Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • yarın asla fark olmaz. en fazla 2 fark olur. maça gelirsek beşiktaş avrupa'da farklı oynayan bir takım ayrıca grup sonuncusu değil ki fark yesin. adamlar çatır çatır 1. olarak çıktılar

• yok 10-0

Beşiktaş bu yıl avrupada oynadığı oyunla ezilecek takım değil. Bayern münihte 4 sene önceki gelene geçene 5-6 atan takım değil. bu 5-0 yazanlar ya öyle bir skor çıksında iki alay edelim diye uman kişiler yada Beşiktaş'ı hakan arıkanlı İbrahim toramanlı serdar kurtuluşlu kadroya bayernide toni kroslu schweinsteigerli lahmli gomesli kadroya sahip sanıyorlar. o günler eskidi artık geriye değil ileriye bakın biraz. bu arada ben 3-1 Beşiktaş yener dedim ama o totem olsun diye söylendi. mantıklı skor bayern 2-1 3-1 2-0 3-0. Beşiktaş hem bu maçta hemde rövanşta 4 golü bir maç içerisinde yemez.

Skor istendi ve tahminler yapıldı.Detaya indirgeyip niçin işin fanatizm kısmına değiniyorsunuz.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Bir Fenerbahçeli olarak bu maçta Beşiktaşlıyım.Haydi Beşiktaş,karda yapamadığımızı futbolda yap,Münihi şoka uğrat.

Hay Allah senden razı olsun. Kaldımı senin gibi güzel insanlar. Yukarda 8 9 10 11 gol diyenler var, onlarda mı etkilemedi seni hocam.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

• Maalesef birlik olamıyoruz, logosunda ayyıldız olan takım varken, her türlü altımızı oymaya çalışan bir ülkenin takımına destek veriyoruz. Ben bir beşiktaşlı olarak tüm türk takımlarını avrupa da destekliyorum. Fenerbahçenin Eurolig maçlarını izlerken beni görseniz beşiktaşlı olduğuma inanmazsınız, o derece destekliyorum. Galatasaray uefa yı aldığında taksim meydanın da sesim kısılana kadar bağırdım. 3 gün sesim normale dönemedi. Aşağıda bir resim gönderiyorum, fenerbahçeli kardeşler profil resimlerini bu hale getiriyorlar, yazık utanıyorum.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

• Arkadaslar olayi farkli yerlere cekiyorsunuz.Adam tahmin yapiyor futbolda her skor var. Isi Türklüğe kadar götürüyorsunuz. Tamam 8,9-0 tabikide icinde art niyet barindiriyor ama 3,4 farkli skor yazana niye yükleniyorsunuz?

Bu abartili skor yazanlarin yazilarinin altinda zamaninda F.bahce avrupada iyi giderken elensin ezilsin fark yesin diyen Besiktaslilarin oldugunu sizde iyi biliyorsunuz.Bu sadece bir takim taraftarina ait problem degil tum takim taraftarlarinda var maalesef.

Ben tahmin yarismasi actim bu mac icin ama yinede kendi gorusumu soyleyecegim.Türk takiminin basarili olmasini herkesden cok isterim lakin almanyada Bayernden iyi skor almak bence 2-0 maglubiyetle baslar.Zor deplasman allienz arenada.Besiktas buradan beraberlik yada tek farkli maglubiyet buyuk is olur.Kendi tahminim ise 3-1 yada 4-1 bayern alir seklinde.

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• En az 4-0 olur bu maçın 8,9 a kadar yolu var. Beşiktaş kaleye gelirse gol atabilir ama o orta sahayı defansı geçemez gibi gözüküyor, eğer bayern ilk yarı 4-5 atarsa ikinci yarı ciddi görüntüler olur.

Tahmin 6-0
    Sürpriz 8-1 ve ya 9-0

Fırtına ve Kar Avcısı

#ThunderStorm hava-yagmusrs323hava-simsek3232

#ThunderSnow hava-kars323hava-simsek3232

#Snow uzays3271653126hava-kars323

• Ama eski bayern yok guardilo lu bayern olsaydı daha farklı skorlar olurdu

Fırtına ve Kar Avcısı

• Ama eski bayern yok guardilo lu bayern olsaydı daha farklı skorlar olurdu

Hocam doğru anladıysam; guardiolasız 8-9 olur demişsin, guardiola olsa kaç olurdu sence?

• 6-0 olur, 8-9 sürpriz olabilir dedim

guardiola futbolunu youtubedan izleyebilirsiniz efsaene tiki takalar mı desek kontra ataklar mı desek guardiola olsaydı maç başlamadan biterdi

Fırtına ve Kar Avcısı

• @HavaDelisiMert dün guardiola 'lı Man. City 2 lig alt takıma hemde ful kadroyla omasına rağmen elendi beşiktaşı çok hafife alıyorsunuz 4-0 5-0 uçmayın Bayern 2 farklı alırsa öpsün başına koysun Ayrıca Beşiktaşı ligde oynadığı futbol ile değerlendirmeyin avrupa da farklı oynuyoruz.