Futbola Dair Her Şey [2019/20]

 • Auid Cup nedir?

  3 büyük takımın katıldığı; ama hem eğlence olsun hem de o 3 takım galip gelebilsin diye bir de zayıf takımın çağrıldığı, iki senede bir yapılan özel turnuva.


  mX3vX2.jpg


  Şahsi görüşüm hangi türk takımı giderse gitsin bu farkı yer. Lig karmasını götürün oda yer. Ali Koç reklam olsun diye girdi ama çok büyük hata yaptı. Lig başlamasına az bir süre varken oyuncuların psikolojisi çok fena bozulacak.

 • Unfortunately, the media content can not be displayed. The content is no longer available or access is blocked.


  Derken psikolojisi giden bir oyuncu. Bayern maçında ıslıklamak bir oyuncuyu ne kadar doğru?

 • Hangi Türk takımı giderse gitsin bu farkı yemez, yenilir deseniz bir nebze. Mevcut skoru yaratan Bayern değil, Fenerbahçe. Bayern hiç gaza basmadı, FB kendi halinin getirdiklerini çekiyor. Bayern Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş'a karşı oynadığı gibi oynasa muhtemel skor 9-0 yada 10-0'dı.


  Zaten turnuva geçmişinde bu kadar fark yiyen başka bir takımda yok. Hazırlık maçı bunlar, hiçbir dev asılmıyor maça. Bknz: Emirates Cup.

  There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change... • Vintersaga bence hangi takım olursa olsun 3-0 4-0 biterdi. Alman disiplini var. 6-0 olsa disiplinden kopmadan oynuyor. Adamlar attıkça atıyor. Fenerbahçe çok eksiği var. Ve kötü bir oyun ortaya koyuyor.

 • Adı üstünde hazirlik maçi, niye bu kadar konu oldu anlamadim, bayern iyi takim senelerdir duzeni olan bir takim, bugun kim cikarsa ciksin karsisina Turkiye liginden farki 5 yapardi zaten. Anlamadigim 2. nokta bayernle F.bahceyi mi bir tutuyorsunuz yoksa Turkiye ligindeki takimlari Bayernlemi??


  Bu maclarin guzel sonuclari vardir mesela eksiklerinizi gozunuze gozunuze sokarlar, lige daha varken 2 iyi takimla oynayacak olmasi F.bahcenin dalga konusu degil tam tersine dersler alabilecegi ve duzeltmesi gereken yerleri gorebilecegi maclardir

 • Resmi müsabaka olsa 11-12 diye giderdi bu adamlar böyle .Oyuncu değişiklikleri , saha içi gerginliklerden sonra hemde ev sahibi olduğu için frene bastı böyle bir skorla bitti maç .Fenerbahçede Vedat muriq çok istekliydi bir ilerde bir geride başarılı bir oyuncu .Tff 1 .ligte daha kimse adını bilmezken ben onu stadta izlemiştim kaliteli oyuncu olduğu anlaşılıyordu zaten .

 • Vintersaga Aynen Ersun hoca onu oynatırsa ve Murat daha çok çalışırsa 2 seneye hem a milli takıma yükselir hemde Avrupa kulüpleri Fenerbahçe nin kapısını çalar 20 25 milyon eder 2 seneye kadar İnşallah kendini geliştirir.

 • Ülkemizde ki medya kalitesi:  Kısa bahsetmek gerekirse ilgili kanalın çevirisiyle, adamın söyledikleri tam zıt.

  There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change... • Nitelikli bilgiye ulaşmak için uzak durmak lazım bu tip ilgili haber kanallarından. En güzeli KAP. Misal Emre Mor ilk çıktığında oh ne güzel iyi transfer Sinan'ın yerine diyordum meğer daha yeni anlaşılmış.

  Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.