Futbola Dair Her Şey [2019/20]

 • Hagi büyük futbolcuydu, yalnız Türkiye' ye gelen en iyi oyuncu değildi, katkısı en büyük olan oyuncuydu, 2 si farklı şey, daha kariyerli daha iyi oyuncular geldi ancak onun kadar katkısı olmadı bu oyuncuların..

 • Altay gerçekten çok iyi Harun olsa 10 gol yemiştik. Fenerbahçe stopere zanka ve kjaer gelmesi lazım acil sol bek şart kolarov u alması lazım bir de kanat oyuncusu alması lazım moses çok kötü deniz türüç olabilir. Gerekirse Vedat gibi bir forvet gerek yoksa fenerin şampiyonluğu hayal.

 • Zanka'da hayal kırıklığı olabilir (Mirin gibi) ama Kjaer'i FB kadrosuna kesin katmalı. Ne oynayacağı bilinen, kulübü bonservissiz bırakmaya hazır, lider ruhlu.. Yıllık ücretinde 3-5'e bakmadan direk alınması lazım.


  Altay'da Harun'dan 2 gömlek daha iyi kaleci.


  Ortasahaya da dirençli bir isim kesin lazım, Appiah tarzı bir adam FB'yi uçurur.


  Ama Zanka gibi ne olacağı şüpheli transferler bu ağır baskıyı kaldırmaz gibime geliyor.


  Birde dünde yazmıştım ama Fenerbahçe'ye ilk 11 oyuncusu 2 bek kesinlikle lazım, Ersun hoca oyununda bekleri hep kullanır..

  There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change... • Sadece Altay icin yorum yapsak ve maçın geri kalanini dikkate almazsak eger Fenerbahcenin iyi bir kaleci kazandiginin özetidir diyebiliriz. Ve hatta ki bu maçda Altay, kendine avrupa piyasasi dahi yapmis diyebiliriz. Her ne olursa olsun Real Madride karsi oynanan her maç bir oyuncu reklamidir.

 • Herkes Altay Altay diyor da normal ispanya liginde bir çok maçta özellikle ,Barca ,Realmadrid gibi takımlar ile oynadıklarında orta seviye takımlarn kalecilerin kalesinde devleştiğine bir çok kez şahit oldum gayet normal bir durum ayrı bir motive oluyor kaleciler böyle üst seviye takımlar ile oynarken .

 • Altay kendini geliştirirse çok iyi kaleci olur geliştirimez ise hakan Arıkan olur. Çok yetenekli ama her topu çelip,sektiriyor. Eline rahatlıkla alabileceği topu bile sektiriyor. Bu yönünü ve ayaklarını geliştirirse ilerde Avrupa'da banko oynar.

 • Dünün bombası yine Alper Potuk'tu. :D:D


  Unfortunately, the media content can not be displayed. The content is no longer available or access is blocked.


  Oeta hakemin tepkisi efsane.. :D

  There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change... • An itibarıyla Ahmet Bulut ve Jorge Mendes, Falcao transferini olumlu olarak sonuçlandırdı.


  Bonservis YOK

  İmza töreni, Türk Telekom'da taraftarların huzurunda...


  Galatasaray'a ve Türk futboluna hayırlı olsun.

 • Samatta'yı tercih ederdim ama Drogba'da soru işaretleriyle gelmişti neler yaptığını gördük kulübün iyi bir reklamı olacak bu transfer.


  Trabzonspor inşallah şampiyon olur bu yıl ona da ayrı bir parantez açayım futboldan uzağım bu aralar yazmasam içimde kalır :D