Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • @KarSuperNaturaL Sadece o değil maç öncesi yolda taşlı,sopalı,bıçaklı,baltalı kavga.

Yok tamam sebebini haklı buldum yazdıklarınla birlikte geç yapılması şaşırttı o kadar. Ama organizasyonu TFF düzenledi. Bilet satışı Tff tarafından yapıldı. Meşaleleri tamam bi şekilde soktular ama Gs'ye Bjk'ye o maçta stad basamaklarını doldurduğu ve boş göstermediği için ceza verildi. O bilet satışını Tff yaptı organizasyonu Tff düzenledi ceremesini takımlarımız çekti...

• Olmayan futbolun nesini konuşayım aytaç kardeşim. Tabi bu söylediklerim bir fenerbahçeli olarak fenerbahçenin şu saatlerde devam eden Bursaspor maçı ile alakalı,Bursaspor karşısında 1-0 yenilmesinden dolayı iyice sinirlendim ama olmaz ki ya FENERBAHÇEM :(

• evet ya futbol unutulmuş gerçekten ilginç:):)

Başka bir Fenerbahçeli olarak, bu sene bizim boş senemiz, bu takımdan maalesef şu futbolla hiçbirşey olmaz, 10 numara transferi yapmadık yapamadık, hala bu eksiğimiz o kadar belli oluyor ki.. Maç başladı ilk 20 dakika baskı yapmamız lazım, ama stoperler kendi aralarınd paslaştı bildiğin buda orta sahada topu alıp servis edecek oyuncunun olmamasından dolayı kaynaklanıyor. Kimse pas almaya gelmiyor..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• van persie buraya tatile gelmiş arkadaş, geçen sene ne yaptı? bu sene ne yapıyor? Çok üzülüyorum böyle futbolculara bu paraları veriyoruz.. Her hafta başka 11 le sahaya çıkarsan zaten iyi futbol bekleme, bildiğin karambole oynuyoruz golu atarsakta karambole olacak..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• van persie buraya tatile gelmiş arkadaş, geçen sene ne yaptı? bu sene ne yapıyor? Çok üzülüyorum böyle futbolculara bu paraları veriyoruz.. Her hafta başka 11 le sahaya çıkarsan zaten iyi futbol bekleme, bildiğin karambole oynuyoruz golu atarsakta karambole olacak..

aynen oyle... karambol var

• şu Ozan tufanı, Hasan aliyi ne diye oynatıyoruz bunu da anlamıyorum..Josef ve Ozanın olduğu orta sahadan pozisyon üretmelerini bekliyorsak vay halimize..

• Bu kötü takımda stoch ve emenike banko oynar..Ersun Yenal zamanındaki sistemle oynamalıyız başka çıkar yolu yok

• Umarım Aziz Yıldırım gidene kadar mağlup oluruz.. Vakti geldi artık..2 Senedir uygulanan transfer politikası,Aykutun,Ersunun gönderilmesiyle devam edilen bu yönetim artık son bulmalı..Gerekirse 5 sene şampiyon olmayalım ama yönetim tamamıyle değisşin..

• Teknik direktör değişimi budur, pereira gitsin diyenler biraz pişmandır sanırım, adam sistemini oturtana kadar iş işten geçer, ilk üç sekiz puanlık kayıp şampiyonluk yolunda büyük kayıp, yarışa tökezleyerek başladık, pereira daha sistematik bir antrenördü, futboldan anlamayanlar yaktı adamı, td' lerin en büyük başarısı ikinci seneleridir, aykut ve zicoyu hatırlayalım.

• @baybarsky Erman Toroğlu çok güzel bir şey söyledi çok sevmesemde.Fenerbahçe seyircisi takımı için her şeyi yapıyor.Forma alıyor stada gidiyor her şeyi yapıyor ama başarısızlık olunca sadece teknik direktör gidiyor,futbolcu gidiyor.Yöneticiler olduğu gibi kalıyor.Aynen öyle nedense yöneticiye hiç bir şey olmuyor.

• @baybarsky Erman Toroğlu çok güzel bir şey söyledi çok sevmesemde.Fenerbahçe seyircisi takımı için her şeyi yapıyor.Forma alıyor stada gidiyor her şeyi yapıyor ama başarısızlık olunca sadece teknik direktör gidiyor,futbolcu gidiyor.Yöneticiler olduğu gibi kalıyor.Aynen öyle nedense yöneticiye hiç bir şey olmuyor.

Maalesef Samet kardeşim Fenerbahçenin 17 yıldır değişmeyen yüzü bu.. Herkes gitti ama başımızdaki camış oturuyor ve her geçen yıl daha kötüye gidiyoruz.Beni biliyorsun kaç senedir gitsin diye yazıyorum ama yok arkadaş bu adamın eline o güç geçti ve gitmeyecek. Ben bırakırım dediğinede inanmıyorum kongre üyelerinin birçoğunu klübe kendisi üye yaptı hayatta gitmez. Ve her sene şunu duymaktan bıktım başkası şampiyon olunca bu şahsı muhterem ortaya çıkar gs ye bjk ye vs herkese sallar, basın feneri unutur, şampiyonu unutur bu adamın dediklerini yazar. Ne o başarısızlık gündem değiştirilerek geçiştirilir. Çok ciddiyim futboldan soğudum izlemek dahi istemiyorum,BJK yı seyretmek inan bu sene daha büyük keyif veriyor