Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Fenerbahçe toparlanacak en büyük şampiyonluk favorim dedim size Aykut Hoca işi biliyor
    Galatasaray yarın ilk önemli sınavına çıkacak Bursa deplasmanında nasıl oynayacağını göreceğiz.
    Trabzonspor çok kırılgan bir takım şampiyon olma şansları yok dedim nitekim bize kanıtlıyor kendisini 3-0'dan maç veren bir takım şampiyon olamaz! Sadri Şener'in bir sözü var İstanbul takımlarıyla yarışabiliyorum ama İstanbulla yarışamıyorum. Trabzon şehri resmiyette büyükşehir olsa da Arap turistten başka hiçbir geliri olmayan 790 bin nüfusluk küçük bir şehir. Etoo, Nasri gibi futbolcular Antalya'yı görünce takımın durumunu çokta önemsemiyor. Trabzonspor ise ancak İstanbul'un 3 büyük takımında oynayıp sonradan gözden düşen futbolcuları ancak kadrosuna katabiliyor şehrin büyük dezavantajı var. Trabzonspor'un şampiyon olmasının 2 yolu var. Ya takımı İstanbul'a taşıyacak yada 70'lerde olduğu gibi alt yapıdan yetiştirdiği oyuncularla oynayacak.

• olan oldu artık haticeye değil neticeye bakacaz. öyle yan yattı çamura battı gibi bahaneleri fazla yapmayalım. neticede Fenerbahçe yendimi yendi. ne onlar çok gaza gelsinler nede biz çok moral bozalım. oldu bitti düşüncesi en iyisi. ben tatlı atışmaları severim küfür ve hakaret olmadığı sürece.

• Valla skor beni de sevindirdi ama sanki hakem feneri yarışa dahil etti gibi.Özellikle 1-0 ken negredonun verilmeyen golü benim gördüğüm çok net goldu.

hocam kusura bakma geçen senelerde beşiktaşa verilen penaltıları görmedinizmi kaç tane ofsayttan gol attılar ama verildi.

• iyi güzel kazandıkta, Mahmut Uslu diye bir adam var, üzülüyorum kulüpte böyle bir yönetici olmasına..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• fenerbahce nın kırmızı kartı dogru karar. cenk gole gıdıyor adamdan tamamen topu cıkarıyor fenerbahcelı oyuncu dırek cenk e dalıyor. gole gıden futbolcuyu engellemek

abi arkasında olsa 2side haklı hem arkasında adam var yakalar hemde adam önünde faul yapıyor sarı haklı olurdu kırmızı agır geldi

• iyi güzel kazandıkta, Mahmut Uslu diye bir adam var, üzülüyorum kulüpte böyle bir yönetici olmasına..

aynen öyle hocam aziz yıldırım ve yönetim ekibi bir an önce gitmeliler zaten. Mahmut uslu hangi maçı izledi ise maç sonu negredo 4.5 metre ofsayttı dedi. pieoraya göre 77cm ofsayt degil

• aynen öyle hocam aziz yıldırım ve yönetim ekibi bir an önce gitmeliler zaten. Mahmut uslu hangi maçı izledi ise maç sonu negredo 4.5 metre ofsayttı dedi. pieoraya göre 77cm ofsayt degil

o yine masum lafıydı. Kendisini sevmesemde Beşiktaş başkanı hakkında Arsen Orman filan demesi, sonra Caner in özel hayatı ile ilgili abuk sabuk lafları.Adamın bütün lafları falso. Konuşma şekli ve tarzınıda beğenmiyorum,karşısındakini küçümser konuşmaları filan..

Bunlar bana hep düzenleme geliyor. Biara Aziz Yıldırım başarısız olduğu sezonlarda,şampiyon takım ve federasyon hakkında açıklama yapyordu,ortalık karışıp gündem değişiyordu,fenerbahçenin başarısızlığı unutuluyor,şampiyon takımın başarısı o haftalık unutuluyor aziz efendinin dedikleri konuşuluyordu yani gündem değiştiriyordu. Bu görevi ara ara Mahmut Uslu yapıyor,bugünde öyle maçta beşiktaş adına önemli hakem hataları olunca(kaldı ki bana göre fenerbahçeyede hatalar vardı) hemen gündem değiştirici açıklamalar geldi. Kafalar aynı ve cidden üzülüyorum Fenerbahçe yönetiminde konuşan adamlar saygın kibar efendi adamlar değiller.

