Futbola Dair Her Şey [2019/20]

  • Peşin hükümlü olmak istemiyorum. Bugün söylenenen sözler yarın pişmanlık oluşturur. Bugün belki Fenerbahçe çok Kötü olabilir Fenerbahçe büyük bir

    Camiadır her zaman her şey dört dörtlük gitmiyor kaldı ki amacımız 4/3 bile olsa bu oyunu yakalamaktı bu sene 4/2 ye razı geleceğiz malesef ...bazı çevreler Fenerbahçe ilk 5 de bitirir derler ama şu anki Tablo ile en fazla 7-8.sırada bitirir. Fenerbahçe ve Ali KOÇ Yönetimi belli ki devam edecek buna göre devam eden bu süreçte ; seneye kadroda köklü bir değişim yapmak gerekir ( bu şart ) bunun dışında Fenerbahçe de takımı sırtlayan bir futbolcu bizce yıldız denen bir futbolcu

    Gerekiyor.

  • Tüm suçu kadroya yükleyemeyiz, bu oyuncuların çoğu Türkiye ligi için gayet yeterli, zirveye oynayabilecek oyunclar. Bu durumun açıklaması yok.

    Aynen katılıyorum hala kadri deniyor kadro daha nasıl olsun.bazen olmadı mı olmuyor Monaco real Madrid hepsi bizim yasafiklarimizi yaşıyor.bence temel sebep de güven eksikliği ve korku

  • 16 MART 2019 CUMARTESİ



    ⚽ FUTBOL

    09:35 | Avustralya A Ligi | Newcastle Jets - CC Mariners | My FootbALL Youtube

    11:50 | Avustralya A Ligi | Sydney FC - Melbourne City | My FootbALL Youtube

    13:30 | Spor Toto 1. Lig | Ümraniyespor - Gazişehir FK | Bein Sports Max 1

    13:30 | Spor Toto 1. Lig | Elazığspor - Adana Demirspor | Bein Sports Max 2

    13:30 | Spor Toto Süper Lig | Konyaspor - Ç.Rizespor | Bein Sports 1

    15:00 | İspanya La Liga | Huesca - Alaves | Bein Sports 4

    15:15 | İngiltere FA Cup | Watford - Crystal Palace | Yayın Yok

    15:30 | İngiltere Championship | Leeds United - Sheffield Utd | Bein Sports 3

    16:00 | Spor Toto 1. Lig | Osmanlıspor - Hatayspor | Bein Sports Max 1

    16:00 | Spor Toto 1. Lig | Giresunspor - İstanbulspor | Bein Sports Max 2

    16:00 | Spor Toto Süper Lig | Akhisarspor - Kasımpaşa | Bein Sports 2

    16:00 | Spor Toto Süper Lig | BB Erzurumspor - Trabzonspor | Bein Sports 1

    16:30 | Rusya Premier Ligi | Rubin Kazan - Rostov | Match TV Rusya

    17:00 | İtalya Serie A | Sassuolo - Sampdoria | Bein Sports 4

    17:00 | Hazırlık Maçı | Krasnodar - Perugia | Laola1 Web TV

    17:00 | Fransa Ligue 2 | Lorient - Brest | Bein Sports beIN Connect

    17:30 | Almanya Bundesliga | Schalke 04 - Leipzig | S Sport Plus

    17:30 | Almanya Bundesliga | Augsburg - Hannover | Yayın Yok

    17:30 | Almanya Bundesliga | Stuttgart - Hoffenheim | S Sport 2 / S Sport Plus

    17:30 | Almanya Bundesliga | Wolfsburg - Düsseldorf | Yayın Yok

    18:00 | İngiltere Premier Lig | Bournemouth - Newcastle | Bein Sports Max 2

    18:00 | İngiltere Premier Lig | Burnley - Leicester | S Sport / S Sport Plus

    18:00 | İngiltere Premier Lig | West Ham - Huddersfield | Bein Sports Max 1 / Idman TV

    18:00 | İspanya La Liga 2 | Albacete - Extremadura | La Liga 123 Youtube

    18:00 | İngiltere Championship | Stoke - Reading | Bein Sports beIN Connect

    18:15 | İspanya La Liga | Real Madrid - Celta Vigo | Bein Sports 3 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV Rusya

    19:00 | Spor Toto Süper Lig | Beşiktaş - Göztepe | Bein Sports 1

    20:00 | İtalya Serie A | SPAL - Roma | Bein Sports Max 1

    20:00 | İspanya La Liga 2 | Cadiz - Lugo | La Liga 123 Youtube

    20:20 | İngiltere FA Cup | Swansea - Manchester City | Yayın Yok

    20:30 | Almanya Bundesliga | Hertha Berlin - B.Dortmund | S Sport Plus / S Sport 2 / Idman TV

