Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • evet bir maçın daha sonuna geldik. Gene şerefiyle namusuyla oynayan bir Beşiktaş çıktı karşımıza. Demekki neymiş bundan böyle fenerin karşısına bu şekilde cikilmayacakmis.

• hakem fenerbahçeyi tuttu diyorsunuzda nerede tuttu allah aşkına ne yapalım tosic gidip kullandırtmasaydı kendini o kafa hamlesini yapmasaydı yemezdi kırmızı tamam persiede hak etmedi değil ama daha çok hakeden tosic oldu yaptığıyla +++ josef kim bilir kaç metre ofsaytta değildi niye ofsayt verildi ben onu anlamadım ?

• 30 bin tane beşiktaşlı seyircin var stadda 3 bin tane fenerli seyircinin sesi daha çok geliyor, o Taraftarlar seslerini duyurdukca futbolcular dahada gazlanıyor. Hiç dikkat ettinizmi beşiktaşın kaleye taliscanın kafa vurusu dısında net bi pozisyonu bile yok. Sen 30 bin seyircine karşı böyle oynarsan yenilirsinde küfürde yersin. Fener bugün 11 kişi defans yapmak yerine ortada oynamayı tercih etti, belki kaleye şutu yoktu ama mantıklı oynadı. Özellikle Rvp macın adamıdır, Hakemin göremiyeceği yerde tüm pislikleri yapıp hakemin gördüğü yerde rakibi kışkırttı ve kırmızıyı yedirtti. İşte bu profesyoneliktir. Zamanında melonun yaptıklarının yanında rvp nin yaptıkları sevgi haraketi gibi kalır. Beşiktaşında Artık o üstündeki en iyi biziz havasıda kalkmıştır umarım.

• Fenerbahce maci ancak boyle kazanabilirdi ve kazandi. Besiktas her ne kadar kendini buyuk takim olarak gorse de cok kolay bir sekilde dusen ve tuzaklara gelen bir takim. Ayni durum avrupa maclarinda fenerbahce ve galatasaray icin de gecerli tabi

• Fenerbahce maci ancak boyle kazanabilirdi ve kazandi. Besiktas her ne kadar kendini buyuk takim olarak gorse de cok kolay bir sekilde dusen ve tuzaklara gelen bir takim. Ayni durum avrupa maclarinda fenerbahce ve galatasaray icin de gecerli tabi

Stoperleri çok seri şekilde oyundan düşüyor. Beşiktaşı tutan Ortasahasıdır.

• Gençler yazdığınız yazılara dikkat edelim öncelikle..

Ayrıca derbi maçlarında iyi oynayan filan kazanmaz yada çok iyi takım olan kazanmaz bu bir daha kanıtlandı. Kim sinirlerine hakim olur derbi stresini kaldırırsa daha şanslıdır bugün olduğu gibi.. Maçı Fenerbahçe kazanabilir demiştim ve öyle oldu. Bu maçı fenerbahçenin kazanması beşiktaşın bu sezonun en iyi futbol oynayan takımı olduğunu değiştirmeyecek ve ligte en önemli şampiyonluk adayı olmaya devam edecekler.

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• 30 bin tane beşiktaşlı seyircin var stadda 3 bin tane fenerli seyircinin sesi daha çok geliyor, o Taraftarlar seslerini duyurdukca futbolcular dahada gazlanıyor. Hiç dikkat ettinizmi beşiktaşın kaleye taliscanın kafa vurusu dısında net bi pozisyonu bile yok. Sen 30 bin seyircine karşı böyle oynarsan yenilirsinde küfürde yersin. Fener bugün 11 kişi defans yapmak yerine ortada oynamayı tercih etti, belki kaleye şutu yoktu ama mantıklı oynadı. Özellikle Rvp macın adamıdır, Hakemin göremiyeceği yerde tüm pislikleri yapıp hakemin gördüğü yerde rakibi kışkırttı ve kırmızıyı yedirtti. İşte bu profesyoneliktir. Zamanında melonun yaptıklarının yanında rvp nin yaptıkları sevgi haraketi gibi kalır. Beşiktaşında Artık o üstündeki en iyi biziz havasıda kalkmıştır umarım.

Altina imzami atarim, hadi besiktaslilar neyse de zamaninda melo'yu kral ilan eden gslilerin van persie'ye laf soyleme hakki yok

• Van persie profesyenelce yapmıştır. Her takıma böyle zeki oyuncular lazım.
    Bizdeki melo gibi.

aynen profesyonelce yapılmıştir bende katılıyorum. Zaten aklını o şeylere vereceğine kendine geliştirmek için kullansaydı şuan Fenerbahçe de olmazdı

• Komik Olanda Ne Biliyormusunuz Sahada Ana Avrat Küfür Ediliyor Sonra Gelip Buraya Efendilikten Bahsediyorsunuz Td Den Gidiyor Kjaer a Ne Yapıyor Efendilikten Bahsediyorsun,İlginç Gerçekten.

• Futboldan başka her şey oynandı maçta. Küfürlü tezahürat mı dersin, itişme kakışma mı kavga mı ne ararsan vardı. Eğer bir şeyi yapamıyorsak fazla zorlamanın alemi yok. Futbol bizim işimiz değil. Toplumumuzun kültürü o kadar şiddet içerikli ki futbol gibi sporlarda dahi bu gün yüzüne çıkıyor.

• Senin ilk mesajındaki tarif ettiğin van persie yi iyi oku istersen Ahlak dışı olmak ne zaman zekilik oldu onu anlamadım çelişki nerde birde onu merak ettim

''Hakemin göremiyeceği yerde tüm pislikleri yapıp hakemin gördüğü yerde rakibi kışkırttı ve kırmızıyı yedirtti''Bu dedigim cümledir, Bunun ıcınde Profesyonelliği ile rakiplerini kışkırtıyor. Bu belki ahlaksızlık olarak geçebilir ancak,ona yapılanlar bunun zeki olduğunu gösterir.