Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • beşiktaş ın şampiyonluk şansı bu dk itibariyle bitti.Gs ve Başakşehire başarılar dileriz.Şenol Güneş e de milli takımda başarılar !!

• Şenol Güneş hep aynı şeyi yapıyor. Takım öne geçti mi hemen yaslıyor geri. Şenol hoca iyi adam ama filozofluğu bırakması lazım. Takımı o kadar yaslarsan yersin üç tane. Bu arada güven yalçından bir cacık olmaz yazın kenara. Artistin önde gideni. Sene sonu şutlar Beşiktaş onu

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Ya Allah aşkına derbi maçıdır prestij maçıdır, Beşiktaşın şampiyonluk şansı varken Fenere mi yattı? güldürmeyin boş boş lafta etmeyin beyler, maçı tamamen Şenol Güneşin beceriksizliği oyun okuyamaması yüzünden 3-3 e geldi. Kendi evindesin 3-0 öndesin taraftar arkanda, topu bırakmışsın Fenere, golde erken gelince gerisi geldi..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• 3-3 olana kadar takımı kenarda seyreden, birbirinin kopyası pozisyonlarla gelişen golleri seyreden hoca; tek cümleyle;

ŞENOL GÜNEŞ İSTİFA.

(Quaresmanı da al git)

Bu arada böyle bir deplasmanda tüm şartlara rağmen 3-0'dan 3-3 büyük başarıdır, tebrik ediyorum fenerli arkadaşları.

• Maç 3 0 al medeli al Oğuzhanı. Top çevir soğut oyunu. Yok ama onun adı flozof Şenol. Yaslıyacak takımı geri sonra maç berabere bitecek. Çıkacak maçtan sonra saçma sapan konuşacak. Hükümet düşer enflasyon düşer ama bu fener babayı düşer

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Sadık Çiftpınar: "Rakip taraftarlar Fenerbahçe kümeye diye bağırırken biz sahaya çıktık ve Fenerbahçe ile şaka olmayacağını gösterdik." Fazla söze gerek yok Sadık Reis her şeyi özetlemiş hava-gunes118)8)

• aklım bildiğim gollerde değil, bilemediğim kırmızı kartta.

Anıl AŞKIN

Puanlar için teşekkürler Narsil şimdi gs düşünsün diyorum. Ne yazık ki skor bana süpriz olmadı. 8) ama hasanalinin golü gerçekten sürprizdi. Gözümün pası gitti bee:D izninizle sıkıyorum.rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123rk223_kgigf-12351rk223_kgigf-12351rk223_kgigf-12351:gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana:/scatisma2::341

• Buarada Hasan Ali bence kariyer golünü atmıştır 100 defa vursa şansa 1 i gol olurdu oda bugüne denk gelmiş, buarada Zajc isimli oyuncu giderek takımda yer alacak ve yararı olacak bence..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Bu muazzam geri dönüş fenerbahçeye psikolojik olarak olumlu yansıyacaktır ileriki haftalar için .Rize ve basaksehir macları daha farklı olacaktır.Beşiktaş ise şampiyonluk sansını iyice zora soktu bu aksam