücü yok.ama bu sene türkiye kupasını isteyecek takımlar artacaktır büyük takımlardan.başakşehir trabzon sürekli avrupa da olmalı

• bende aynen oyle düşünüyorum.avrupa tecrübesi yok gücü yok.ama bu sene türkiye kupasını isteyecek takımlar artacaktır büyük takımlardan.başakşehir trabzon sürekli avrupa da olmalı

Arkadaşlar bırakın bu zihniyeti.. yunuSnow Akhisar gibi takımlar Türkiye kupasını almasın kilanli başakşehir trabzonspor sürekli avrupada olmalı diyor.Siz ne çabuk unuttunuz büyük dediğiniz kulüplerin avrupa maçlarında fark yediği günleri o Akhisar avrupaya çıkacak ki bütçesi olsun da büyüyüp fark yemez hale gelsin.başakşehirin tarihi ne tarihteki başarısı ne ki sürekli avrupada olacakmış?Büyütülmüş yapılmaya çalışılan bir kulüpte o.Siz Anadolu takımlarını eşit yarıştırın maddi desteği eşit verin bütçeleri güçlensin ondan sonra avrupa da averaj takımı oluyo diye eleştirin.Sizin ki şuna benziyo 10 tl ye alınmış bir ayakkabı ile 100 tl ye alınmış ayakkabıyı karşılaştırıp aynı olmasını bekliyosunuz.Ama çok değil kısa bir süre içinde bu VAR ve UEFA finansal fair play dengeleri değiştirip gerçekleri ortaya çıkaracak.

• Yenimalatyaspor 1 - 1 Trabzonspor

Konyaspor 1-3 Ankaragücü

Erzurumspor 1-0 Göztepe

Bursaspor 2-2 Kasımpasa

Antalyaspor 2-0 Akhisar Bld.

Adanaspor 1-1 G.gaziantep

Afyonspor 1-1 Hatayspor

Boluspor 2-1 Denizlispor

Giresunspor 4-0 Karabükspor

Balıkesirspor 0-2 Gençlerbirliği

Ümraniyespor 2-2Altunordu

Elazığspor 1-1 Eskisehirspor

Altay 1-2 Adanademirspor

Osmanlıspor 1-0 İstanbulspor

HaKaN-EFE

• 12.hafta icin skor tahmini maclari:

Caykur rize-Basaksehir

Kayserispor-G.saray

F.bahce-Alanyaspor

Besiktas-Sivasspor

Her mac icin dogru skor tahminine 1000Hf puan odul verilecektir.Maclar basladiktan sonra yapilan tahminler gecersizdir.Herkese basarilar..

Not:Avrupa maclarinda skoru dogru bilenlerin odulleri bu gece dagitilacaktir.

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• HaKaN-EFE ben olanı söylüyorum düşünsene 4 5 tane böyle gittiğini ki gitti konya osmanlı bi ara bursa ama olmuyor bi sene gidiyor onda da fark yiyip geliyor gidecekse biri gitsin hep diyorum buna da suan en yakın en güçlü adaylar trabzon ve basakşehir.siz ise olması gerekeni soylüyorsunuz.olması gerkene kalacak olursak neler değişmeli neler.başakşehir büyütülmüş değil büyümüş bir takım bi ara kasımpaşa da öyle olacaktı bitti.başakşehir 3 senedir ilk 4 içinde ve bence onun için o gitmeli.tabi as kadroyla çıkmalı çıkmıyor çünkü aklı türkiye şampiyonluğunda

• Caykur Rize 1-1 Basaksehir

Kayserispor 2-1 G.saray

F.bahce 2-0 Alanyaspor

Besiktas 2-1 Sivasspor

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

• kilanli Başakşehire kimlerin nasıl ve ne şekilde destek verdiğini incelersen nasıl büyümüş değil büyütülmüş olduğunu anlarsın.Sürekli olmalı dediğin takımların sürekli avrupada tur atlayabilen takımlar olması gerekir bu tabire trabzon da başakşehir de uymaz maalesef.Ama Trabzonu kabul ederim başakşehiri asla..Fırsat vermediğin takımlardan başarı bekleyemezsin maalesef.Yönümüzü adil bir futbol sistemine çevirmedikçe bu ülke futbolundan hiç birşey olmaz olamaz.

• Hakan hocam size hak veriyorum, benim asıl anlatmak istediğim kulüpler kötü yönetiliyor, bu da ülke puanına zarar veriyor.. Türkiye kupasını alan kulüpler, Ülke futbolunu daha iyi temsil etme adına adımlar atması gerekirken kötü yönetimlerden dolayı daha da aşağılara iniyor, küme kalma mücadelesi veriyor nedense..Haliyle Uefa'da yapacakları da sınırlı olur..Büyük takımlar için de haklısınız özellikle Başakşehir Avrupa'dan bilerek ve isteyerek eleniyor, ülke puanına katkı anlamında hiçbir kaygıları yok..Yerli ve milli kulüp sonuçta(?)..Benim asıl korkum diğer büyük kulüplerin bu konuda Başakşehiri örnek alma ihtimali...

• kilanli Başakşehire kimlerin nasıl ve ne şekilde destek verdiğini incelersen nasıl büyümüş değil büyütülmüş olduğunu anlarsın.Sürekli olmalı dediğin takımların sürekli avrupada tur atlayabilen takımlar olması gerekir bu tabire trabzon da başakşehir de uymaz maalesef.Ama Trabzonu kabul ederim başakşehiri asla..Fırsat vermediğin takımlardan başarı bekleyemezsin maalesef.Yönümüzü adil bir futbol sistemine çevirmedikçe bu ülke futbolundan hiç birşey olmaz olamaz.

başakşehir i şundan söylüyorum.eger ciddiye alırsa başarı sağlayack takım meesela kasımpaşa istikrar sağlasaydı o gitsin derdim.benim anlatmak istediğim her sene farklı takım gimese keşke diyorum bişey olmuyor bu şekilde bursa ysa bursa gitmeli demek istediğim bu

• Lothlorien, sadece skoru değil de sonucu bilenlere de ufaktan bir şey dağıtılsa olmaz mı? Skor tahminini doğru bilenlere de maç başı 1000 hf puan az bence, 2000 yapsanız tadından yenmez.