Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bu sene ligde çok garip şeyler oluyor. Besiktas daha Fenerbahçe Galatasaray ve Basaksehir ile oynamamisken ve lig bu denli ilginç bir durumdayken sampiyon Besiktas demek garip olur su anda. Ne zaman ne olacagini kestiremediğimiz bir sezon geciriyoruz.

• Gösterilen tepki çok saçma insanları ne hale getirmişler, şimdi arenada bir muhabir lacivert mont yakasında sarı çizgi olsa benzer muameleyi görür. Sorunda burada sporun amacının dışına çıktığı ülkemizde bu tür şeyleri görmek normal oldu..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• bence beşiktaşın şampiyonluğunu ilan etmeniz yanlış 13 hafta var her seye gebe bjk nin önemli maçlarıda var fb gs basaksehir bursa dep. gibi ama şampiyonluğa en yakın bjk gözüküyor orası ayrı :)

• Haftaya beşiktaş galatasarayı yenerse psikolojik üstünlüğü ele alır, ayrıca ben bu saatten sonra beşiktaşın iç saha maçlarında kaybedeceğini hatta berabere bile kalmayacağını düşünüyorum, ersun yenallı fenerbahçenin yaptığını yaparlar lig bitimine uzun bir zaman kala şampitonluğu ilan ederler bencede

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• beşiktaşın fikstürü zor beşiktaş üst üste puan kayıpları yapar akıllı bir galatasaray şampiyon olur ama o akıl varmı galatasarayda tudorda bilemiyorum tabi her şey hocada bitmiyor ama önemli etken o bana gs şampiyon olabilir gibi geliyor bjk nin fikstür gerçekten zor bana kalırsa.

• Haftaya beşiktaş galatasarayı yenerse psikolojik üstünlüğü ele alır, ayrıca ben bu saatten sonra beşiktaşın iç saha maçlarında kaybedeceğini hatta berabere bile kalmayacağını düşünüyorum, ersun yenallı fenerbahçenin yaptığını yaparlar lig bitimine uzun bir zaman kala şampitonluğu ilan ederler bencede

BJK iç sahada FB, dış sahada Başakşehir, TS ve GS ile oynuyor. Yine zorlu deplasmanlardan biri daha var. Antalya... Gerçi Rıza Çalımbay var takımda ama olsun yinede...

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Galatasaray şampiyon olacaksa düğümün başı haftaya, eğer o maçta beşiktaşı yenemezlerse boşuna heveslenmesinler, buarada beşiktaş deplasmanları zor olabilir @CrossBench ama bu adamlar senelerdir zaten dış sahada oynuyorlar gibi,ben beşiktaşın başakşehiri ve trabzonu yenecei görüşündeyim, iç sahada feneride yenerler hele bugünkü feneri evire çevire yenerler.

• derbiler farklıdır bugünkü fb o gün aynı olmaz elbet ki eğer haftaya gs kazanırsa fb de maçını alırsa ki zor bir ihtimal :D ama Eğer Ki Alırsa Her Şeye Rağmen İştahı Kabaran Bir Fb Olur Ne Kadar Kötü Oynasada Belki Bir Umut Yani :D :D :D

• Galatasaray şampiyon olacaksa düğümün başı haftaya, eğer o maçta beşiktaşı yenemezlerse boşuna heveslenmesinler, buarada beşiktaş deplasmanları zor olabilir @CrossBench ama bu adamlar senelerdir zaten dış sahada oynuyorlar gibi,ben beşiktaşın başakşehiri ve trabzonu yenecei görüşündeyim, iç sahada feneride yenerler hele bugünkü feneri evire çevire yenerler.

Bugünkü Fenerle birkaç hafta önce karşılaştılar. 1-1 bitti...
    Ben GS şampiyon olur demiyorum, öyle bir iddiamda yoktu ağustos ayından beri. Fakat BJK'nin kuyruğuna kim yapışırsa işte o zaman BJK sıkıntı yaşar. Önde olması bile birşey değiştirmez. Panik havasına girerlerki Şenol hoca bunu yaşadı kaç defa.
    Şenol Hoca Türkiye'nin 2 numaralı teknik adamı. Bana göre hiçbir zaman 1 olamaz. En büyük sebebide bu.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein