Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 19:00 | UEFA Avrupa Ligi | Astana - Sporting Lisbon | Tivibu Spor 2 / Idman TV / IRIB Varzesh
    21:00 | UEFA Avrupa Ligi | B.Dortmund - Atalanta | TRT Spor / Tivibu Spor 2 / IR Cama 3 TV
    21:00 | UEFA Avrupa Ligi | Ludogorets - Milan | Tivibu Spor 3
    21:00 | UEFA Avrupa Ligi | Nice - Lokomotiv Moskova | Varzish Sport
    21:00 | UEFA Avrupa Ligi | Spartak Moskova - Athletic Bilbao | Idman TV / Match TV Russia
    21:00 | UEFA Avrupa Ligi | Ostersunds - Arsenal | Tivibu Spor 4
    21:00 | UEFA Avrupa Ligi | Ludogorets - Milan | BNT HD Bulgaristan
    21:00 | UEFA Avrupa Ligi | Real Sociedad - Salzburg | Tivibu Spor Kanal 82
    22:15 | UEFA Avrupa Ligi | Konferans Yayın | Tivibu Spor
    23:05 | UEFA Avrupa Ligi | Kopenhag - Atletico Madrid | Tivibu Spor 4
    23:05 | UEFA Avrupa Ligi | Konferans Yayın | Tivibu Spor
    23:05 | UEFA Avrupa Ligi | Celtic - Zenit | Tivibu Spor Kanal 82 / Match TV Russia
    23:05 | UEFA Avrupa Ligi | AEK – Dinamo Kiev | Kanal Ukraina
    23:05 | UEFA Avrupa Ligi | Lyon - Villarreal | Tivibu Spor 3 / Idman TV / Varzish Sport
    23:05 | UEFA Avrupa Ligi | Napoli - Leipzig | Tivibu Spor 2 / IR Cama 3 TV / BNT HD Bulgaristan
    00:40 | UEFA Avrupa Ligi-Bant | Napoli - Leipzig | TRT Spor
    02:00 | Brezilya Campeonato Paulista | Palmeiras - Linense | Bein Sport

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• 18:00 | Spor Toto 1. Lig | Ankaragücü - Ç.Rizespor | Bein Sports Max 1
    18:00 | Spor Toto 1. Lig | Altınordu - Samsunspor | Bein Sports Max 2
    20:00 | Ukrayna Premier Ligi | Shakhtar Donetsk - Odessa | CBC Sport AZ
    20:00 | Spor Toto Süper Lig | A.Konyaspor - Beşiktaş | Bein Sports
    20:30 | Almanya Bundesliga 2 | Kaiserslautern - Sandhausen | Laola1 Web TV
    20:30 | Almanya Bundesliga 2 | Heidenheim - Bochum | Laola1 Web TV
    22:30 | Almanya Bundesliga | Hertha Berlin - Mainz | Idman TV / Laola1 Web TV
    22:45 | İngiltere FA Cup | Leicester - Sheffield Utd | Tivibu Spor 3
    22:45 | Fransa Ligue 1 | Monaco - JDA Dijon | Bein Sports 2
    23:00 | İngiltere FA Cup | Chelsea - Hull City | Tivibu Spor Kanal 82 / Varzish Sport
    23:00 | İspanya La Liga | Girona - Leganes | Bein Sports 4

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Hakem rezaletinde ötesindeydi, Hakem bugün Beşiktaşa 3 puanı vermek için bir taraflarını yırttı ama Beşiktaş eliyle itti resmen. Konyanın golünü ve 2 penaltısını vermedi. Bu tür hakemler 3 büyüklere zaman zaman lehine zaman zaman aleyhine çalışan hakemler bunların lisansını asacaksın askıya. Hep diyorum bu ülkeye Yabancı hakem lazım......

• Başakşehir şampiyonluk adaylarımdan biri ama memleket sevgisi ağır basıyor pazar günü Trabzonspor inşallah Başakşehir'in fişini çekecek :)

• @Gucci Gang kardeşim sen maçı izlememişsin herhalde talisca'nın pozisyonunda sarı kartlık bir şey yok konyalı futbolcu taliscanın ayağına basıyo hakem taliscaya sarı veriyor. Pepe nin pozisyonu da sarı değil topa müdahele ali palabıyık bir dahaki maça fener maçıyla çıksın diyorum başka bir şey demiyorum.

• Beyler şakamı yapıyosunuz Allah aşkına, konyaya verilmesi gereken 2 kırmızı kart çıkmadı. Taliscanın ayağına basıldı, kartı talisca gördü. Neden? Fener maçı var haftaya, nedeni bumu Allah bilir ben bilmiyorum. Ben maç beşiktaşın hakkı demiyorum ama kimse beşiktaş kollandı diyemez. Ayıp olur.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

• @Akif~ 86 ya gelene kadar neler var nelerrrr. 86. Dakikanın öncesi var. Neyse herkes işine gelen pozisyonu konuşuyor. Objektif kimse kalmamış. Sıkıntı yok, bize fazla bu hakemler.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

• 1- Talisca bedavadan sarı gördü. Ali Turan ikinci sarıdan Kırmızı olmalıydı.
    2- Tolgay Arslan'ın pozisyonu penaltı değil. Karnından sekiyor.
    3-Talisca'nın arkadan çekildiği bir pozisyon var düşmüyor şutu çekiyor üstten dışarı atıyor. Hakemin faul verip kırmızıdan atması lazım Konyalı topçuyu.
    4-Pepe'nin pozisyonu %100 kırmızı ve penaltı. Trabzon-Fener maçında Kucka'nın pozisyonuna bakın örnek olarak.
    5-90+7 Volkan Şen'in pozisyonu neden verilmedi?

Son olarak Jahoviç'in attığı ilk gol %100 faul.

Hakem akşam adeta hakemlik nasıl yapılmaz bunu gösterdi bize. Bakın bu sene hakemler sadece bir takıma değil tüm takımlara karşı rezil bir yönetim sergiliyorlar. Çara yabancı hakem aga yoksa işimiz zor. Talisca'nın günahı neydi babacım adam derbi de oynayamıyor.

• @manasbalasy hocam cok dogru yazmissin tebrikler. koskoca macta o kadar cok hata var ki bunlarin icinden bir pozisyonu secip hakem bjk yi kurtardi hakem konyayi kurtardi diyenler neye göre diyo anlamiyorum. verdigi kartlarla sadece bu haftayi degil haftayi da etkiledi hakem. adrianonun sinirda oldugunu bilmiyodu sanirim hakem yoksa kulube de ona da kart verirdi.

• 2 tarafta şikayetçiyse hakemden kesin 8.4 almıştır.Maaşları indirime gitti zaten.Artık büyük takımlara karşı daha bir eyyam içine girerler...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...