Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • @Gray Cities güldürdün:):) napalım adamı kovamadık bari söylemlerini tekrar edelim dedik:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Şimdi maç esnasında da gördüm tekrarındada izledim. Caner Erkin açık açık alenen herkesin ağzını okuyacağı şeklinde küfür etti hakeme hemde kaç kere.. Bunu hakem göremez, yan hakemde duyamaz. Ama ben mi yanlış biliyorum ceza kurulu tv görüntülerinden yararlanarak ceza verme yetkisine sahip ? bu konuda tam bilgim yok hatırlamıyorum açıkçası. Eğer öyleyse sağlam ceza alması gerekir çünkü..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• NTV Spor Almanya Kupası yayın programı
    Salı
    19:30 Leverkusen-Union Berlin
    21:45 Magdeburg-B.Dortmund
    Çarşamba
    19:30 Hertha Berlin-Köln
    21:45 Leipzig-Bayern Münih

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• @Baybars abi Caner hakemin arkasından rahmet okudu sanki. Allah seni zengin etsin, Allah seni sevdiğine bağışlasın, Allah seni kazadan beladan korusun dedi gibi geldi. işin şakası bir yana 2 maç ceza alabilir. yada 1 maçla geçiştirirler.

• Galatasarayın puan kaybettiği haftada şampiyonluk adayı tüm takımlar puan kaybetti. Galatasaray açısından zor fikstürün ilk maçı kayıpsız atlatıldı bence. ligde bu sene daha çok puan kaybı yapar takımlar. orta sıradaki takımlarda güçlü. mesela bu hafta fenerbahçe-kayseri, alanya-beşiktaş, trabzon-galatasaray maçları var. Hangi takım kesin 3 puan alırız diyebiliriz. Bence her an her takım puan kaybedebilir. Şampiyonluğun anadoludan geçtiği kanaatindeyim. Sonuçta 3 puanlık sistem. Anadolu takımlarına az puan kaybeden şampiyon olur bence. Tudorla büyük maçlardan bi beklentim yok açıkçası anadoluda puan kaybı yapmasın büyük maçlarda da yenilmesin yeter bu haftadaki gibi.

• Galatasarayın gizli kahramanı Fernandodur. Sakatlanması ya da ceza alması halinde çok sıkıntı çekeriz. Şu an ligdeki en iyi oyuncu diyebiliriz.

Gomis: Kapalı bir defansa karşı bize çok zorluk yaratan bir oyuncu. Orta sahaya kadar gelip al-ver yapıp gidecek,top sürecek bir oyuncu değil çünkü çok yavaş ama bireysel yetenekleri ile arada adam eksiltebiliyor. Çok güçlü bir fiziğide var. Birazda hızlı olsaydı 30-35 gol kesin atar derdim.

Fegholui: Adını yanlış yazmış olabilirim. Fernondadan sonra en beğendim oyuncu mükemmel oynuyor. Oyun içinde her şeyi yapıyor ve Mariano ile iyi anlaşıyor.

Latovlevici: Tam bir futbol cahili ezbere oynuyor. Martin Linnes varken bu adamı oynatmak saçma bence. İsterse sezon boyunca 30 maç çok iyi oynasın ama bu adam Galatasarayın oyuncusu olamaz.

Belhanda: Bekleneni veremiyor. Sürekli Gomisi beslemesi, gol paslarıyla fark yaratması,orta sahayı domine etmesi gerekiyor ama ayağına her top geldiğinde oyunu çok yavaşlatıyor Maicon,Garry bile ileriye doğru daha isabetli ve hızlı şekilde topu ulaştırıyor.

Tudor: Ligde namağlup lider olsakta adama güvenemiyorum nedense. Bakalım neler yapıcak.
    Yanlız Bursa maçıydı galiba iki beki çıkarıp iki hücümcu alması büyük riskti Dünyada bunu yapan az kişi var. O konuda helal olsun. Bildiğin kumar oynadı ve kazandı.

Galatasaraylıyım kendi yorumlarım bunlar beğenmeyen olabilir saygı duyarım.

