Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • nkodou kırmızı 1

Victor ruiz dirsek net penaltı.

Nkodou kırmızı 2

Hasan Kartal, İsmail Kartal susmayın konuşun hadi Galatasaray maçı olunca yaygara yapıyorsunuz? Tiyatro diyorsunu? Hem Rize hem Beşiktaş aleyhine çok pozisyon vardı. Hakemler var'ı kullanamıyor, var'sız kesin kırmızı kart görüyor gene veremiyorlar. Son 3 senede hakem hataları felaket arttı. Bu iş böyle yürümez.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

Einmal editiert, zuletzt von sura16 ()

• Galatasaraylı arkadaşlardan misilleme görüyorum. Gerçi onlarda haklı dün onların tuttuğu takıma yüklenildi. Bugünde yememiş içmemişler nerden bulsakta Beşiktaş'ın maçında hakem hatasının goygoyunu yapsak demişler. Ben koyu bir Beşiktaşlı olarak nkodou' nun pozisyonu bariz kırmızı diyorum. Ama özellikle duygusal davranan bazı fevri arkadaşlar kendi takımına haklı da olsa haksız da olsa toz kondurmamak için can siperhane klavye başında savaş veriyor. Maça gelecek olursak forvetsizligin cezasını 1 puanı zor kurtararak ödedik. Acilen Burak'ın iyileşmesi lazım Güven Beşiktaş'ın golcüsü değil. Daha yemesi gereken kırk fırın ekmek var.

• Futboldan biraz anlıyorsam Ruiz in pozisyonu kırmızı değil, faul ve sarı kart verilir, dirsek var ancak rakip oyuncu bunu görüyor, arkan dönükken dirsek atmakla bu aynı şey değil.

Nkodou 2 defa bile kırmızı görmeliymiş..

Beşiktaşın verilmeyen penaltıları var iddiası bulunuyor..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Takımı çok beğendim. Her şey skor değil. Yeni hoca, yeni sistem. Rakipten top kapma süresi 5,8 saniye. Bu beşiktaş için bir rekor. Şu takımda forvet olsa bugün bambaşka bir skor olurdu.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

• Futboldan biraz anlıyorsam Ruiz in pozisyonu kırmızı değil, faul ve sarı kart verilir, dirsek var ancak rakip oyuncu bunu görüyor, arkan dönükken dirsek atmakla bu aynı şey değil.

Nkodou 2 defa bile kırmızı görmeliymiş..

Beşiktaşın verilmeyen penaltıları var iddiası bulunuyor..

Rize aleyhine daha çok oldu ama Beşiktaş'a da oldu. Hakemler gerçekten çok kötü. Var bile uyarmıyor. Gerçekten böyle yürümesi çok zor bütün takımlar için sıkıntı. Hakem kalitesi ciddi anlamda kötü.

• Takımı çok beğendim. Her şey skor değil. Yeni hoca, yeni sistem. Rakipten top kapma süresi 5,8 saniye. Bu beşiktaş için bir rekor. Şu takımda forvet olsa bugün bambaşka bir skor olurdu.

Kesinlikle abdullah Avcı desteklenmeli. Sistemi oturması en az 1 sene sürer. Şu mali darda nokta isimler alındı. Rebocho, Victor ruiz, elneny hepsi nokta isimler. Daha santrafor gelecek .Seneye yaşlı atiba, caner, gökhan hepsi gider güzel bir yapılanma ile istediği sistemi tam oturtur.

• Beşiktaş fena top oynamıyor ancak yine evinde basit bi puan kaybetti.Bence Galatasaray'dan iyi top oynuyor Fener'le de yarışır dicem ama Fener'i tam göremedik yarın belli olucak takımın durumu...

• Galatasaray ve Beşiktaş maçlarının skorlarını doğru tahmin edenlere ödülleri gönderilmiştir. Tebrikler..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Şimdi Fatih Terimin açıklamalarını dinledim. Sen yıllarca milli takım teknik direktörlüğü yap, Galatasarayla kupalar kazan, sonrada gel de ki " düşmanlar bizim adımıza dost oldular".. Kim o düşmanlar? rakiplerin senin düşmanın mı? bu sözlerinle futbol ailesine nifak tohumlarını sonuna kadar ekmiyormusun?

Tecrüben ve başarılarınla olgun açıklamalar beklerken, kılıç kuşananındır emmi dersen, o zaman su testisi su yolunda kırılır deriz..Hiç olmamış hemde hiç!

• vallahi ben onu bunu bilmem 17 takimin bildiriye imza attiktan sonra Galatasaray'ın yalniz birakilmak istendigi acikca ortaya cikmistir. Galatasarayin 1 m verip alamadigi oyuncuyu x takim 300 400 bin euroya alabilmesi bile bunun acik delilidir. Ama ne olursa sezon sonu insaAllah 23 diyecegiz.

• Bunlarda beşiktaşın verilmeyenleri.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

• ilk pozisyon net faul ama ikincisi çok temiz geldi bana. İlk pozisyon nasıl atlandı anlamıyorum.Hakemler gerçekten rezalet. Her iki takım içinde sıkıntı. Gerçekten nasıl çözüm bulunur? Bilmiyorum zor gerçekten çözümü de yok hemen.

• Üstad ilk pozisyon tamam da ikincide ne var onu anlayamadım

ilk pozisyon net faul ama ikincisi çok temiz geldi bana. İlk pozisyon nasıl atlandı anlamıyorum.Hakemler gerçekten rezalet. Her iki takım içinde sıkıntı. Gerçekten nasıl çözüm bulunur? Bilmiyorum zor gerçekten çözümü de yok hemen.

Üstadlar havadaki adama dokunsanız dağılır. Vidaya da dokunuyolar ve dağılıyor.

• Falcao hayırlı olsun 1.5 ay da bir santrafor aldık gözümüz başka da hiçbir şey görmedi. Umarım hayal kırıklığına uğramayız. Şimdi oyunları bozma zamanı milli maç sonrası bambaşka bir takım olarak geri döneceğiz. Transferin son günü epey hareketli olacak takımlarımızda merakla bekliyorum yarını.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.