Futbola Dair Her Şey [2019/20]


  • Bilmem denk mı geliyor nerde aman kazma dediğim aman alınmasın dediğim oyuncu var fb ozellikle seciyir reyes de yapilan hatanin aynisi yapiliyor nerde gorulmus iki tanr ayni tarz hava topu iyi kesici stoper oynayan takım.kariyere bakılarak né hatalar yapıldı rami 'yi izleyip alan da basıp bi akıl vardır adam hava topu hariç berbattır.ayrica marsilya nin teptiği adamı biz niye bağrımıza basıyoruz.zanka nin yanina hizli stoper lazim brezilya da arajantin de zibil gibi.( figal'verrisimo,ricardo graca,waltee kanneman,alabiliyorsan lucas martinez,) ama hala içi geçmiş futbolcular ve göndermek için kırk takla

  • Tudor'lu Udinese, Milan'ı yendi. Tudor ülkemizde çok gömüldü yok kondisyoner td falan değil adam İtalya'da takım yönetiyor. Bugün tr liginden fatih terim hariç kim İtalya'da takım çalıştırabilir? Tudor'u ileride juventus'un başındada görürüz eminim.

  • bu takim 2 senedir sampiyon oluyor. 2 senedir deplasman fobisi var. 2 senedir kapanan takimlara oyunu acamiyor. bu macta ayni.

    Takımın yarısı Afrika kupasındaydı. Üstüne kamp yediler. Şuan fizik olarak çok yorgunlar. Takımın oturması Ekim başı gibi olur. Orta saha yeni isimler, ön tarafta öyle. İlk defa birlikte oynuyorlar, uyumsuzlar. Nagatomo çok kötü bek. Sol ayak hiç yok. İlk yarının en iyileri nzonzi seri luyindama.

  • Buarada ilk yarıda diagnenin elle-dirsekle oynadığı pozisyon bence penaltı, VAR ne işe yarar acaba?

    Yeni kurala göre oyuncunun elleri arkaya bağlı ise oyuncunun kol açıklığı var tarafından ölçülüyormuş.Buna göre var'dan haber bekledi var oyna dedi.Penaltı verilebilirdi ama başka açıdan göstermediler. Başka açıdan göstrrmeleri lazımdı.