Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Aziz yıldırım artık istifa etmesi lazım ofansif orta sahaya ihtiyacımız var adam gidiyor karaveiv denilen boş adamı alıyor bir fikret orman gibi olamadı fenerbahçenin şampiyonluk şansı bitmiştir

• aziz yıldırım ne dedi beni kızdırmayın 10 sene daha başkan kalırım Fenerbahçe'nin Geleceği hiç parlak değil. Ali Koç gelse keşke

• aziz yıldırım ne dedi beni kızdırmayın 10 sene daha başkan kalırım Fenerbahçe'nin Geleceği hiç parlak değil. Ali Koç gelse keşke

Taraftarlarada boşuna bir yerlerinizi yırtmayın ,ben ne dersem o olur dedi.Fenerbahçe gibi bir kulübü babasının çiftliğine çevirdi bu adam , ne zaman görevi bırakır o zaman başarıya ulaşır Fener.

• Fenerin şuan ki oyun yapısı ve zihniyeti ptt 1.ligde bile 1.lige zor oynar. Aziz yıldırım ve onun yalakalarının artık bırakması lazım. Fenerbahçe her geçen gün geriye gidiyor. Uefada en riskli 1.klüp fenerbahçedir. Fenerbahçe'yi Bir futbol takımından daha çok bir kuruluş olarak görüp başka yerlerde başarı yapmaya çalışıyor ama beceremiyor. Bu takım Futbol klüp esaslı sivil toplum kuruluşudur. O yüzden aziz yıldırım gitmeli yerine ali koç yada sadettin saran gelmelidir. Ayrıca şuan futbol takımından en az 10-12 tane oyuncuda sözleşmesi fesh edilip yollanmalıdır.

• Aziz Yıldırım gibisi gelmeyecek fener'e kendi takımından çok rakibe katkı sağlayan rakip stadlarda lehine tezahürat yapılan bir başkan dünyada tek. Feneri dünya kadar borç bataklığına soktu artık Ali koç gelse 5-10 sene kurtaramaz bu takımı

• Aziz Yıldırım gibisi gelmeyecek fener'e kendi takımından çok rakibe katkı sağlayan rakip stadlarda lehine tezahürat yapılan bir başkan dünyada tek. Feneri borç bataklığına soktu artık Ali koç gelse 5-10 sene kurtaramaz bu takımı

Borç Bataklığına Derken O Kadar Abartmayalım Bjk Nin Gs Nin Durumu Fb Den İyiymiş Gibi Konuşuyorsunuz Bizde İyi Değiliz Tabii Ama Snadığınız Kadar Değil Bence :)

• Volkan demirel basket maçında ona buna laf atmayı bırakıp ilk önce bir adam gibi kaleci olsun sonuncu takımdan gol yemesin fenerbahçeli olarak söylüyorum bunu

• Fernandao denilen kazmayı neden aldılar anlam veremiyorum. van persie desen yürüyemiyor bile sadece lens iyi bize yıldız oyuncu değil yürekten oynayan oyuncu lazım

• Bu senede şampiyon beşiktaş adamlar harika top oynuyor düzgün bir yönetimi var transfer politikası süper. Düşük maliyetle çok iyi oyuncular alıyorlar bizim yönetim de 2 senedir 1 tane 10 numara alamadı

• UEFA’nın raporuna göre Avrupa’da ‘geleceği en riskli’ kulüp Fenerbahçe, Galatasaray üçüncü sırada

Avrupa Futbol Federasyonları Birliği UEFA’nın, maddi anlamda geleceği en riskli 20 kulübü listelediği raporunda Fenerbahçe ilk, Galatasaray ise üçüncü sırada yer aldı.

SporX’in haberine göre, raporda ‘risk göstergesi’ olarak ifade edilen net borcun kulüp varlıklarına oranının, 2016’da borcu yüzde 24 azalan sarı-lacivertli kulüpte yüzde 610, sarı-kırmızılı kulüpte yüzde 420 olduğu belirtildi.
    Kulüplerin varlıklarının, maddi ve değeri hesaplanabilen uzun vadeli varlıklarla birlikte kadrodaki oyuncuların değerleri üzerinden saptandığı raporda, diğer maddi olmayan duran varlıklarınsa hesaba katılmadığı notu düşüldü.
    Net borcun gelirlere oranına da yer verilen raporda, iki kulübün de gelirinin bir buçuk katı net borcu olduğu kaydedildi.
    Fenerbahçe: Raporda yer alan bilgiler bir önceki döneme ait
    Fenerbahçe’den Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) yapılan açıklamada, söz konusu raporda yer alan kulübün net borcuna dair finansal bilgilerin, 1 Haziran 2014-31 Mayıs 2015 dönemi faaliyet sonuçlarına ait olduğu belirtildi.
    1 Haziran 2015-31 Mayıs 2016 dönemi mali tabloları esas alındığında ortaya çıkan tablonun da paylaşıldığı açıklamada, “Aynı raporda maç başına ortalama seyirci sayısındaki artışa göre yapılan Avrupa Kulüpleri arasındaki sıralamada Kulübümüz 2. sırada yer almaktadır” dendi.

• Bu senede şampiyon beşiktaş adamlar harika top oynuyor düzgün bir yönetimi var transfer politikası süper. Düşük maliyetle çok iyi oyuncular alıyorlar bizim yönetim de 2 senedir 1 tane 10 numara alamadı

Dün akşam ki maça kadar bende pek ihtimal vermiyordum ama dün akşam maçı 90 dk. izledim.Hepsini kazanır mı bilmem ama beşiktaş sahasında böyle oynarsa maç değil puan bile kaybetmez.Deplasmanda da çok zor yenilir.Büyük takım maçları önemli.