Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Y.Denizlispor 0 - 2 G.saray

DG. Sivasspor 1 - 3 Besiktas

Kasimpasa 0 - 0 Trabzonspor

F.bahce 1 - 0 G.Gaziantep FK

Katılan Herkese Başarılar:)

Ah be meğer sayıların yerini değiştirmem lazımmış neyse sağlık olsun.Bi yanım Galatasaray kaybettiği için seviniyor diğer yanım tahmini tutturamadiğım için üzülüyor:)

• Aduriz ne gol atmış:)

http://twitter.com/HayatimFutbol/status/1162467732971036674

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Anlayamıyorum ben hiçbir şekilde hakaret etmedim veya dalga geçmedim doğal olarak mutluluğumu belirttim bir emojiyle.Fenerbahçenin iki önemli rakibi bu hafta kolay maçlar kaybetti mutluluğumun sebebi de bu zaten.Kötü bir şey yaptigimi düşünmüyorum?(

ki zaten geçen sene Fenerbahçe de kaybettiğinde yapılan çoğu esprilere gülen biriyim

3 Mal editiert, zuletzt von Baskentli ()

• Anlayamıyorum ben hiçbir şekilde hakaret etmedim veya dalga geçmedim doğal olarak mutluluğumu belirttim bir emojiyle.Fenerbahçenin iki önemli rakibi bu hafta kolay maçlar kaybetti mutluluğumun sebebi de bu zaten.Kötü bir şey yaptigimi düşünmüyorum?(

Gül geç ^^^^^^

ki zaten geçen sene Fenerbahçeb de kaybettiğinde yapılan çoğu esprilere gülen biriyim

Bende hakaret ettim diye bir şey demedim komik mi diye sordum çünkü komik değil

• Bir Fenerbahçeli, hemde hasta bir Fenerbahçeli olarak, Hasan Şaş'a yapılan hakareti, şiddetle kınıyorum.

Geçmişte ve o anda kendisinin de hataları olmuşsa bile, yanlışa yanlışla cevap vermek, hayatın her alanında çok lüzumsuz bir davranıştır. Umarım bir daha böyle şeyler yaşanmaz.

Unutmayalım ki Adalet söz konusu olduğunda, renk, dil, din, ırk ayrımı olamaz. Yanlış her zaman yanlıştır.

• Galatasaray ve Beşiktaş maçlarından puan alan yok maalesef, bakalım Trabzonspor ve Fenerbahçe maçlarının skorlarını doğru tahmin eden olacak mı?

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• DoquKaradeniz28 İstifa ediyorum tek taraflı bir beyanat. Hasan Şaş istifa mı ettirildi? Fatih Terim git demese gidecek biri değil Hasan Şaş. Kulüp istifayı kabul ediyoruz diyip konu hakkında açıklama yapana kadar aydınlanması gereken bir konu var ortada bence şuan. Eğer ki Galatasaray kulübü aldıysa bu kararı bu bazı şeylerin değişebileceğinin sinyalidir ki o zaman mutlu olabilirim karardan. Tabi darısı Abdülrahim ve başkana demeyi de esirgemem.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• http://www.ntvspor.net/futbol/…-5d59386cd0d3381cb8234bf4

Hasan Şaş çok iyi futbolcuydu, saha içinde de saha dışında antrenörkende şahsi fikrim en büyük hatası anlık fevriliklere sahip buda onu bizim gibi rakip takım taraftarları gözünde fanatik, agresif ve itici yapıyor. Aslen duygusal bir karakter olduğunu düşünüyorum ancak artık yaşı var ve olgun davranmalı her yerde hemde, saha içinde saha dışında farketmez.. Zaten istifasını geri aldığını bile açıklarken şevkatten bahsetmiş buda onun duygusal olduğunu gösteriyor..

• DoquKaradeniz28 İstifa ediyorum tek taraflı bir beyanat. Hasan Şaş istifa mı ettirildi? Fatih Terim git demese gidecek biri değil Hasan Şaş. Kulüp istifayı kabul ediyoruz diyip konu hakkında açıklama yapana kadar aydınlanması gereken bir konu var ortada bence şuan. Eğer ki Galatasaray kulübü aldıysa bu kararı bu bazı şeylerin değişebileceğinin sinyalidir ki o zaman mutlu olabilirim karardan. Tabi darısı Abdülrahim ve başkana demeyi de esirgemem.

Hocam bu detaylar, Galatasaray'ın iç işleridir. Rakip takım taraftarı olarak,bunlar hakkında yorum yapmam yakışık almaz.

Ben sadece, futbolsever olarak, kendisine edilen küfürleri ayıplıyorum.

• Yönetim hocamizin arkasındayız görevinin basında açıklaması yaptı.Hasan şaş ne kadar istifasını verdiyse de fatıh hocanın onu bırakmayacağı belliydi ve aynen de öyle oldu.

• Yeni düzende futbol tüm unsurları ile yeniden dizayn ediliyor biz bunu minimum şekilde hissedip görüyoruz. Futbol üst aklı holigan, fanatik taraftar istemiyor. Dünya genelinde yeni yapılan stadların seyirci kapasitesi yavaş yavaş düşürülüyor ve aynı şekilde tezarühatlar besteler vs. inceden inceden rafa kaldırılıyor. Futbol yakın gelecekte teknolojik ortamda boy gösterecek üzüntümüzü sevincimizi kutlamalarımızı klavyeden yapacağız.

• Yeni düzende futbol tüm unsurları ile yeniden dizayn ediliyor biz bunu minimum şekilde hissedip görüyoruz. Futbol üst aklı holigan, fanatik taraftar istemiyor. Dünya genelinde yeni yapılan stadların seyirci kapasitesi yavaş yavaş düşürülüyor ve aynı şekilde tezarühatlar besteler vs. inceden inceden rafa kaldırılıyor. Futbol yakın gelecekte teknolojik ortamda boy gösterecek üzüntümüzü sevincimizi kutlamalarımızı klavyeden yapacağız.

Dediklerin çok doğru ve yaptıkları çok yanlış futbol taraftarla tezahüratla tribün şovlarıyla güzeldir. Eski senelerde ki Beşiktaş Trabzon gibi takımların tribün videolarına bakıyorum şuankinden eser yok. Şimdi ki tribünlere bakıyoruz her geçen gün tribündeki gol olunca bağıran instagramdan canlı yayın yapan çekirdekçi tayfa çoğalıyor... Çok üzücü.