Futbola Dair Her Şey [2019/20]


 • Dünkü hakem daha çok can yakar bu arada, yeni MHK süper lig hakemlerini PTT hakemleriyle birleştirdi ama kaos arttı. Üsttekiler bu atmosferi taşıyamazken alttakiler direk ezilir.

  There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change... • Geçen sene bu sene için daha kaotik geçeceğini söylemiştim. Bunun sonraki aşaması sokak.. Bu işin sonunda birçok kulüp yöneticisi tutuklanır. İlk operasyon dalgası sosyal medyaya olacak Emre Bol A Spor'da bahsetmişti.

 • Sevgili futbolsever dostlarım cevaplarınızda yazılarınızda egoistlik fanatiklik faşizanlık olmasın. Alçak gönüllü olun kimse kırılmasın.. Siz şimdi derseniz Galatasaray kazanmadan maç bitmez, hemen aklıma İstanbulspor-Galatasaray maçı gelir hani 5 dakika uzatılıpta Arifin kendini atmasına penaltı verilen ve Galatasarayın kazandığı maç:)


  Bunlara gerek yok, bir arkadaşımız size göre fanatik bir cevap verdiyse bunu makul bir şekilde olgunlukla cevaplayabilir onuda sizin gibi olgunluğa çekebilirsiniz.


  Buarada olayları abartıp bundan sonrası sokak demek buna çanak tutmaktan başka birşey değildir.

 • city 2-0 yeniyor. Laporte çarpraz bağları kopardı galiba. İlk defa Fransa Milli takımına seçilmişti sanırsam. Yazık oldu city de zorlanır. Sol ayaklı sol stoper tam guardiola adamıydı.

 • Çokça yazıyoruz ama sorunu ısrarla oyuncuda-hakemde ya da teknik ekipte arıyoruz.Yönetimlerimizde sorun.Gerek kulüp gerek federasyonlarda bu böyle.Tuttuğum takımdan örneklersek üst üste şampiyon olması kötü yönetimlerin iyisi olmasındandır.Ama bu durumuda fırsata çevirememiş olarak da beceriklidirler.Şimdi her hangi bir premier liginden takım ligimizde oynasa uzak ara şampiyon olurlar ne VAR la ne hakemle ne federasyonla uğraşılacak durum olmaz.Bir garip durumda en iyi ligi bedava izlerken kendi ligimizin özetini bile seyredemiyoruz.Neyse City i izliyorum keyfim yerinde:D:D:D