Futbola Dair Her Şey [2019/20]

• @Selc bayernden 5 yiyen bu yorgunlukla fenerden 3 yer. hiç umudum yok. maçı bile izlemeyi düşünmüyorum. forumda bayernden 4 bile yemezler demiştim yüzümü kara çıkarttılar. düşmüş takım düşene bir tekmede ben vurayım dedim.

• Beşiktaşlı arkadaşlar ne düşünüyor acaba bilmiyorum ama bu yıl Şenol Güneş'i formsuz görüyorum.

Maç tahminlerim :

Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe
    Galatasaray 3 - 0 Bursaspor

->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

• Ciddiyim gündüz bir ara akşam arsenal-osterunds maçının skorunu sormak geçti :)

1-1 derdim bende :)

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Allah herkese Arsenalli sabrı versin, kaç yıldır Arsene Wenger'e tahammül ediyorlar. :D

->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

• Ostersund net kaçırdı 83'te

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• 12:30 | U21 Süper Ligi | Bursaspor - Galatasaray | Bursaspor TV
    20:00 | Spor Toto Süper Lig | Akhisarspor - A.Konyaspor | Bein Sports 2
    20:00 | Spor Toto Süper Lig | Galatasaray - Bursaspor | Bein Sports
    20:30 | Almanya Bundesliga 2 | Arminia Bielefeld - Dynamo Dresden | Laola1 Web TV
    20:30 | Almanya Bundesliga 2 | SSV Regensburg - F.Düsseldorf | Laola1 Web TV
    22:30 | Almanya Bundesliga | Mainz - Wolfsburg | Idman TV / Laola1 Web TV / Varzish Sport
    22:45 | Fransa Ligue 1 | Strasbourg - Montpellier | Bein Sports Max 1
    22:45 | İngiltere Championship | Hull City - Sheffield Utd | Bein Sports Max 2
    23:00 | İspanya La Liga | Deportivo - Espanyol | Bein Sports 2

• Pazar günü ortalık biraz karışacak!
    16:30 Feyenoord v PSV Eindhoven
    17.05 Manchester United v Chelsea
    19.00 Beşiktaş v Fenerbahçe
    19.30 Manchester City v Arsenal
    22.45 Roma v AC Milan
    23.00 PSG v Marseille