Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Yahu bikmadiniz hakem demekten:)) buyuk takim cikip maci alacak, rakibin lig 14.su ustelik o hakem dogru yaparak kirmiziyi cikartmis, bide ustune one gecmissiniz hala hakem;)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Topal atılmalıydı çift sarı karttan bana göre. Golde faul olduğunu düşünüyorum.Ancak 10 kişi kalan rakip karşısında yeterli baskıyı oluşturamayışımız bunların önüne geçmemeli. Kalan maçlarımızı kazansak bile ben Başakşehir'in puan kaybedecek bir maçını göremiyorum fikstürde. Beşiktaş ile oynayacağımız maç 2.'yi tayin edecek.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Topal atılmalıydı çift sarı karttan bana göre. Golde faul olduğunu düşünüyorum.Ancak 10 kişi kalan rakip karşısında yeterli baskıyı oluşturamayışımız bunların önüne geçmemeli. Kalan maçlarımızı kazansak bile ben Başakşehir'in puan kaybedecek bir maçını göremiyorum fikstürde. Beşiktaş ile oynayacağımız maç 2.'yi tayin edecek.

güzel açıklama buradan geldi. 3 puanlı sistemde herşey olur ancak artık iş dahada zor, bide şimdi Beşiktaşta yaklaştı 1.liği kovalarken 2.likten olma korkusu çok şeyi değiştirir..Tebrik ederim yorumundan dolayı..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Mehmet Topal bu arada bitmiş, ahı gitmiş vahı kalmış. Bizim Selçuk'tan beter. En son sıkılmış olacak ki, kickboks alanına geçip Linnes'i tekmeliyordu, fiziği bu spora uygun aslında yapabilir.

Bizim Diagne'ye de futbol harici başka bir alanda şansını denemesini tavsiye ediyorum. Dünya'da futbolculuk tek meslek değil sonuçta..

Bara döda fiskar följer strömmen...

• bence futbol açısında çok kötü bir maçtı taç ve faul vardı genel olarak iki takım da kötü oynadı her şeyi hakeme bağlamamak gerekir (galatasaraylıyım) ancak galatasaraylıyım diye söylemiyorum hasan aliye verilen kart doğruydu bir kaç tane arada kaçan fauller her iki taraf için olur ama mehmetin 2. kırmızıyı görmesi gerekirdi ve fenerin golünün öncesinde net faul var son 4 derbi berabere bitmiş hakemler genellikle beraberliğe götürüyor bence maçı

• bu arada başakşehirin haftaya puan kaybetmesi gerekiyor berabere kalması bile yetiyor biz geride kalan maçlarımızı kazandığımız müddetçe rize maçı zor bence

• Buarada Linnesin pozisyonunu izledim, 1.si Mehmet Topal kasten vursa linnesi hastaneye kaldırırlardı, vururken ayağını bile çekmiş sonradan, 2.si eşşek kadar linnesin yerden 50 cm yukarıda göğsünün ve suratının ne işi var? Sarı bekleyenler için diyorum pozisyon fludur, üstelik top Linnesin kontrolunde de değil..

Neyse Hakem muhabbetini sevmem kötü bir derbi daha geçti, 31.hafta lig şampiyonu belli bile olabilir..

• Lokum gibi gruptan çıkamayan lider gerisinde 5 puan fark yiyen ezeli rakibi en kötü sezon ve kadrosunda 10 kişi kalmışken bile kazanamayan Terim dönemi artık bitmeli.Morinho boşta ^^^^^^

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Ben Sezonun biran önce bitmesini istiyorum çünkü takımda olmaması ve futbol dahi oynamaması gereken o çok kişi var ki bunlar bugün sahadaydı üstelik. Sezon sonu çok iyi yapılanma yapılmalı ve eldeki bu çürükler gerek beleşe gerek lisansı iptal edilerek takımdan gönderilmeli.

• Bu arada Salah'ın attığı golü de görün derim:)

• Galatasaraylı taraftarların santraforlar üzerinde gereksiz bir baskısı var.

Sezona eren'le başladık 18 maçta 10 gol attı fakat taraftar baskısı ve maaşı Euro cinsinden istemesi ipleri kopardı

Sinan gümüş mecburiyetten forvet oynatıldı ve 4 gol 3 asistle katkı sağladı

Cagne 7 maçta 6 gol 1 asistle oynuyor

Adamlar üzerinde ciddi baskı var bu durum strese yol açıp verimi düşürüyor oyuncuda

Mess'nini milli takımda başarılı olamamizin sebebi taraftari beklentileri bağlı baskı ve Messi'nin strese girip bu baskıyı kaldıramamisidir