Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Daha ilk hafta siz düşecek adayları sayıyorsunuz .Denizli Gs den daha iyiydi siz ilk hafta şunlar düşecek derseniz bende camia nın büyüklüğüne bakmadan Gs düşer derim . Şöyle 5-6 hafta bakalım daha transferler oluyor lig uzun maraton . Bende ilk haftaya bakarak en iyi oynu oynayan Sivas ile Fenerbahçe bende Sivas yada Fenerbahçe şampiyon olur demem ile aynı şey .

Diyemezsiniz demedik hocam, diyebilirsiniz tabiki. Muhtemelen Denizlispor sempatisi var içinizde, duygusal düşünüyorsunuz.

GS düşer demeniz abes kaçar, düşse geçen sene kadro ve taktiği kötü olan FB düşerdi. Şampiyon olamaz diyebilirsiniz, bu daha normalize bir yorum olur.

Bu arada bir yorum, maç 11'e 11'ken Denizli, ölü diye tabir edilen GS'ye karşı etkisizdi, yetenekli ayaklarla GS ilk 15 dakika da 3-0'ı bulurdu, sonra maç farka giderdi. Tekrar izleyip bakabilirsiniz.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Diyemezsiniz demedik hocam, diyebilirsiniz tabiki. Muhtemelen Denizlispor sempatisi var içinizde, duygusal düşünüyorsunuz.

GS düşer demeniz abes kaçar, düşse geçen sene kadro ve taktiği kötü olan FB düşerdi. Şampiyon olamaz diyebilirsiniz, bu daha normalize bir yorum olur.

Bu arada bir yorum, maç 11'e 11'ken Denizli, ölü diye tabir edilen GS'ye karşı etkisizdi, yetenekli ayaklarla GS ilk 15 dakika da 3-0'ı bulurdu, sonra maç farka giderdi. Tekrar izleyip bakabilirsiniz.

Yok denizliye sempatim yok duygusal düşünemem belki Göztepe filan olsa duygusal düşünebilirdim . Maç 11-11 başladı sonuç olarak amatörlük yapıp maç ortasında kırmızı görüyor ise onun amatörlüğü sonuçta .Gs nin kadrosu hala ligin en iyi kadrosu Trabon ile birlikte bana göre ama kağıt üzerinde düşen veya şampiyon belirlenmiyor veya ilk haftaya bakarakta öyle biraz zaman gerek takımlara .

• Keşke genç arkadaşlarımız da tarihe tanıklık etmiş olsalardı. Lig maçlarını izlemeyi bırakalı çok oldu.

Sarmıyor çok nazlılar, şimdiki saha şartları geçmişte olsaydı ne olurdu acaba. Adamlar tarla gibi sahalarda harikalar yaratıyorlardı.

Şimdikilerin ayağına kuru ot gelse yerde kırk takla atıyorlar. ^^

Avrupa, dünya kupası maçlarını bekliyorum futbol açlığım bir nebze de olsa ancak gidiyor.

Şöyle bir takım kursunlar da ağız tadıyla bir maç izleyelim.

f0b84f116831b4c7.jpg

Havanın değiştiğini haber veren genç uzuvlar değildir, bunu önce yaşlı kemikler sezerler.

• sturridge trabzon için büyük hata olur bence anlaşma şaglanmayacak sağlansa bile randıman alınacak bir oyuncu değil hele de ingiltere den trabzona gelen bir oyuncu için.storloth gibi oyuncular lazım trabzona.wanyama 'yi konuşmaya bilr gerek yok fb ye bile 40 hazla gelir

• kilanli ne alaka sorloht İngiltere'den geldi? Sturridgre Trabzon'a cuk oturur ama sakatlık sorunu çok yaşıyor. Wanyama aynı şekil çok sakatlık sorunu var. Çok kaliteli özel oyuncular. Bu dar mali durum içinde böyle transfer yapmak büyük iş. İstanbul'a bile zoraki getirebileceğin adamları Trabzon'a getirmek iyi iş. Trabzonspor çok iyi kadro kurdu. Nwaekaeme-Sörloth-Sturridge-Abdülkadir harika hücum hattı. Orta saha çok rotasyonlu parmak-sosa-onazi-mikel-wanyama tebrikler gerçekten.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Hocam mis gibi İngiltere Premier League var. Tempo, sertlik, kalite her şey tatmin edici.