Şampiyonluk içinde daha çok erken 3 puanlık sistemde her şey olabilir.
    Fenebahçenin oyunu her hafta daha iyiye gidiyor. Beşiktaş Avrupada mükemmel oynuyor ligdede her zaman her takımla kazanmaya oynar takım çok oturmuş durumda. Yukarida bir arkadaşın dediği gibi şampiyonu Anadolu takımları belirleyebilir.

• Şampiyonu Fenerbahçe yapacaklar sizce açık değil mi kurulmuş çizilmiş bir oyun gibi

Dostum Galatasaray Maçındaki Hatalardan Bu Sonucumu Çıkardın Cidden ? Tarafsız Bakabilmek Lazım Olaya Başta Fb Doğrandı Sonra Birazda Gs Ama Asıl Çeken Fb Oldu

• Ben yabancı hocalara bir türlü güvenemiyorum.En son ligde şampiyon olan yabancı hoca cimbomdan Eric Gerets idi yanlış hatırlamıyorsam.Bir 10 sene geçmiştir yaklaşık yabancı hoca şampiyon yapmayalı

• ⚽ FUTBOL
    13:00 | Ziraat Türkiye Kupası | Ofspor - Y.Malatyaspor | A Spor
    14:00 | Rusya Kupası | Tambov - Kursk | Match Tv Russia
    14:30 | FIFA U17 Dünya Kupası-Yarı Final | Brezilya - İngiltere | Eurosport / Varzish Sport
    14:30 | Ziraat Türkiye Kupası | Çorum Bld. - Trabzonspor | A Spor
    16:30 | Ziraat Türkiye Kupası-Dönüşümlü | Elazığspor - Sivas Bld. | A Spor
    17:00 | Ziraat Türkiye Kupası-Dönüşümlü | Gençlerbirliği - Tuzlaspor | A Spor
    17:30 | FIFA U17 Dünya Kupası-Yarı Final | Mali - İspanya | Eurosport / Varzish Sport
    19:00 | Rusya Kupası | Spartak Moskova - Spartak Nalchik | Match Tv Russia
    18:30 | Ziraat Türkiye Kupası | Sivasspor - Kızılcabölükspor | A Spor
    19:30 | İtalya Serie A | Atalanta - Verona | Tivibu Spor 2 / CBC Sport AZ
    19:30 | Almanya Kupası | Hertha Berlin - Köln | NTV Spor
    19:45 | Fransa Lig Kupası | Lille - Valenciennes | Bein Sports Max 2
    20:00 | İspanya Kral Kupası | Formentera - Athletic Bilbao | Bein Sports 2
    20:30 | Ziraat Türkiye Kupası | Osmanlıspor - Karagümrük | A Spor
    21:30 | İspanya Kral Kupası | Ponferradina - Villarreal | Bein Sports Digiturk Play
    21:30 | İspanya Kral Kupası | Valladolid - Leganes | Bein Sports Digiturk Play
    21:45 | İtalya Serie A | Roma - Crotone | Tivibu Spor Kanal 82
    21:45 | İtalya Serie A-Konferans Yayın | Bologna - Lazio | Tivibu Spor
    21:45 | İtalya Serie A | Genoa - Napoli | Tivibu Spor 2
    21:45 | İtalya Serie A-Konferans Yayın | Fiorentina - Torino | Tivibu Spor
    21:45 | İtalya Serie A-Konferans Yayın | Chievo - Milan | Tivibu Spor / CBC Sport AZ
    21:45 | İtalya Serie A-Konferans Yayın | Sassuolo - Udinese | Tivibu Spor
    21:45 | Almanya Kupası | Leipzig - Bayern Münih | NTV Spor / Varzish Sport / Match Tv Russia
    21:45 | İtalya Serie A-Konferans Yayın | Cagliari - Benevento | Tivibu Spor
    21:45 | İtalya Serie A | Juventus - SPAL | Tivibu Spor 3
    22:05 | Fransa Lig Kupası | Strasbourg - St.Etienne | Bein Sports Max 2
    22:30 | İspanya Kral Kupası | Elche - Atletico Madrid | Bein Sports 2 / Tivibu Spor 4
    22:30 | İspanya Kral Kupası | Eibar - Celta Vigo | Bein Sports Max 1
    02:30 | MLS Play-Off-Grand Final | Chicago Fire - NY Red Bulls | Eurospo

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.