Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Şampiyonluk yarışındaki takımlardan işi geleceğe yönelik olarak en zor takım Fenerbahçe gibi görünüyor bu hocayla.Allah kolaylık versin

• Şuan Fenerbahçe transfer yapamaz.Gizliden gizliye suan feda diyor kulüp.Alıcak para yok.Sponsorluk imzaladılar o da FFP gereği kullanılamıyor.Ancak sezon sonu o da oyuncu satılması halinde transfer gerceklesir.

• Katılıyorum. Fenerbahçe taraftarı bu sene hedefini 2. yada 3.lük olarak görsün bu takımdan bir cacık olmaz maçı izlerken hamile bayan varsa doğurmuştur.. Yarı yılı bomboş geçiren bir takım transfere ihtiyacı var hala fernandao ile bu sorun çözülmeye çalışılıyor. Ee ilk yarı niye kullanmadı hiç adama sormazlar mı? Zaten takımda sistem yok golcü yok, yaratıcı orta saha yok, stoperler sallantıda. Neresini tutsan elinde kalıyor..Ben açıkçası derbi maçları dışında maç izlemeyeceğim bu şekilde giderse..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• maçi canlı izledim stadda hicbirinize katılmiyorum takim 30 dakika tek kale oynadı bir surü pozisyon girdi fernandao kazması atamadı 2.yarı gene iyi başladık klasik bireysel hatadan golü yedik. Golden sonra eleştirilebilir oyun vardi evet ama istedik ve kazandık cok haksızlık yapiyorsunuz aykut hocaya yarım saatte 3-0 olmuştu.

• Göztepeli Eski fb ki Selçuk'la skirterldi sanirım itiştiler ayırmaya gelen Göztepeli futbolcuya el ense yaptı sarı kart verdi hakem boğazını sıkıyor gereksiz davranış ve hareket her zamanki gibi yani

Ayırmaya gelen derken kardeş ? Sen bidaha izle istersen tarafsız gözle.

• Volkana kimse laf atmasın ayırmaya gitmiş , olay selçuk şahın ve o artis olan jahovic ile alakalı. eğer bir ceza gelecekse volkana değil selçukla jahovic artislerine gelmeli tahrikten.

• Bu sezon lig sıralaması Galatasaray Beşiktaş Başakşehir olur ilk 3. Fenerbahçe bu kadroyla ilk 3 çok zor. 3.lük belki. Ama transfer yaparsa ozaman işler değişir.

• Dost takım Göztepe bu sene orta sıralarda bitirirse gelecek için önü çok açık duruyor .Mehmet Sepil başkanla birlikte .Gerçekten bir klüp bu kadar düzgün yönetilebilirdi .Diğer Türk takımları gibi ordan burdan dilencilik yapıpla transfer yapmıyor ayağını yorganına göre uzatıyor.

• Fenerbahçe'nin kadro kalitesi ve genel oyun yapısı bana göre beşiktaş,galatasaray,başakşehir,göztepe,kayseri gibi takımlarında gerisinde ne yazık ki. bu takımda ciddi anlamda yıllardır olmayı haketmeyen ve süperligde olamiyacak bürsürü oyuncu mevcut mesala hasan ali,alper,ozan,dirar gibi vasıfsız oyuncular mevcut bunlara tonla para veriliyor birde.

• Fenerbahçe'nin kadro kalitesi ve genel oyun yapısı bana göre beşiktaş,galatasaray,başakşehir,göztepe,kayseri gibi takımlarında gerisinde ne yazık ki. bu takımda ciddi anlamda yıllardır olmayı haketmeyen ve süperligde olamiyacak bürsürü oyuncu mevcut mesala hasan ali,alper,ozan,dirar gibi vasıfsız oyuncular mevcut bunlara tonla para veriliyor birde.

Her sene sil baştan kadro kurarlarsa olacağı o .Dikkat ederseniz büyük takımlar 1 sezonda en fazla 2-3 transferler yaparlar .Bu büyük kelimesi avrupadaki başarılılarına göre söylüyorum .Yoksa kendi liginde şampiyon olmak başarı sayılmaz heleki gs,fb,bjk gibi büyük bütçeli takımların .

• maçi canlı izledim stadda hicbirinize katılmiyorum takim 30 dakika tek kale oynadı bir surü pozisyon girdi fernandao kazması atamadı 2.yarı gene iyi başladık klasik bireysel hatadan golü yedik. Golden sonra eleştirilebilir oyun vardi evet ama istedik ve kazandık cok haksızlık yapiyorsunuz aykut hocaya yarım saatte 3-0 olmuştu.

bencede hocam bende stadda izledim bide beni yayını çok alakasız

Dün ki maç dahil sezon başından beri Fenerbahçe beklediğimden çok kötü.Rakip iyi olmazsa ligin eğlencesi de olmaz,rekabeti olmaz yani.Bir Galatasaray lı olarak tüm takımların şuan ki seviyeden daha iyi seviyelere gelmesini istiyorum.Süper lig genel olarak premier lig seviyesinin yüzde 60-70 i olsa yeter.

