Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bugün güzel bir maç olacağını düşünüyorum. Lige hareketli başlayan 2 takımın Kadıköy randevusu heyecanlı olacak. Fenerbahçe açısından 2. test maçı, bu maçtan da galibiyet gelirse, bu sene Şampiyonluk için sağlam adımla varım diyecek.. Rakipleri özellikle Galatasaray formsuz ve dökülürken 2 de 2 ile lige başlamak önemliydi 3 te 3 olursa bu moral ve güveni arttıracaktır..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

Einmal editiert, zuletzt von Narsil ()

• bir galatasaraylı olarak bu maç ile ilgili bir yorum yapmak istiyorum öncelikle trabzon daha hazır ve sağlam bir oyun anlayışları var hafta içi aek maçında bu maç düşünülerek hoca kaybetmeyi göze de almış olacak ki rotasyon yaptı. trabzon bu maçı çok ciddiye alıyor fener de bu sene iyi başladı ancak taktik savaşından trabzonun galip geleceğini düşünüyorum fenere topla oynatan bir trabzon izleyeceğiz ve bulduğu kontralarla da skor bulabilecek bir trabzon var ben 0 1 veya 1 2 trabzon alır diyorum

• Gustavo kesin olarak Fenerbahçe'de. Maliyetinden bağımsız çok iyi transfer. Kaliteli solak oyuncu. Orta saha performansını çok beğenirim. Sol stoper de oynar eksiklerde. Hayırlı olsun fenerli arkadaşlara.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Gustavo kesin olarak Fenerbahçe'de. Maliyetinden bağımsız çok iyi transfer. Kaliteli solak oyuncu. Orta saha performansını çok beğenirim. Sol stoper de oynar eksiklerde. Hayırlı olsun fenerli arkadaşlara.

Aslında o maliyeti düşünmek lazım ama ne hikmetse yine gelecek günler düşünülmüyor illa isim yapmış isimlere bakıyor oysa gustavo nun oynadığı oyunu kimler oynuyor kimler.ayrica ön libero dâ eksiklik yokken ne gerek vardı bilmiyorum hele de bu kadar paraya kiralık olsa neyse. Evet iyi ama gelince anlayacağız ki oda fark yaratan değil takımla yükselen oyunci

• Aslında o maliyeti düşünmek lazım ama ne hikmetse yine gelecek günler düşünülmüyor illa isim yapmış isimlere bakıyor oysa gustavo nun oynadığı oyunu kimler oynuyor kimler.ayrica ön libero dâ eksiklik yokken ne gerek vardı bilmiyorum hele de bu kadar paraya kiralık olsa neyse. Evet iyi ama gelince anlayacağız ki oda fark yaratan değil takımla yükselen oyunci

hocam bonservis için çok bilgi kirliliği var. Fenerbahçe de hiç kapa bildirmiyor. Ne desem yalan olur. 32 yaşında oyuncu. Konuşulan bonservis 7m. 32 yaşında adama bu kadar verilir mi diyenler olacaktır. 3 sene rahat oynar. Sevilla'da bizden fernando'yu 4.5 aldı oda 32 yaşında. Benim için önemli olan verilecek yıllık ücret. Kalitesi tartışılmaz. Gustavo iyi oyuncu.

• Fenerli hocalarıma sormak istiyorum. Kendim şu sorunun cevabını bulamıyorum. Tolgay, Tolga, Alper, Ozan, Emre, Jailson, Zajc, Kruse, Ekici, Ferdi yeri gelir Deniz olmak üzere 11 tane orta saha var. Gustavo harika oyuncu tartışılmaz ama bu kadar orta saha varken öncelik sizce sol bek olması lazım değil miydi? Eldeki jailson-ozan orta sahası dinamiklik, sertlik her türlü idare ederdi. Ama sol bek şu kadro kalitesine göre yetersiz kalıyor. Ersun Yanal trabzonspor'da böyle yapmıştı. Eldeki oyunculardan verim almayı denemiyor. Bir oyuncu alıyor o bölgede tutmuyor bir daha alıyor tutmuyor 10 tane orta saha oldu takımda. Onun yerine eldeki orta saha rotasyonunu kullanarak sol bek almak daha mantıklı değil miydi?

• Yukarıda yazdığım sorunun cevabını sanırsam şöyle buldum. Seneye sattığın kadar al cezası var Fenerbahçe'de. Jailson transfer kaynağı yaratmak için devre arası yada seneye satılır. Gustavo en 2-3 sene üst düzey oynar. Zajc,Jailson satışları ile kaynak yaratılır. Sol bek devre arasına kadar idare edilir. Emre zaten seneye teknik ekibe geçiyor. Böyle düşünürsek mantıklı.

• Fenerbahçe ye öncelik stoper lazım. Gustavo lüks ve israf olur.

Ekleme: sol bek için rıza durmisi ile anlaşıldığı yazılıyor.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

Einmal editiert, zuletzt von Besiktas ()

• sura16 Sol bek işini FB Rıza Durmisi ile çözecek gibi görünüyor. Lig seviyesinde Hasan Ali'de iyileşince bir şekilde idare edecektir.

Bu arada Gustavo iyi oyuncu, hayırlı olsun. Maliyet konusunda piyasa bu şekilde, pek yapacak birşey yok.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Valla ben de anlamadım Emre-Jailson-Ozan(ki formda oyuncu bence)-Tolga varken niye hala aynı pozisyona 5. oyuncuyu alırsın ki...Hadi stoperi hallettik Rami ile.Dirar'ı ben hiç beğenmiyorum zaten sol bek onun pozisyonu da değil öncelik sol bek olması lazımdı.Şimdi takım orta saha doldu mecbur 5 orta saha oynicaz yine

• luis gustavo aslında müthiş bir transfer diyebiliriz. Fenerbahçe çok büyük hatalar yapmazsa bu sezonun açık ara şampiyonu diyebiliriz kesinlikle... luis gustavo feneri 2 level yukarı taşıyacaktır çok iyi transfer hayırlı olsun fenerimize... Şampi...... :)) dipnot: durmisi alınacak muhtemelen.

• Fenerli hocalarıma sormak istiyorum. Kendim şu sorunun cevabını bulamıyorum. Tolgay, Tolga, Alper, Ozan, Emre, Jailson, Zajc, Kruse, Ekici, Ferdi yeri gelir Deniz olmak üzere 11 tane orta saha var. Gustavo harika oyuncu tartışılmaz ama bu kadar orta saha varken öncelik sizce sol bek olması lazım değil miydi? Eldeki jailson-ozan orta sahası dinamiklik, sertlik her türlü idare ederdi. Ama sol bek şu kadro kalitesine göre yetersiz kalıyor. Ersun Yanal trabzonspor'da böyle yapmıştı. Eldeki oyunculardan verim almayı denemiyor. Bir oyuncu alıyor o bölgede tutmuyor bir daha alıyor tutmuyor 10 tane orta saha oldu takımda. Onun yerine eldeki orta saha rotasyonunu kullanarak sol bek almak daha mantıklı değil miydi?

Bizde o soruya cevap bulamıyoruz bunun gelecek seneyle alakası yok oynatmadigin oyuncuları ne yapacaksın onların değeri düşmeyecek mı.nasil satacaksin eğer akıllı plan olsaydı rami hiç alınmaz gustavo alınırdı adam joker sol bek de hasan ali gelene kadar idare ederdi.diyelim ki sol bek hasan ali nin alternatifi genç biri olmalı o olmadığında oynamalıydı neden o oyuncu yok neden cebrail e sabredilmez veya hazırlanmaz.