Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Fatih Terim niye hakem ile ilgili söylemesin ağlamasın? Fatih Terim ağlarken size sorar....Dün basbaya hakem yüzünden 3 puan gitti kimse fanatiklik yapmasın. Trabzon maçında hatalar vardı bu maçtada vardı. Var olup hala bu hataları yapıyorlarsa kasıt vardır. Tüm hakem kadrosu yenilenmeli. Ali palabıyık, Halil umut meler, Fırat aydınus, Bülent yıldırım falan hepsi gitmeli. Eyyamın kralı bunlar.Derbiden önce mhk dan servet bey ve derbi var hakemi Bülent Yıldırım neler konuşmuş açıklasınlar halka. Belki GS 1 puan ile şampiyonluğu kaptıracak, beli ikinciliği kaptıracak Fenerbahçe ise belki 1 puan ile ligde kalacak. Son haftalara girmişsiz hatalar minimum seviyede olmalı. Maçta illa hata olur 100 100 doğru yönetilmez ama bir maçta 4-5 pozisyon da kasıt varsa hata değildir o.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Sana soracaktı senden izin alacaktı öyle mi?Ki bir şey de demedi.Bitmedi fatih terim düşmanlığınız zamanında nasıl bir şey yaptıysa.

Bana sormayacak benden izin almayacak ama neredeydi Trabzon doğranırken ? Galatasaray maçında VAR kullanan hakem bey Trabzon'un yüzde yüz penaltısını vermediğinde niye konuşmadı? Kendi canı yanınca hakemler öyle hakemler böyle. İkinci cümlene gelecek olursak neyi ima ettiğini çok iyi anlıyorum . Zamanında bize bir şey yaptığı yok . Ağzının ayarını bil öyle konuş çocuk yok karşında. Fatih Terim'e düşman falan da değiliz. Sadece şunu istiyoruz kendi canı yandığında konuşan adamlar rakiplerinin canı yandığında susuyorsa kimse samimiyetten bahsetmesin.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Fatih Terim niye hakem ile ilgili söylemesin ağlamasın? Fatih Terim ağlarken size sorar....Dün basbaya hakem yüzünden 3 puan gitti kimse fanatiklik yapmasın. Trabzon maçında hatalar vardı bu maçtada vardı. Var olup hala bu hataları yapıyorlarsa kasıt vardır. Tüm hakem kadrosu yenilenmeli. Ali palabıyık, Halil umut meler, Fırat aydınus, Bülent yıldırım falan hepsi gitmeli. Eyyamın kralı bunlar.Derbiden önce mhk dan servet bey ve derbi var hakemi Bülent Yıldırım neler konuşmuş açıklasınlar halka. Belki GS 1 puan ile şampiyonluğu kaptıracak, beli ikinciliği kaptıracak Fenerbahçe ise belki 1 puan ile ligde kalacak. Son haftalara girmişsiz hatalar minimum seviyede olmalı. Maçta illa hata olur 100 100 doğru yönetilmez ama bir maçta 4-5 pozisyon da kasıt varsa hata değildir o.

Trabzon maçından sonra neden çıkıp konuşmadı hakemler hakkında ? Nasıl olsa galip gelmiş canı yanmamış dimi.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Ajax efsanesinin geri dönüşünü izlemek gerçekten inanılmazdı. Asıl bu gece Tottenham City'i elerse final kapısını aralamasını için büyük fırsat eline geçebilir.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Kasımpaşa ile 1 - 1 berabere kalarak 14. beraberliğini alan Bursaspor, 1982-1983 sezonunda 18 kere berabere kalan MKE Ankaragücü'nün rekoruna göz dikti. oynayacağı son 5 maç hem bu hususta hemde kümede kalması adına ilgi uyandırıyor.

• Türk süperligi tamamen kurgudan oluşuyor bu ligte bulunan hiç bir takım ulusal arenada boy göstermemesi gerekiyor çünkü şaibe dolu .Bu gün Gs ye verilecek 1 kırmızı maçı bambaşka yere getirecekti yazık yazık şu tiyatroya inan ülkede milyonlar .

• Terim: "Ben bir şey söylerken herkes için söylüyorum. Emre Akbaba'ya kırmızı verebilir miydi? Verebilirdi. Geçen hafta dedim, bundan sonra herkes devam edecek diye. Başladı herkes. Bir başkasının hakkını gasp ederek başarılı olmayı istemeyiz. Adalet iki tarafa da olmalı." işte böyle söyleyeceksin kendi lehine karar çıkarsa, aleyhine karar çıkarsa da objektif olarak söyleyeceksin. Fatih hocaya tebrikler keşke her maç söyle şöyle.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Son haftaların yıldızı Nwaekeme yine Trabzon'u sırtlamış, helal olsun.

Göztepe içinde tehlike çanları ciddi çalıyor artık, ilk devre sonunda deseler ihtimal vermezdim. Düşerse ciddi üzülürüm.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Bizim ligimiz istanbul takımları üzerine kurulmuş bir lig.Anarolu takımları sadece bir figüran.O hafta kim ağlarsa o takım lehine kararlar veriliyor.Futboldan soğuttular resmen.