    20:30 | İspanya La Liga | Athletic Bilbao - Atletico Madrid | Bein Sports 4 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV Rusya

    21:45 | Hollanda Eredivisie | Feyenoord - Willem II | Ülke TV

    22:00 | Fransa Ligue 1 | Caen - St.Etienne | Yayın Yok

    22:00 | Fransa Ligue 1 | Nimes - Strasbourg | Bein Sports Max 1

    22:30 | İtalya Serie A | Torino - Bologna | Bein Sports 2

    22:30 | İspanya La Liga 2 | Alcorcon - Tenerife | La Liga 123 Youtube

    22:30 | İspanya La Liga 2 | Real Zaragoza - Elche | La Liga 123 Youtube

    22:45 | İspanya La Liga | Leganes - Girona | Bein Sports 4 / CBC Sport

    22:55 | İngiltere FA Cup | Wolves - Manchester Utd. | Varzish Sport / Match TV Rusya

    23:30 | Portekiz Liga NOS | Porto - Maritimo | S Sport Plus / S Sport 2

    05:30 | MLS | LA Galaxy - Minnesota United | Yayın Yok


    📺 BASKETBOL

    13:00 | Basketbol Süper Ligi | Bahçeşehir Klj - Türk Telekom | Tivibu Spor

    14:00 | Basketbol Dünya Kupası | Kura Çekimi | FIBA TV / TRT Spor

    14:00 | Basketbol Gençler Ligi | TED Kolejliler - Tofaş | TED Kolejliler Youtube

    14:00 | Basketbol Gençler Ligi | Gelişim Koleji - Darüşşafaka | Gelişim Koleji Youtube

    14:00 | Basketbol Gençler Ligi | Tarsus AC - Banvit | TBF TV Youtube

    15:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Edremit Bld. - Mardin BB | TBF TV Youtube

    15:15 | Basketbol Süper Ligi | Pınar Karşıyaka - Banvit | Tivibu Spor 2

    16:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Elazığ Öİ - Bursa BB | TBF TV Youtube

    17:30 | Basketbol Süper Ligi | Tofaş - Sakarya BB | Tivibu Spor 2

    17:30 | Basketbol Süper Ligi | Afyon Bld. - Galatasaray | Tivibu Spor 3

    19:30 | NBA | Boston Celtics - Atlanta Hawks | S Sport Plus / S Sport

    20:00 | Basketbol Süper Ligi | Anadolu Efes - Büyükçekmece | Tivibu Spor 2

    01:30 | NCAA | Big East Final | FOX Sports HD

    02:00 | NBA G-League | Canton Charge - Erie BayHawks | NBA G-League Twitch

    03:30 | NBA | OKC Thunder - GS Warriors | S Sport / S Sport Plus

    04:00 | NBA | Utah Jazz - Brooklyn Nets | NBA TV


    📺 TENİS

    07:00 | WTA Indian Wells | B.Bencic - A.Kerber | Bein Sports 3

    22:00 | ATP Indian Wells | D.Thiem - M.Raonic | Bein Sports beIN Connect


    📺 VOLEYBOL

    12:00 | TVF Kadınlar 1. Lig | TVF Spor Lisesi - İlbank | Voleybol TV

    14:00 | TVF Kadınlar 1. Lig | TED Kolejliler - Samsun Anakent | Voleybol TV

    14:00 | TVF Erkekler Kupa Volley | İstanbul BB - Galatasaray | Yayın Yok

    15:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | THY - Fenerbahçe Opet | FB TV

    15:00 | TVF Kadınlar 1. Lig | Rota Koleji - Sakarya Gelişim | Voleybol TV

    16:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | Marmara Akademi - Karşıyaka | Voleybol TV

    17:00 | TVF Kadınlar 1. Lig | Halkbank - Bağlum Spor | Voleybol TV

    17:00 | TVF Erkekler Kupa Volley | Halkbank - Fenerbahçe | TRT Spor

    17:30 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Nilüfer Bld. - Vakıfbank | Voleybol TV

    18:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | Küçükyalı - Balıkesir DSİ | Voleybol TV

    20:00 | İtalya Erkekler Voleybol Ligi | Monza - Siena Volley | Spor Smart / Smart Spor HD


