Futbola Dair Her Şey [2019/20]

 • Fenerbahçe aralara çok iyi oynayan bir takım görüntüsünde, Vedat çok iyi gelmiş Fenerbahçe'ye, uyum yakalanmış. Aksayan yerler mutlaka var ama geçen seneye göre en ufak bir kıyas kabul etmez. Hayırlısı olsun; bu sene şampiyonluk yarışı yine 3 takım arasında geçecek gibi görünüyor, sadece takımlar farklı. TS-GS-FB...


  Bu arada görünen FB taraftarı da iyi futbolu çok özlemiş...

  ->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.


  ->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

 • Luis Gustavo ve Falcao transferlerinim bu hafta bitecegi ile ilgili onemli gelismeler var, hayirlisi her 2 takim icin

  Bence gustavo çok gereksiz transfer hocam.dunyada bile 6 numara yok olurken sende jailson ozan varken hatta tolga gibi oyuncu o bölgeyi oymıyorken ne grek var bilmem hadi aldın.kimi keseceksin ozanı mı jailson u mu.fb iyi hoş ama çok plansız hareketleri var görüldüğü üzere ya zach ya ekici gitmeli o bölgede kalabalık var

 • Adil Rami fb ye hayırlı olsun...

  Fenerliler bana kızabilir ama bence Fenerbahçe daha pasör net solak sol stoper almalıydı. Rami'nin kariyeri yanıltmasın çok ağır ve mental problemli. Gece hayatı fazlasıyla var ve çok disiplinsiz.Ersun Yanal'da pasör tercih ediyor. Jailson'u bile pasörlüğünden tercih ediyor.

 • kilanli hocam bir konuda haklısın. Fenerbahçe orta sahası çok kalabalık, geniş rotasyonlu ama gustavo çok kaliteli oyuncu. Solak orta saha. Gerektiğinde sol stoper de oynuyor. Çok şey katar. Hava topu da alır. Topla ilişkisi de iyidir.

 • Adil Rami şu an en azindan adı üstünde stoperdir, kjaer ve skertelde 2 ağır stoperdi ancak bu oyuncuların tecrubeleri bazen önemĺi şeyler katabilir. En azından orta sahadan bozma stoperlere gerek kalmayacak, Türkiye ligi için yeterlidir bence,üstelik son 3 sezonunda baktiğimizda son senesi hariç devamlılığı olan bir oyuncudan bahsediyoruz. Ayağıda gayet iyi, Zanka ile uyum süreci en önemli problem,bunu çabuk sağlarlar ise yararımıza olacaktır.