Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Galatasaray kötüydü eyvallah ama hakem buz gibi golü yedi ve eren son dakika bomboş nasıl dışarı vurdu akıl alır gibi değil.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Takım Karabük'te kaybettiğinde gitmeliydi bu Riekerink. Geçen hafta kupadan da elendin. Bütün rakiplerin puan kaybettiği haftada yine yenildin. Şu hocanın elle tutulur hiçbir yanı yok. Takımda kondüsyon sıfır. Koşmayı geçtim, yürüyemiyorlar. Hücum organizyonu yok, defans zaten evlere şenlik...

• Takım Karabük'te kaybettiğinde gitmeliydi bu Riekerink. Geçen hafta kupadan da elendin. Bütün rakiplerin puan kaybettiği haftada yine yenildin. Şu hocanın elle tutulur hiçbir yanı yok. Takımda kondüsyon sıfır. Koşmayı geçtim, yürüyemiyorlar. Hücum organizyonu yok, defans zaten evlere şenlik...

Abi ben başkan olsam ilk yarıdaki Trabzon maçında postalardım. Trabzon'un adam akıllı galibiyeti yokken kendi evinde 1-0 maç verdin. Bu sene en üzüldüğün maç hangisi deseler onu derim. Riekerink şu dakika gitmezse şampiyonluk an itibariyle bitmiştir. BJK'nin 15. şampiyonluğu hayırlı olsun derim.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Ntvspor canlı yayınında başkanı sopalıyorlar.

a spor da izliyorum ben de . Beden eğitimi hocasını başımıza antrenör yaptınız dedi adamın birisi . çok mantıklı

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Galatasaray kötü kötü dendiği senelerde hep iyi olmuştur arkadaşlar. Kafanızı yormayın. Ben bir fenerbahçeli olarak bunu anladıysam gsli arkadaşlar da anlamasını beklerim. Nice şampiyonlukları gs bu şekilde aldı. maçlar kaybetti, parası olmadı, bir sezonda 3 teknik adam değişti yeri geldi ama başarıyı belki de bunlar tetikler sizler farkında olmazsınız... Onun için bir fenerli olarak ben bunları düşünüyorum... Siz Galatasaraylı arkadaşlarım kendi takımınıza bu kadar acımasız olmayın bence en azından yarın güzel şeyler yaptıklarında, of aslanım benim koçum benim diyecek kadar boşluk bırakın takımınıza çünkü futbol böyle bir şey her şey iyi giderken iyidir, kötü giderken kötü olur. Öz eleştiri yapayım derken de, överken de iyi ayarlamak lazım bence ..... ;)

• riekerink : duran toptan 2 gol yedik şanssızlık diyebiliriz.....

bu adam gs camiasının zekası ile açık ve net alay ediyor

• Geçen sene yönetimin istifalarına ramak kalmışken desteklerini aldıkları A.Yalman ve L.Nazifoğlunu şahsen affetmem...

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Yazıklar olsun bu hakemlere ya olmayan faule faul dedi golümüzü vermedi yeter artık yeter bu hakemlerden bıktım ya

kayserinin el olmayan pozisyonuna da el verdi kardeşim. Hakemler genel olarak kötü bu sene

• Bu Sene Hakemlerden En Çok Yararlanan Takım Beşiktaştır.Galatasaray İçin Bir Şey Diyemiyorum Ama Fenerbahçe Konusuna Gelince Fb Hakemlerden Cekti Bu Sen Doğruya Doğru Ama Böyle Oynucaksak Hakeme Laf Atmanında Bir Manası Yok Zaten Haketmiyoruz Ama Hakemler Sayesindede Biraz Daha Altta Kaldık.Hakemler Biraz İyi Olaydı En Azından Biraz Şansımız Olurdu Belki Kendimize Gelirdik Ne Bileyim :D :D