Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • şenol güneş beşiktaş görevini tamamlamıştır. En kötü ihtimal sezon sonu ayrılmalıdır. Quaresma , Caner, Gökhan Gönül, Vagner Love, Atiba, Babel, Pepe, Roco, Mustafa Pektemek, Gökhan Töre, Oğuzhan gönderilmeli. Takımın yaş ortalaması yüksek. 35 yaşında ki adamdan 3 sene önceki performansını beklemek yanlış olur. Alt yapı çalışmıyor mu hiç ? Kaleci de tam bir fiyasko. Arda Turan denen şımarığın İngiliz versiyonudur kendisi. Bu takım gençleştirilmediği sürece mehteran bölüğü gibi iki ileri bir geri saymaya devam eder.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• hocam schalke 2. bitirmiş olabilir. şu an almanya liginde 8 maç 6 malubiyet 2 galibiyeti var. averajı -6 küme düşme hattında. kuralar çekildiğinde alman ligi 2. si geldi napacaz diyeni duymadım grubu lider bitiririz diye bayram ediyodu herkes sonuç ortada. sakatlar bahane olmamaz schalke de vardı bi dünya sakat ki schalke yerinde başka takım olsa 3 4 sallayıp gitmişti...

• şenol güneş beşiktaş görevini tamamlamıştır. En kötü ihtimal sezon sonu ayrılmalıdır. Quaresma , Caner, Gökhan Gönül, Vagner Love, Atiba, Babel, Pepe, Roco, Mustafa Pektemek, Gökhan Töre, Oğuzhan gönderilmeli. Takımın yaş ortalaması yüksek. 35 yaşında ki adamdan 3 sene önceki performansını beklemek yanlış olur. Alt yapı çalışmıyor mu hiç ? Kaleci de tam bir fiyasko. Arda Turan denen şımarığın İngiliz versiyonudur kendisi. Bu takım gençleştirilmediği sürece mehteran bölüğü gibi iki ileri bir geri saymaya devam eder.

Şu takımın halinde şenol güneşin 1 gram günahı yoktur hocam. Katılmıyorum size. Her sene yapboz kadrolarla bu takıma 2 şampiyonluk yaşattı bu adam. Özellikle bu yıl transferin kapanmasına 1 gün kala 1. forveti satıldı ve yerine adam alınmadı. Dün gece statdaydım, tüm stad şenol güneş diye inledi. Biz hocamızı kolay bulmadık ve arkasındayız. Tüm transferleri yönetim yaptı, hocanın fikrini sormadılar. İlla biri gidicekse yönetim gitsin.

Gökhan gönül ve Atiba hariç diğer isimler bence de gönderilmeli.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

• şenol güneşin suçu var demedim ki ben. misyonunu tamamladı sadece. bu nedenle takıma yeni bir heyecan lazım.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• şenol güneşin suçu var demedim ki ben. misyonunu tamamladı sadece. bu nedenle takıma yeni bir heyecan lazım.

Yanlış anlamışım hocam. 3 büyüklere gelen hocaların misyonu Avrupa'dan kupa getirmek olmalı. Şenol hoca da bu kapasite var. Bunu başarmadan da bi yere gitsin istemem açıkcası. Yeni heyecan içinde başarısızlığın sorumlusu olan Fikret Orman, Şafak MahmutYazıcıoğlu ve Umut Güner ile vedalaşabiliriz. Yerlerine Ahmet Nur Çebi , İbrahim Altınsay ve Adnan Dalgakıran çok isabetli olur.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

• Bu haftaki yarışma maçları:

Konya-Başakşehir

Antalya-Trabzonspor

Malatya-Galatasaray

Fenerbahçe-Ankaragücü

Beşiktaş-Çaykur Rizespor

bu 5 maçın skorlarını doğru tahmin edene herbir maç üzerinden 1000 HF, 5 inide doğru bilene 7500 HF puan verilecektir. Maçlar başladığı anda yazılan tahminler geçersizdir. Herkese iyi tahminler:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Maç başına 1000 hf çok az 😊😊

Konya-Başakşehir 2-2

Antalya-Trabzonspor 2-2

Malatya-Galatasaray 1-3

Fenerbahçe-Ankaragücü 3-2

Beşiktaş-Çaykur Rizespor 4-0

Einmal editiert, zuletzt von Okancan ()

• bu beş maçı bilsem evi arabayı tarlayı ahırda ki öküzü satar basarım :D

• Konyaspor 0-0 Başakşehir

Antalyaspor 0-1 Trabzonspor

Yeni Malatyaspor 0-2 Galatasaray

Fenerbahçe 2-0 Ankaragücü

Beşiktaş 1-1 Çaykur Rizespor

Hakeden kazansın...