Futbola Dair Her Şey [2019/20]

• kilanli ne alaka sorloht İngiltere'den geldi?

Bunu ben mi sordum?

Muhalefetliğimi sana niye yapayım:) daha ne yazdığını bilmiyorsun sonrada gelip açıklama üstüne açıklamayla kıvırmaya çalışıyorsun. Sana büyük tavsiyesi cevapla sekmesine basmadan önce yazdıklarını oku güzelce.

• Bunu ben mi sordum?

Muhalefetliğimi sana niye yapayım:) daha ne yazdığını bilmiyorsun sonrada gelip açıklama üstüne açıklamayla kıvırmaya çalışıyorsun. Sana büyük tavsiyesi cevapla sekmesine basmadan önce yazdıklarını oku güzelce.

Orada sörloth'ta anlamında yazmak istedim klavye sorloth olarak düzeltmiş. Açıklamasını da size "Sörloth İngiltere'den geldi yazmamış zaten sturridge İngiltere'den geliyor yazmış bende Sörloth İngiltere'den geldi gösterdiği performans ortada anlamında yazdım. Yanlış bir şey yok." anlamında yaptım. Siz bana karşı durmak, sözünüzden dönmemek için olayı uzatıyorsunuz. Yanlış bir şey yazmadığımı aksine doğru olduğunu sizde biliyorsunuz. Takdirinize bırakıyorum ben bir şey demiyorum.

• sura16 yaşın benden fazlaca küçük sana sadece şu sözü diyeyim çünkü benimle dalaştığın her mesajda bunu herkes algılayabilir " kişi karşısındakini kendisi gibi görürmüş", bu sözü defalarca onaylayan mesajların var. Neyse ufacık düzeltmemiz nerelere geldi, herkese hayırlı forumlar

• Trabzon pidesini yiyen Sturridge imzayı atmış, bencede çok ikna edici bir olay. ^^

->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

• sturridge yillik 1.5 m euro alacakmis hersene imza parası var. bu sene icin 2 m euro imis. Degisik bir anlasma sekli hersene imza parasi vermek. Trabzon güzel isler yapiyor. bu sene ozellikle takip edecegim takimlardan. umarim sturridge de sakatlik yasamaz bizde maclarini izleyebiliriz..

• ->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

• Dünya da türkiye ye en uyumsuz ingiliz oyunculardır çünkü adamlar ön yargılı geliyor.ve manchester dan liverpool gibi şehirden gelip anadoluya uyum sağlaması çok zor olur.ingiltere den gelen oyuncular derken ingiliz oyuncuları kast ediyorum özelikle ve kariyeei iyi oyuncular bosingwa(porteskiz gibi dusuk gelirli yerdeb geldigi halde) maluda gibu.neyse bi süre sonra disiplin sıkıntısı yaşamaya başlar.ve bunca maddi duruma rağmen yinede devre arsi gitmek istiyorum haberleri çıkar.

Not.:acaba ingiltere de neden bir takım bile istemedi düşünmek lazim

• kilanli ne alaka sorloht İngiltere'den geldi? Sturridgre Trabzon'a cuk oturur ama sakatlık sorunu çok yaşıyor. Wanyama aynı şekil çok sakatlık sorunu var. Çok kaliteli özel oyuncular. Bu dar mali durum içinde böyle transfer yapmak büyük iş. İstanbul'a bile zoraki getirebileceğin adamları Trabzon'a getirmek iyi iş. Trabzonspor çok iyi kadro kurdu. Nwaekaeme-Sörloth-Sturridge-Abdülkadir harika hücum hattı. Orta saha çok rotasyonlu parmak-sosa-onazi-mikel-wanyama tebrikler gerçekten.

Sorloth ingiloz degil ve dusuk prifilli oyuncu oylesi gelor ingiliz in kotusu bile zor gelir

• sura16 yaşın benden fazlaca küçük sana sadece şu sözü diyeyim çünkü benimle dalaştığın her mesajda bunu herkes algılayabilir " kişi karşısındakini kendisi gibi görürmüş", bu sözü defalarca onaylayan mesajların var. Neyse ufacık düzeltmemiz nerelere geldi, herkese hayırlı forumlar

Baybars hocam arkadaş -de, -da eki eklemeyi unutunca farklı bir anlam çıkmış. ama ben okurken sörloth da mı ingiltereden geldi diye anladım. ama benim de dikkatimi çekti, sura16 arkadaşımız futbol konularında oldukça heyecanlı :) bir şey demeye gelmiyor kendisine, hemen celalleniyor :) büyük ihtimalle amatör futbol kulüplerinden birinde oynuyordur.

• Üstad Fenerbahçe maçı kazandıktan hemen sonra "Gazişehir temiz bir takım değil biraz araştırın şike iddiaları çıkıyor karşınıza "diye bir yorum yapmak da doğru değil bence...Yani maç boyu fenerbahçe üstündü ve bir sürü ciddi atağı değerlendiremedik,toplar direkten döndü.O yüzden galibiyeti hakeme ve penaltılara bağlamamak lazım diye düşünüyorum:)

Ben galibiyete bir şey demedim ki .Maç başında penaltı için bir mesaj yazdım başkada yok diğer mesajım maç ile ilgili değil bahsi geçen klüp içindi .Bu senede ilk haftadan İstanbul klüplerini tutan insanlar ile şimdiden münazaraya başladım ya hayırlısı :hfyeni (18):

Hayvanlara uzun uzun bakıyorum da hiç biri kendi türünden birinin önünde diz çökmüyor .

• Ben galibiyete bir şey demedim ki .Maç başında penaltı için bir mesaj yazdım başkada yok diğer mesajım maç ile ilgili değil bahsi geçen klüp içindi .Bu senede ilk haftadan İstanbul klüplerini tutan insanlar ile şimdiden münazaraya başladım ya hayırlısı:hfyeni (18):

Üstad "Fenerbahçe maçı hakem ve penaltılar sayesinde kazanmış" demekle;galibiyetten HEMEN SONRA"Zaten Gazişehir temiz bi takım değil biraz araştırırsanız şike iddiaları var" demek hemen hemen aynı yere çıkıyor.

• Falcao transferinin yattığına ihtimal vermiyordum, ta ki bugün eski resimler ortaya çıkana kadar. Hepimize geçmiş olsun..

IMG_20190822_164230.jpgIMG_20190822_164239.jpgIMG_20190822_164236.jpg

->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.