Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Liverpool:love:

Aynı fikirdeyim:hfyeni (18): İngiltere'de sevdiğim 2 takım var onlar da Liverpool ve Tottenham, bu sene beraber finale çıkmaları iyi oldu. City, United, Arsenal ve Chelsea'den pek hoşlanmam.

Bu arada Başakşehir bu sene de şampiyon olamazsa ki %99 olamayacak, bir daha asla olamaz ve olmasın da zaten. Altın tepside gelen fırsatı tepersen sonuçlarına katlanırsın.

• Hakemler üstünde ciddi bir baskı var hakem ve hakem haklarını koruyacak ciddi yasa teklifi oluşturulmalı ben hakemlerin kasten yanlış karar verdiklerini dusunenlerden değilim televizyonda hakemler hakkında konuşan kişilere ciddi maddi ve manevi yaptırımlar gerektiğini dusunenlerdenim hakem kurslarında fiziki koşullar dışında ciddi bir psikolijik testlerden gecmelerinin türk hakemliği adına önemli olduğunu düşünüyorum

• Abi Başakşehir'in 32 maçta aleyhine yapılan tek hata FB maçında VAR sisteminin bozulması, kulüp başkanı x partisinden İBB meclis başkanvekili. Kollandığını hala söylüyorum, 5 senedir yapamadıkları gibi son düzlük nefesleri yetmedi çünkü destekleyen manevi bir kuvvetleri yok. Bir proje takımının tek olumsuz yanı bu heralde. Ama geçen sene son düzlükte yapamadı diye bu sene yapamayacağını kimse bilemezdi veya bu sene yapamazsa seneye yapamayacağını da kimse söyleyemez. Ben söylüyorum, Başakşehir gibi bir oluşuma adı İBB ikende karşıydım, bu senede öyleyim, seneye ezeli rakibimle yarışsa yine öyleyim. Son düzlükte de takım gol atamıyorsa millet daha ne yapabilir? Son düzlükte aleyhine hakem kararları olsa bende derdim ki hatalı konuşmuşum, kollanma yokmuş.

Karşısında rakip Galatasaray, 32 maç kollanmaz 2 maç üst üste gelir iş biter, başakşehir kollanıyordu demek tüm 3 büyüklerin kendilerine yüzsüzlük olarak geçecek damga demektir, çünkü her sene 3 büyüklerin maçlarında ne hakem hataları görürüz hemde neler. Kendi ağzınla diyorsun ki başakşehirin nefesi yetmedi, işte doğrusu bu stresi yönetememeleri onları şampiyonluktan etti. Buarada kulüp yöneticileri siyasi olmasına girersen bu işten çıkamayız çünkü ülkede sadece başakşehirde olan birşey değil bu, yani kısacası yanlış örnek olur

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Vintersaga Çok önemli bir konuya parmak bastın senelerce championship maçlarını ülkemizde canlı izleyebilmek için bekledim çok şükür yayıncı kuruluş ile bu sorun çözüldü.Bugün gündüz oynanan maç harikaydı az sonra başlayacak maçta öyle olacağını umuyorum.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Narsil Başakşehir kollanıyodu bunu futboldan anlayanlar anlayabilir. Şimdide Galatasaray kollanıyor çünkü herşey çok güzel olacak... Başakşehir şampiyon olamayacak!

ciddi misin ? Başakşehir kollanırken sizleri köstekliyorlarmıydı he? Galatasaray 4 sene şampiyon olurken hiç mi kollanmadı? Fenerbahçe kadıköyde kaybetmezken hiç mi kollanmadı? Beşiktaşa ne dersin?

Buarada sen kendini çok zeki zannediyorsun ama bu yazıyı oku sonra seni 1 hafta uzaklaştıracağım neden olduğunu da sen kendin çok iyi biliyorsun..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Buarada güzel sohbet dönüyor aslında bende eskiden liverpoolu tutardım, şuanda da aynı düşüncem devam ediyor, diğer ingiliz kulüplerinden pek hazetmiyorum keşke maçlarını izleyebilsem Liverppolun

• Vintersaga Çok önemli bir konuya parmak bastın senelerce championship maçlarını ülkemizde canlı izleyebilmek için bekledim çok şükür yayıncı kuruluş ile bu sorun çözüldü.Bugün gündüz oynanan maç harikaydı az sonra başlayacak maçta öyle olacağını umuyorum.

Aynen öyle, en tatlı haftaları bu haftalar. Yükselme heyecanı efsane oluyor. :hfyeni (18)::hfyeni (18):

Birde çoğunluk İngiliz olacak şekilde ismi duyulmamış futbolcuların oyununun izlemek çok güzel oluyor. :thumbup:

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Hiç sızlanmayın arkadaşlar kırmızı yok eyvallah ama penaltı %100 doğru onyekuru'nun ayağına bildiğin temas var. Galatasaray'ın hakkı yenirken,Fatih Terim 10 maç ceza alırken bir şey yoktu şimdi bir kırmızıyla şampiyon yaptı diyorlar şaka gibisiniz. Mayıslar bizimdir.

• Fatih Terim'inBirinci sezon Akhisar'a 3-0 yenildiğimiz maç sonrası açıklaması:

Takımın penaltıcısının Sinan Gümüş olduğunu ancak Garry Rodrigues'in istemesi üzerine topu ona verdiğini belirten Terim, "Yoksa penaltıcımız belli. Atsa şimdi bunu konuşmazdık." diye konuştu.

• İlk yarı bitmesine çok az var Fenerbahçe-Akhisar 2-1 durumunda..

• Şu sözleri Galatasaray'a yazsak silemezsin Fenerbahçe oldumu moderatör koşarak gelip siliyor. Taraf tutacaksınız konu adı Fenerbahçe'ye ait her şey olsun bitsin. Silinen mesajlarımı ss aldım haklı olup olmadığımı görmek isteyene özelden de atarım.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• sura16 seni daha öncede uyardım bak konu kapanmış sakinlemiş gelip buraya Fenerbahçe yöneticilerinin açıklamalarını yazıp üstüne maganda vs yakıştırmaları yapıyorsun, burada bizim ağzımızdan böyle şeyler duydun mu? haklı olduğunu sana soran herkese ss alıp açıklayabilirsin benim kimseden herhangi bir korkum yok, daha önceki olayda da benzer şeyi yaptın amacın nedir?

Seni son kez uyarıyorum ayağını denk al karşında çocuk yok, diline konuştuklarına dikkat et bu zamana kadar saygı sınırları çerçevesinde cevap veriyorum bu sınırı zorluyorsun bilesin

• Futbol konusunda niye ufak tartışmaları büyütüyorsunuz anlamıyorum bakın keyfinize yemişim futbolu :) Maç esnasında 1-2 yorum yaptık bitti uzatmanın anlamı yok bence .

• İngilizlerin bu kadar başarılı olduğu bir yıl hatırlamıyorum. Her iki kupanın finalinde İngiliz takımlarının olması premier ligin başarısını ortaya koyuyor...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Bundan önce Şampiyonlar ligi finali ve Avrupa Ligi finali hep İspanyol takımları oluyordu ve hepte alıyordu. Örneğin Madrid - sevilla. Hep sorardım dünyanın en kaliteli ligi premier lig ve kadroları, Oyunları çok çok güçlü. Niye finale çıkan premier lig takımı yok diye hep sorarım. Acaba premier lig yayın geliri daha mı fazla şampiyonluk, 2. , 3.?

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