• Niye güldün anlamadım ama ben bu maçta şike var demedimki Gazişehirin temiz bir takım olmadığını gariban bir takım olduğunu yazan insanlar için söyledim sanıldığı kadar temiz bir takım değil .

Üstad Fenerbahçe maçı kazandıktan hemen sonra "Gazişehir temiz bir takım değil biraz araştırın şike iddiaları çıkıyor karşınıza "diye bir yorum yapmak da doğru değil bence...Yani maç boyu fenerbahçe üstündü ve bir sürü ciddi atağı değerlendiremedik,toplar direkten döndü.O yüzden galibiyeti hakeme ve penaltılara bağlamamak lazım diye düşünüyorum:)

• sturridge trabzon için büyük hata olur bence anlaşma şaglanmayacak sağlansa bile randıman alınacak bir oyuncu değil hele de ingiltere den trabzona gelen bir oyuncu için.storloth gibi oyuncular lazım trabzona.wanyama 'yi konuşmaya bilr gerek yok fb ye bile 40 hazla gelir

sturridge iyi kumaş ama bu oyuncuların yararlı olup olamayacağı lige, futbol anlayışına, takıma-şehire ve ortama göre değişiyor. İngiltere liginden çok farklı bir lig burası, sürekli sakatlık sorunu yaşayan oyuncu burada daha fazla sakatlanabilir malum bizim ligte markajlı sert futbol söz konusu, ancak kalitesini gösterir lige adapte olursa katkısı büyük olur. Wanyama zaten direkt katkı sağlar, sörloth zaten sağladı bile, daha iyi yerlere gelecek Trabzonspor onunla

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• kilanli ne alaka sorloht İngiltere'den geldi? Sturridgre Trabzon'a cuk oturur ama sakatlık sorunu çok yaşıyor. Wanyama aynı şekil çok sakatlık sorunu var. Çok kaliteli özel oyuncular. Bu dar mali durum içinde böyle transfer yapmak büyük iş. İstanbul'a bile zoraki getirebileceğin adamları Trabzon'a getirmek iyi iş. Trabzonspor çok iyi kadro kurdu. Nwaekaeme-Sörloth-Sturridge-Abdülkadir harika hücum hattı. Orta saha çok rotasyonlu parmak-sosa-onazi-mikel-wanyama tebrikler gerçekten.

yazılanı bir daha oku bakalım adam sörloth için ingiltereden mi gelmiş demiş? buarada Trabzona gelen oyuncuyu İstanbula çok daha rahat getirirsin, bu biraz yönetimlerin insiyatifi diyelim..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• yazılanı bir daha oku bakalım adam sörloth için ingiltereden mi gelmiş demiş? buarada Trabzona gelen oyuncuyu İstanbula çok daha rahat getirirsin, bu biraz yönetimlerin insiyatifi diyelim..

Narsil Hocam bende İstanbul'a getirmek çok daha rahat Trabzon'a göre demişim? Bir oyuncu İstanbul'u mu daha çok duymuştur Trabzon'u mu? Trabzon'u duymamış bile olabilir. Trabzon 'a getirmek İngiltere'den büyük iş diyorum. Sörloth İngiltere'den geldi yazmamış zaten sturridge İngiltere'den geliyor yazmış bende Sörloth İngiltere'den geldi gösterdiği performans ortada anlamında yazdım. Yanlış bir şey yok.

• "sturridge trabzon için büyük hata olur bence anlaşma şaglanmayacak sağlansa bile randıman alınacak bir oyuncu değil hele de ingiltere den trabzona gelen bir oyuncu için." noktayı gördün mü sura16 bu saatten sonra bunlarıda mı öğreteceğiz?

