Futbola Dair Her Şey [2019/20]

• Manchester City, Torino'nun Joe Hart için yaptığı 1 milyon euro'luk teklifine; ''Teklifinizi son saate kadar bekleteceğiz. Amacımız oyalamak değil, sizleri son saniyeye kadar heyecanlandırmak.'' cevabını verdi.

1 milyon euro teklif yapmak nedir resmen bedavaya kalecinizi bize verin diyorlar :D

• Kasımpaşa t.d Rıza Çalımbay katıldığı bi televizyon programında milli takım aday kadrosu açıklanmadan önce bir restoranda Burak yılmazla karşılaştığını ve Burağın milli maç için Çinden geldiğini söyledi. Artık kadroda olmayı nasıl garanti görüyorlarsa bende şaşırdım ama revizyon var gibi.Gençler daha çok kadroda.

• http://www.peypi.com/detay/ard…tlu-hafta-sonlari/1854904

Arda Turan Milli takım aday kadro açıklandıktan sonra bu fotoğrafı paylaşmış. Bazı futbol adamları arasında 'İki Orta bi sade hadi bana müsaade' mesajı vererek milli takımı bırakmaya hazırlandığını ima ediyor diye konuşuluyor.Avrupa şampiyonasında da Prim konusuyla gündeme gelmişlerdi ve Türk milletinden kötü oynadıkları halde hesap soracaklardı ama ? :hfyeni (42):

• http://www.peypi.com/detay/ard…tlu-hafta-sonlari/1854904

Arda Turan Milli takım aday kadro açıklandıktan sonra bu fotoğrafı paylaşmış. Bazı futbol adamları arasında 'İki Orta bi sade hadi bana müsaade' mesajı vererek milli takımı bırakmaya hazırlandığını ima ediyor diye konuşuluyor.Avrupa şampiyonasında da Prim konusuyla gündeme gelmişlerdi ve Türk milletinden kötü oynadıkları halde hesap soracaklardı ama ? :hfyeni (42):

hep aynı isimler üzerinde dönüyor Türkiye de futbol farkında mısınız teknik direktörler aynı yöneticiler benzer . . . bi teknik direktör 20 takım değiştirir dolana dolana yıllar geçer durur hakem deseniz hakem yetişmiyor sanki çok az değişimle her sene aynı hakemler . . . profesyonellik bu olamaz . . .

• gençlerbirligi 4.sıradaya hani bir bakıyım kadrosuna dedim çoğu oyuncusu ligi çok iyi tanıyor iyi takımlarda oynamış oyuncular ilk 5 içerisinde bitirir bu yılı gençlerbirligi diyorum

Hocam kadroyla olmuyor biraz ama ya. Geçen sene Gs kadrosu ortada. Poldiler,Sneijderler ama durum 6. Şans ve taktik takım uyumu şart. Ama Anadolu takımlarının büyükleri zorlamasını çok istiyorum. Yoksa Almanya ligi gibi Dortmundla Münihle olmaz sadece. Konyaspor gibi Osmanlı gibi takımların daha da artması lazım.

• bu arada Tff 1. ligde BoluSpor bu sene Süper Lig e çıkacak diye düşünüyorum güzel top oynuyorlar bu sene farklılar . . .
    gerçi bu işlerin arkasında birsürü detay var o takımın maddi durumu şehrin süper ligi kaldırıp kaldırmayacağı o anki başkanın ''süper lige çıkarsak koltuğum tehlikeye girer'' kaygısı . . .

• Hocam kadroyla olmuyor biraz ama ya. Geçen sene Gs kadrosu ortada. Poldiler,Sneijderler ama durum 6. Şans ve taktik takım uyumu şart. Ama Anadolu takımlarının büyükleri zorlamasını çok istiyorum. Yoksa Almanya ligi gibi Dortmundla Münihle olmaz sadece. Konyaspor gibi Osmanlı gibi takımların daha da artması lazım.

doğru diyorsun ama hocam kadro ortada neredeyse hepsi bu ligde oynamış oyuncular birbirleriyle maç yapmışlardır maç yapa yapa birbirlerinin özelleriklerini farketmişlerdir bide takımla çalısma yaptım mı tamamen alışırlar