Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • fenerin şampiyon olmasına ihtimal bile vermiyorum. fenerin seri yakalaması zor

Medipol Başakşehir'in 28 maçlık serisini de bitirmişti
    Vodafone Park'ta tek kazanan takım
    Atiker Konyaspor'un serisine de son verdi
    Feyenoord da ilk Fenerbahçe'ye takılmıştı
    SON SERİ BÜKÜCÜ FENERBAHÇE
    hocam haklısın seri yakalayamıyor ama seri kırıyor ayrıca ligi iyi takip ediyorsanız eğer deplasmanda en çok puan toplayan ve deplasmanda en az yenilen takım.
    süper ligde 17 maçtır yenilmeyen bir Fenerbahçe varken siz nasıl bir seriden bahsediyorsunuz.
    Lütfen yorum yaparken fanatikliğimizi bir yere bırakalım yazmak için yorum yapmayalım.

• @SnowCrazy35 fenerbahce sampiyon olamaz gel her turlu buradayim sezon sonu goruselim ;)

mesele şampiyon olma değil ki ben şampiyon olmasıyla alakalı yazmadım ki mesele arkadaş Fenerbahçe' nin seri yakalaması zor demiş 17 maçtır yenilmeyen bir takımdan nasıl bir seri bekliyoruz ben bundan bahsediyorum.
    [/quote]

• @SnowCrazy35 fenerbahce sampiyon olamaz gel her turlu buradayim sezon sonu goruselim ;)

Olamaz çok iddialı sen Allahmısın tövbe haşa nerden biliyorsun? Şu fanatikliğinixi bırakıpta at gözliklerinizi çıkarıpta yorum yapın gözünüzü seveyim. Fenerbahçede gayet şampiyon olabilir diğer takımlar gibi. He Fenerbahçe diğerleri gibi hücumcu bir takım izlenimi vermiyor ama hiçbiride fenerbahçe gibi disiplinli oynamıyor buda işin başka tarafı. Ligin bitmesine 10 haftadan fazla varken keskin cümleler kullanırsanız taraflı yorum yapıyorsunuz demektir. Fanatik düşünceden uzak duralım..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Gönlüm Tabiki cefakar anadolu taraftarının mutlu olması bu yüzden Anadolu takımının şampiyon olması beni mutlu eder .Başakşehir gibi siyasi takımlar ise en son olmasını isteyeceğim takımlardır .İstanbul takımlarının egemenliğine son vermeli Anadolu takımları ki rekabet ,heycan olsun.

• Yazıklar olsun tff ye ulan Başakşehir taraftarı maçta ip** hakem dediğini herkez duydu lakin ceza yok çok komik .Biz Manisapsor maçında 2-3 kişi koydukmu dedikleri için o gün maça giren herkezin pasoligine 1 maçlığına engel koydurtmuşlardı .Gerçekten çok tarafsız tüpçü ve arkadaşları .

• Bir kural koyuluyorsa herkese eşit şekilde işlemeli. Canere 6 maç verildi, sonrasında hiç bir futbolcu için bir daha bu ceza verilmedi. Buna diğer beşiktaşlı futbolcular da dahil. İnsanı futboldan soğutuyor TFF.

Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, PFDK'ya sevk edilmedi.
    Volkan Demirel, Fenerbahçe'nin Başakşehir ile oynadığı karşılaşmada yan hakeme küfür etmişti.

Küfür ettiği görüntüler kameralara yansımasına rağmen sevk işlemi yapılmadı.

Bu konuda sadece Caner Erkin, ceza alırken siyah beyazlı oyuncudan sonra aynı kuralın uygulanmaması eleştiri almaya devam ediyor.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

• @SnowCrazy35 hocam ofsayt vermedi diye hakeme küfür ettiğini düşünüyorum. Maç sonrası roportajı da hakeme yönelik olduğunu tasdikler cinste. Caneri savunmuyorum yalnış anlaşılmasın, yaptığı çok ayıptı. Tek derdim cezalarda standartı tutturmaları.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

• 13:00 | TFF 2. Lig | Gümüşhanespor - Sakaryaspor | Çay TV Rize
    13:30 | Divan Kurulu | Galatasaray | GS TV
    13:30 | TFF 3. Lig | Kocaelispor - Aydınspor | Kocaeli TV
    13:30 | TFF 2. Lig | Kastamonuspor - Tuzlaspor | Mavi Karadeniz TV
    13:30 | TFF 3. Lig | Manisa BB - Düzcespor | Manisa BB Web TV
    22:45 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Real Madrid - PSG | Tivibu Spor 2 / AzTV / Varzish Sport / Match TV Russia / 1 TV Gürcistan / IR Cama 3 TV
    22:45 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Porto - Liverpool | Tivibu Spor 3 / Idman TV / Varzish Sport / 2 TV Gürcistan
    00:50 | UEFA Şampiyonlar Ligi-Bant | Real Madrid - PSG | TRT Spor

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.