"İstanbul'a bile zoraki getirebileceğin adamları Trabzon'a getirmek iyi iş" sen mi yazdığını farklı okuyorsun yoksa ben mi yazılanı göremiyorum. Cümleni okurmusun bir daha?

• "sturridge trabzon için büyük hata olur bence anlaşma şaglanmayacak sağlansa bile randıman alınacak bir oyuncu değil hele de ingiltere den trabzona gelen bir oyuncu için." noktayı gördün mü sura16 bu saatten sonra bunlarıda mı öğreteceğiz?

"İstanbul'a bile zoraki getirebileceğin adamları Trabzon'a getirmek iyi iş" sen mi yazdığını farklı okuyorsun yoksa ben mi yazılanı göremiyorum. Cümleni okurmusun bir daha?

Muhalefet olmak için muhalefet oluyorsun sen anlamıyorsun hocam. İngiltere'den İstanbul'a bile zoraki getireceğin adamları Trabzon'a getiriyorlar. Neyini anlamıyorsun? Adam sturridge hayatında İngiltere dışına çıkmamış. Trabzon'un adını duymamıştır. İstanbul'a oyuncu getirmek Trabzon'a göre 1000 kat kolay. Her topçu İstanbul'u duymuştur. Neyini anlamak istemiyorsun anlamıyorum. Ne yazsam bana muhalefet.

"Hocam bende İstanbul'a getirmek çok daha rahat Trabzon'a göre demişim? Bir oyuncu İstanbul'u mu daha çok duymuştur Trabzon'u mu? Trabzon'u duymamış bile olabilir. Trabzon 'a getirmek İngiltere'den büyük iş diyorum. Sörloth İngiltere'den geldi yazmamış zaten sturridge İngiltere'den geliyor yazmış bende Sörloth İngiltere'den geldi gösterdiği performans ortada anlamında yazdım. Yanlış bir şey yok."

Şurada açıklamışım hala uzatıyorsun bir şey demeyeceğim.

• kilanli ne alaka sorloht İngiltere'den geldi?

Bunu ben mi sordum?

Muhalefetliğimi sana niye yapayım:) daha ne yazdığını bilmiyorsun sonrada gelip açıklama üstüne açıklamayla kıvırmaya çalışıyorsun. Sana büyük tavsiyesi cevapla sekmesine basmadan önce yazdıklarını oku güzelce.

Einmal editiert, zuletzt von Narsil ()

• Bunu ben mi sordum?

Muhalefetliğimi sana niye yapayım:) daha ne yazdığını bilmiyorsun sonrada gelip açıklama üstüne açıklamayla kıvırmaya çalışıyorsun. Sana büyük tavsiyesi cevapla sekmesine basmadan önce yazdıklarını oku güzelce.

Orada sörloth'ta anlamında yazmak istedim klavye sorloth olarak düzeltmiş. Açıklamasını da size "Sörloth İngiltere'den geldi yazmamış zaten sturridge İngiltere'den geliyor yazmış bende Sörloth İngiltere'den geldi gösterdiği performans ortada anlamında yazdım. Yanlış bir şey yok." anlamında yaptım. Siz bana karşı durmak, sözünüzden dönmemek için olayı uzatıyorsunuz. Yanlış bir şey yazmadığımı aksine doğru olduğunu sizde biliyorsunuz. Takdirinize bırakıyorum ben bir şey demiyorum.

• sura16 yaşın benden fazlaca küçük sana sadece şu sözü diyeyim çünkü benimle dalaştığın her mesajda bunu herkes algılayabilir " kişi karşısındakini kendisi gibi görürmüş", bu sözü defalarca onaylayan mesajların var. Neyse ufacık düzeltmemiz nerelere geldi, herkese hayırlı forumlar

• sturridge yillik 1.5 m euro alacakmis hersene imza parası var. bu sene icin 2 m euro imis. Degisik bir anlasma sekli hersene imza parasi vermek. Trabzon güzel isler yapiyor. bu sene ozellikle takip edecegim takimlardan. umarim sturridge de sakatlik yasamaz bizde maclarini izleyebiliriz..