    📺 VOLEYBOL

    13:00 | Hentbol Erkekler 1. Ligi | Bozokspor - Güneysuspor | Çay TV Rize

    16:00 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Beşiktaş Mogaz - Adıyaman Bld. | BJK TV / Hentbol Web TV

    18:00 | Hentbol Fransa Kupası | Ivry - PSG | Bein Sports beIN Connect

    20:30 | Hentbol Fransa Kupası | St.Raphael - Montpellier HB | Bein Sports Max 2


    📺 MOTOR SPORLARI

    08:00 | Formula 1-Antrenman Turları | Avustralya GP | S Sport Plus / S Sport

    09:00 | Formula 1-Sıralama Turları | Avustralya GP | S Sport Plus / S Sport / Idman TV / Varzish Sport / Match TV Rusya

    09:00 | Superbike | Superpole | Eurosport 2

    12:00 | Superbike | 1.Yarış | S Sport 2 / S Sport / Eurosport 2


    📺 DÖVÜŞ SPORLARI

    22:00 | UFC Dövüş Serisi | D.Till - J.Masvidal | S Sport Plus / S Sport


    📺 ESPOR

    13:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Team Aurora - Dark Passage | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube

    14:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Bursaspor ES - Galatasaray ES | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube

    15:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Super Massive - HWA Gaming | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube

    16:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Galakticos - 1907 Fenerbahçe | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube

    17:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Beşiktaş ES - Royal Youth | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube


    📺 DİĞER SPORLAR

    11:15 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Andorra 1.Yayın | Eurosport

    12:15 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Andorra 2.Yayın | Eurosport

    14:00 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Andorra 3.Yayın | Eurosport

    15:00 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Andorra 4.Yayın | Eurosport 2

    15:15 | Biatlon Dünya Kupası | İsveç 1.Yayın | Eurosport

    18:15 | Biatlon Dünya Kupası | İsveç 2.Yayın | Eurosport 2

    17:15 | Paris-Nice Bisiklet Turu | 6.Etap | Eurosport

    19:00 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Norveç | Eurosport

    13:00 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Almanya | Eurosport 2

    16:15 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | İsveç | Eurosport 2

    21:30 | Körling Dünya Kupası | Günün Maçı | Eurosport

    20:30 | Snooker Cebelitarık Açık | 2.Gün | Eurosport 2


    📺 TV PROGRAMLARI

    07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor

    09:00 | Spor Programı | Spor Sabahı | TRT Spor

    10:00 | Motor Sporları Programı | Süper Spor | TRT Spor

    11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor

    11:00 | Spor Programı | Spor Bahane | TRT Spor

    11:00 | Futbol Programı | Maç Sabahı | Bein Sports 1 / beIN Sports Haber

    11:00 | Basketbol Programı | beIN Euroleague | Bein Sports 3

    12:00 | Basketbol Programı | NBA Saati | TRT Spor

    13:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor

    14:00 | Futbol Programı | Süper Lig Analiz | A Spor

    14:15 | Futbol Programı | Gol | NTV

    15:00 | Futbol Programı | Maç Günü | A Spor

    15:00 | Futbol Programı | Spor Haftasonu | TRT Spor

    16:00 | Spor Programı | Süper Spor | Sportstv

    18:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu 1.Yayın | A Spor

    18:00 | Futbol Programı | beIN Asist Maç Önü | Bein Sports 1 / beIN Sports Haber

    19:00 | Futbol Programı | Skorbord 1.Devre | A Spor

    19:00 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor

    19:45 | Futbol Programı | Devre Arası | A Spor

    19:45 | Futbol Programı | 100% Futbol | NTV

    20:00 | Futbol Programı | Skorbord 2.Devre | A Spor

    20:45 | Futbol Programı | Stadyum | TRT Spor

    20:55 | Futbol Programı | %100 Futbol | NTV

    21:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu 2.Yayın | A Spor

    21:00 | Futbol Programı | beIN Asist Maç Sonu | Bein Sports 1

    22:15 | Futbol Programı | beIN Extra Time | Bein Sports 1

    23:45 | Futbol Programı | Teknik Analiz | TRT Spor

    00:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor

    01:15 | Spor Programı | Hafta Biterken | TRT Spor

  • Memleketimin takimi Rizespor'uma sevgilerimi iletiyorum. Hocamiz Okan Buruk'a da başarilarinin devamini diliyorum...

    Fatih Terim döneminin sonunda Galatasaray tereddütsüz Okan Buruk'u getirmeli. Tam modern futbola uygun bir futbol oynatıyor. Ve gittiği her takımda başarılı oluyor.