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• ⚽ FUTBOL
    13:00 | İspanya La Liga | Espanyol - Deportivo | Bein Sports 3
    13:30 | İtalya Serie A | Sampdoria - Milan | Tivibu Spor 2 / Match TV Russia / CBC Sport / New TV Kırgızistan
    13:30 | Hollanda Eredivisie | Utrecht - PSV | Tivibu Spor
    14:00 | TFF Süper Lig | K.Karabükspor - Y.Malatyaspor | Bein Sports 2
    14:00 | TFF Süper Lig | Sivasspor - Göztepe | Bein Sports
    15:30 | Hollanda Eredivisie | Ajax - Vitesse | Tivibu Spor
    15:30 | Belçika Pro League | Gent - Zulte Waregem | NTV Spor
    16:00 | TFF 1. Lig | BB Erzurumspor - Boluspor | Bein Sports Max 2
    16:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Qabala - Neftçi Bakü | CBC Sport AZ
    16:00 | Fransa Ligue 1 | St.Etienne - Rennes | Bein Sports 3
    16:00 | U21 Süper Ligi | Bursaspor - Galatasaray | Bursaspor TV
    16:00 | İtalya Serie A | Inter - Genoa | Tivibu Spor 2 / New TV Kırgızistan
    16:00 | TFF 1. Lig | AÇ Giresunspor - Elazığspor | Bein Sports Max 1
    16:30 | Rusya Premier Lig | Rostov - Lokomotiv Moskova | Tivibu Spor 3 / Match TV Russia
    16:30 | TFF Süper Lig | Kasımpaşa - Kayserispor | Bein Sports
    13:00 | WAFU Cup-3.lük Maçı | Benin - Nijer | FOX Sports HD
    17:15 | İspanya La Liga | Getafe - Villarreal | Bein Sports 2
    18:00 | Fransa Ligue 1 | Strasbourg - Nantes | Bein Sports 3
    18:00 | İngiltere Premier Lig | Brighton - Newcastle United | S Sport
    19:00 | Almanya Bundesliga | Bayer Leverkusen - Hamburg | New TV Kırgızistan
    19:00 | İtalya Serie A | Sassuolo - Bologna | Tivibu Spor 2
    19:00 | TFF 1. Lig | Gaziantep FK - Eskişehirspor | Bein Sports Max 1
    19:00 | Rusya Premier Lig | Krasnodar - Zenit | Tivibu Spor 3 / Varzish Sport / Match TV Russia
    19:00 | TFF 1. Lig | Ankaragücü - Samsunspor | Bein Sports Max 2
    19:30 | İspanya La Liga | Eibar - Celta Vigo | Bein Sports 2
    19:30 | TFF Süper Lig | Bursaspor - Galatasaray | Bein Sports
    19:30 | İspanya La Liga | Las Palmas - Leganes | Bein Sports Digiturk Play
    21:00 | MLS | Kansas City - LA Galaxy | Eurosport
    21:45 | İspanya La Liga | Real Sociedad - Valencia | Bein Sports 2 / İdman TV
    21:45 | İtalya Serie A | Fiorentina - Atalanta | Tivibu Spor 2 / Varzish Sport / CBC Sport
    22:00 | Brezilya Serie A | Fluminense - Palmeiras | Bein Sports Max 1 / IRIB Varzesh
    22:00 | Fransa Ligue 1 | Marsilya - Toulouse | Bein Sports 3
    00:00 | MLS | Atlanta United - Montreal Impact | Eurosport

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• güzel maç oluyor buda, bursasporun çok atletik oyuncuları var. Galatasaray golu yedi ama öyle mağlup olacak havası yok şimdilik, gol atarsa üstüne atabilir. Galatasarayın bu oyunun bozulması için 2. golu yemesi lazım yoksa maça heran ortak olabilecek bir futbol oynuyorlar

• G.sarayda maiconu beğenmemekle beraber belki bu maç kötüdür, ama mariano yu beğendim çok hareketli ve atletik, gerek defans gerekse hücümlarda var..

Bursaspor kendi sahasına çekilmiş bir oyun oynuyor ancak kontralarda biranda çoğalabiliyorlar. Bu sene Bursa deplasmanı büyükler için zor geçer belli

• G.saray 8 dakikada 2 gol bulup geri döndü. Anlamadığım bir şekilde her topu gomise oynama gibi bir huy edinmişler halbuki feguli, belhanda,bu sezonki tolga üretkenler ve görünen o ki feguli yararlı olacak, attığı gol çok şıktı.

Bursaspor 2. yarı tamamen oyundan düştü, bunda topu g.saraya bırakıp kendi sahasında beklemeninde etkisi oldu,2.topları hep g.saray aldı ve etkili ayaklarıyla işi bitirdi, maç bitmedi ama G.saray kaybetmeyecek.

• Süper maç oldu bursama da tebrikler.2 bek çıktıktan sonra bir gol yeseydi tudor biletini alır giderdi.ruleti kazandı ama tehlikeli hareketler bunlar...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...