• 3 büyüklerin transfer yapması gereken bölgeler

Beşiktaş, Forvet
    Galatasaray, Sol bek ve stoper
    Fenerbahçe,Sol bek,sağ bek,stoper,orta saha ve belki forvet

• 13:00 | TFF 1. Lig | BB Erzurumspor - Ankaragücü | Bein Sports Max 1
    13:00 | TFF 2. Lig | Gümüşhanespor - Karagümrük | Çay TV Rize
    13:00 | TFF 3. Lig | 24 Erzincanspor - Tire 1922 | ERT Şah TV Erzincan
    13:00 | TFF 1. Lig | Ümraniyespor - Gaziantepspor | Bein Sports Max 2
    13:00 | TFF 2. Lig | Gümüşhanespor - Karagümrük | Çay TV Rize
    13:30 | TFF 2. Lig | Kastamonuspor - Hatayspor | Mavi Karadeniz TV
    13:30 | TFF 3. Lig | Kocaelispor - Sultanbeyli Bld. | Kocaeli TV
    13:30 | TFF Süper Lig | Sivasspor - Akhisar Bld. | Bein Sports 2
    13:30 | TFF 2. Lig | Afjet Afyonspor - Tokatspor | Kanal 3 Afyon
    13:30 | TFF 3. Lig | Manisa BB - Yomraspor | Manisa BB Web TV
    13:30 | TFF Süper Lig | A.Konyaspor - Trabzonspor | Bein Sports
    13:30 | TFF 2. Lig | İnegölspor - Tuzlaspor | Bursa TV
    13:30 | TFF 3. Lig | Aydınspor - Karaköprü Bld. | tvDen
    14:00 | U21 Süper Ligi | Antalyaspor - Beşiktaş | BJK TV
    14:00 | İspanya La Liga | Alaves - Leganes | Bein Sports 3 / Idman TV
    14:00 | Spor Toto BAL | Kale Bld. - Şuhut Bld. | Kanal 58 Sivas
    14:30 | İtalya Serie A | Atalanta - Napoli | Tivibu Spor 2 / CBC Sport
    15:30 | TFF 1. Lig | AÇ Giresunspor - Boluspor | Bein Sports Max 2
    15:30 | TFF 1. Lig | Manisaspor - Ç.Rizespor | Bein Sports Max 1
    16:00 | TFF Süper Lig | Bursaspor - M.Başakşehir | Bein Sports
    16:30 | Hollanda Eredivisie | Ajax - Feyenoord | Tivibu Spor
    17:00 | İtalya Serie A | Sassuolo - Torino | Tivibu Spor 4
    17:00 | Fransa Ligue 1 | Nice - St.Etienne | Bein Sports 3
    17:00 | İtalya Serie A | Bologna - Benevento | Tivibu Spor Kanal 82
    17:00 | İtalya Serie A | Lazio - Chievo | Tivibu Spor 2 / CBC Sport
    17:00 | İtalya Serie A | Sampdoria - Fiorentina | Tivibu Spor 3
    17:30 | Almanya Bundesliga | Bayern Münih - Werder Bremen | Idman TV / Laola1 Web TV / IRIB Varzesh
    18:00 | TFF 1. Lig | Altınordu - Elazığspor | Bein Sports Max 1
    18:15 | İspanya La Liga | Real Madrid - Deportivo | Bein Sports 2 / Varzish Sport
    18:45 | Hollanda Eredivisie | Heracles - PSV | Tivibu Spor
    19:00 | TFF Süper Lig | Antalyaspor - Beşiktaş | Bein Sports
    19:00 | Fransa Ligue 1 | Monaco - Metz | Bein Sports 3
    19:00 | İngiltere Premier Lig | Southampton - Tottenham | S Sport
    20:00 | İtalya Serie A | Cagliari - Milan | Tivibu Spor 2 / Match TV Russia / CBC Sport
    20:00 | Almanya Bundesliga | Schalke 04 - Hannover | Idman TV / Laola1 Web TV
    20:30 | İspanya La Liga | Real Sociedad - Celta Vigo | Bein Sports 2
    22:00 | Brezilya Campeonato Paulista | Botafogo SP - Palmeiras | Bein Sports beIN Connect
    22:45 | İspanya La Liga | Real Betis - Barcelona | Bein Sports 3 / Idman TV / Match TV Russia
    22:45 | İtalya Serie A | Inter - Roma | Tivibu Spor 2 / Varzish Sport / CBC Sport
    23:00 | Fransa Ligue 1 | Lyon - PSG | Bein Sports 2
    00:30 | Brezilya Campeonato Paulista | Sao Caetano - Corinthians | Bein Sports beIN Connect

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• inter- Roma , Lyon-PSG , Ajax-Feyenord maçları da ateşli olur :D

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.