Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Janssen bu takımın önemli parçalarından biri bence valbuena gibi bugün olsa maç farklı olurdu çok farklı bir forvet. Guiliano da o olduğunda daha iyi bence. Bir sağ kanat 8 ve sol bek transferleri şart bana göre şampiyonluk için bakalım neler olacak önce Konya maçında almak lazım sonrasında transferleri görüp ona göre yorumlayacağız şansları.

katılmıyorum ben sana. fenerbahçenin hala ihtiyacı olan şey forvet ve 10 numara.

giulano destek forvet tam bir 10 numara değil.

janssen ise türkiye liginde değil de daha az sert olan ligde daha başarılı olur. ayrıca gol sayısı çok az bu sene.

türkiye' de fenerbahçe'nin hegomonyası olduğu dönemler de hep 10 numara-forvet ikiliisi ön plandaydı.

ayrıca sol bek ihtiyacı da var.

bunlar benim görüşlerim tabi ki. hepsi doğru diye bir şey yok

• mantalite değişmeden isterse zaten on numarayla oynasın fb de özellikle dünyada önem kazanan ön libero kalitesi bizde yok sadece adam kessin yana oynasın ön libero büyük takımlarda oynamaz 2 tane ön libereoyla oynuyorsa öndekilerin arkaya gelmesine gerek yok

• Fenerbahçenin oyuncu kalitesini yükseltmeden ilk 3 e girmesi bence mucize olur. Dünkü maç çok farklı yerlere gidebilirdi. Ligdeki tüm maçları takip ediyorum, birçoğunu 90 dakika izliyorum. Galatasaray terim gibi bir adam gelirse toparlar ve şampiyonlukta söz sahibi olur. Beşiktaş ı söylemeye gerek yok. Akılları ligde olduğunda zaten bu ligin favorisi. Başakşehirinde şansı çok fazla. Trabzon 1 mağlubiyetle çökecek kapasiteye sahip.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

• Basiretsiz yönetimden beklediğim oldu en az 2-3 sene şampiyonluk yok.Gerçi bu sene şampiyonluk olmazsa 5.yıl eksi bütçeyle kulübün altın hisseleride satışa çıkıyor artık şeyhlerden birine gider...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Galatasaraylı Fatih Terim yuvasına dönmüştür.Cümlenin güzelliğine bakar mısın :) Yardımcıları hasan şaş ve elmander deniliyor.Doğruysa efsane bir sezon bizi bekliyor olabilir.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Basiretsiz yönetimden beklediğim oldu en az 2-3 sene şampiyonluk yok.Gerçi bu sene şampiyonluk olmazsa 5.yıl eksi bütçeyle kulübün altın hisseleride satışa çıkıyor artık şeyhlerden birine gider...

Bence bu sene şampiyon olabilir Galatasaray. Fatih Terim genelde gazla çalışır ve oyuncuları da gazla çalıştırır, o gaz da yeni geldiği için bu sene şampiyonluk ihtimali yüksek ama ileriki sezonlar için bir şey diyemeyeceğim. Bizim için kötü oldu, keşke yabancı bir hoca getirseydiniz de bizim şampiyonluk şansımız artsaydı :hfyeni (18): (zico'dan sonra hiçbir yabancı teknik direktör şampiyonluk yaşamadı)

kimle şampiyonluk yakalayacaktık ? her hafta farklı kadro ve oyuncu tercihleriyle çıkan korkak tudorla mı? yada ismi cismi belli olmayan takıma alışmaya sürecine girmeye çalışacak bize zaman kaybettirecek yabancı bir teknik direktörle mi? yerli teknik direktörleri hiç söylemiyorum bile. şuanda gelebilecek, bizi şampiyon yapsada yapmasada en iyi hamle en iyi tercih Terim'dir. nedir bu millette Fatih Terim düşmanlığı anlamış değilim

• Fatih Terim e niye düşmanlığım olsun ki @Mutu oynattığı futbolu yakın zamanda gördük ben başarılı olmayacağını düşünüyorum hepsi bu.Tudorla ilgili fikirlerimi bu sayfayı takip ediyorsan bilmen lazım

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• as 11 de oynayanların arasında muslera dışında Fatih terimi tanıyan yok. Bir Fenerli olarak Galatasarayın Fatih terim ile başarılı olmasını isterim ama başarısız olma ihtimalide yok değil.